Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie nie będzie, bo jestem na nartach, ale zbierzcie się- może się uda. Na następnego na 100 % wpadnę.

Pozdrawiam serdecznie z zaśnieżonych gór

Brynia ,czy czasem nie wracałaś z gór 17.02 ok 10.30 ? Mijałem sie na Zakopiance z podobnym Avantem jak Twój na naszych tablicach zaczynajacych się bodajże na 86....

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W piątek będę w Radomiu. Co prawda będę miał ganiankę, ale jakby ktoś ustalił jakąś godzinę na spota to bym wyrezał trochę czasu dla znajomych. :>

mokom, do Lublina jedziesz w piątek czy w sobote rano?

Opublikowano

jade w piatek ok 14 wyjazd i zostaje do niedzieli

Opublikowano

witam wszystkich, :hi: czy bedzie moze jakis spocik po wielkanocy, bede wtedy w miescie chetnie bym zawital???

Opublikowano

Myślałem, że uda się pojechać razem, ale ja mogę wyjechać dopiero wieczorem. Właściwie to chyba w sobote rano pojade. Tak czy siak będziemy w kontakcie. Też zostaję do niedzieli, więc może razem będziemy wracać.

kudalty66, postaramy się wyrezać jakiś spocik. Zaglądaj na forum to na pewno pojawi się jakaś informacja.

Opublikowano

Czesc wszystkim słuchajcie moze by sie wreszcie zebrał jakos tylko tak żeby mniej wiecej wszystkim pasowało choc to ciężka sprawa ale może? :mysli:

Opublikowano

Proponuję za 3 godz w stałym miejscu. :decayed: A jak nie to może przyszły weekend? :mysli:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 17:39 _________________________________________________mokom, zamelduj się jak dotrzesz do domu. Tak swoją drogą to chyba nie powinniśmy dziś prowadzić... :decayed:

Opublikowano

Tomaszu dotarłem:) ja nie prowadziłem udało sie i był kierowca:) jednak nie ma to jak zabawa w towarzystwie klubowiczów:D:D

Opublikowano

To co, powtórka z rozrywki za 2 tygodnie?? :naughty:

Opublikowano

hehe no mozna zawsze tylko moze juz nie tak ostro:D:D

Opublikowano

No to prawda, troche daliśmy w palnik. Następnym razem jedziemy na lubelskiego spota. Zaglądaj czasem na "Spoty lubelskie".

Opublikowano

no ttrzeba bede musiał zajrzeć kiedy cos u nich sie organizuje ale z tego co pamietam to niedziela ok 14 naplacu zamkowym ale to jeszcze zerkne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No wlasnie, jestem ciekaw czemu ta pompa sie wysrala...

Opublikowano

Siemanko!

Jak widać w podpisie zbieram zdjęcia i nagrania wideo z Wisły, jak już zrobicie selekcję zdjęć i filmików prosiłbym o odezwanie się na priv :hi:

Mam nadzieję, że tym razem sprawa zostanie potraktowana trochę poważniej niż po Letnim Zlocie, myślę, że każdy by chciał obejrzeć wszystko zmontowane w jeden film :th:

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Widać musiało być ,, z przygodami" :polew:

BRYKA ZLOTU - podobno BENZYNKA wróciła szybciej na lawecie niż właściciele DIESLEM :polew: :polew: :polew:

bryka_zlotu.jpg

Opublikowano

hmmm a przecież też wracała dieslem :gwizdanie:

Dokładnie i jeszcze śmie krytykować ... :polew:

Zero szacunku i wdzięczności :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Brynia, to pewnie te dzikusy z "traktorów" pomontowały Ci coś w aucie. Żal im pupy ściska. :decayed:

Opublikowano

Dokładnie, pewnie tak było :wink4:

A tam było ... po prostu benzyniaki to rupiecie i tyle.

Wstydzicie się do tego przyznać, ale taka jest prawda :polew:

Opublikowano

Zaraz zarobisz BANA i skończy sie twoje adminowanie :polew:

Ale Ty groźna jesteś ... lubię takie :naughty::polew:

Opublikowano

Macie coś do benzyny ?? :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.