Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja byłem bardzo dawno temu na spocie, więc nie wiem gdzie, co i jak :wallbash:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Napiszcie mi miejsce na PW może podskoczę

Opublikowano
  • Autor

ok postaram się być

Opublikowano
  • Autor

wyjeżdżam o 4 rano z niemiec jak dobrze pójdzie to zdąże

Opublikowano

Widzę, że coraz więcej chętnych :naughty: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2007, 23:12 _________________________________________________Mam nadzieję, że nie będę sam na dzisiejszym spociku ;)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 14:48 _________________________________________________Właśnie czekam pod OBI na resztę ekipy i nikogo nie widzę. Ehhh chyba jade do domu :disgust:

Opublikowano

Liczę na to, że jeszcze spotkam się ze wszystkimi klubowiczami z radomia ;)

Opublikowano
  • Autor

ja byłem 15.55 nie było nikogo może 1 lub 2 sztuki ale to klienci OBI bo nikogo w środku ani w pobliżu nie było ??

Opublikowano

Ludzie. Pamietajcie, ze mamy swoja klase na nasza-klasa.pl ( http://nasza-klasa.pl/school/94234/1 ). Trzeba wchodzic i sie dopisywac. :decayed:

Opublikowano

witam wszystkich ponownie:) ja nareszcie po dluzszej przerwie bede znów czesciej obecny na forum:D:D

Opublikowano

Fajnie by było zorganizować jakiegoś spocika przed albo po świętach :naughty: bo poźniej nie zobaczę się przez pół roku z klubowiczami ;(

Opublikowano

Mi osobiście termin odpowiada :naughty:

Opublikowano

O jak tutaj cicho :) Świetujemy juz czy co? :mysli:

No z tego co mi wiadomo to Ty świetujesz od jakiegos czasu,nigdy Cie zastac nie mozna a małolaci fuszerkę odwalają :D......zartuje ;)

Weź mnie tam wpisz w kapownik na piatek cobym na spota czystym autem zawitał :decayed:

Opublikowano

jesli chodzi o mnie to 18 moze nie najlepiej ale sie postaram jak cos to mam nr do klubowiczow i bede dzwonil:):)

Opublikowano

No ogry i ogrzyce Radomskie, Zdrowych itepe,itede łod Warszawki :quattro:

Opublikowano

wszystkim najlepszego zycze:):)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2007, 14:07 _________________________________________________wigilijny spontaniczny spocik udany:D:D A4 wzedzie sie pokaze:D:D Janusz wrzucaj filmy i zdjecia jak juz bedziesz je mial:)

Opublikowano

Taaa, pasterkowy zloto-spocik byl dobry. Wesołości życzę... :decayed:

Opublikowano

Ja wreszcie poznalem jakies twarze z a4-klub i takie przypadkowe spotkanie. Spocik zaje...jak dla mnie. Ale moje oponki niewytrzymały.

Opublikowano

Ty nie mow ze nie wytrzymały bo ja je od Ciebie na sezon kupuje:D:D a na srio to sie jarały jak złe mmmm piekny bialy dym i ten zapach aj kozaco

Opublikowano

hej,spocimy coś jutro,kto ma ochotę? ;)

Opublikowano

Wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku życze:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.