Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja to mogę nawet dzisiaj podjechać ;)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Heej, w koncu nie wiem czy wybiera sie ktos dzisiaj na parking??

Opublikowano

Halo halo co się dzieje z ekipą radomską? :mysli:

Opublikowano

No własnie,coś tutaj pusto ostatnio :mysli:

Opublikowano

No nic zero nic się nie dzieje nawet nasza Brynia cosik się nie odzywa :( . A tak a propo moje Audi idzie pod młotek cena wywoławcza to 50tys. Niestety już nie długo mogę się cieszyć jazdą

Opublikowano

Brynia jak to gdzies napisała "nieczasowa jest ostatnio"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

PROPOZYCJA:

ZLOCIK 13.10.2007 sobota ok.godz.17. Kto jest chetny? Panowie ja nikogo z was nie widziałem a co gorsza waszych AUDI-czek. Moja czerwona strzała.

Opublikowano

Wstepnie moge sie zdeklarowac, aczkolwiek nie obiecuję bo weekendy mam ostatnio w rozjazdach ;)

Opublikowano

Czy Radom coś ciekawego teraz organizuje?

Opublikowano

Ale nasz wątek zamarł. Ja też jestem nieczasowy ostatnio. Jedynie moze mi pasowac ktoras niedziela, np. za tydzien...

Opublikowano

Ale nasz wątek zamarł. Ja też jestem nieczasowy ostatnio. Jedynie moze mi pasowac ktoras niedziela, np. za tydzien...

Tomek,widziałem Cię dzisiaj na Paderewskiego ok godz.15.30 ;)

Opublikowano

No dzieciaki coś słabo wam to zbieranie na spoty idzie :bicz3: Brynia ogarniaj towarzystwo :quattro:

Opublikowano

No to niech Radom ożyje :naughty:

Opublikowano

Ja w tą niedziele to jest 21 będę w Radomiu więc prawdopodobnie wpadnę na spocika a gdzie w którym miejscu będzie ???

Opublikowano

Ja w tą niedziele to jest 21 będę w Radomiu więc prawdopodobnie wpadnę na spocika a gdzie w którym miejscu będzie ???

Parking Billa/Obi ;)

Gofer, audik jeszcze nie sprzedany?

Opublikowano

no jeszcze nie bo drugą furę którą starszy jeździł do roboty rozwaliłem i dlatego narazie audi jest potrzebny

Opublikowano

no jeszcze nie bo drugą furę którą starszy jeździł do roboty rozwaliłem i dlatego narazie audi jest potrzebny

Co się stało,coś nie poszło? :shocked: Mam nadzieje żeś cały i zdrów ;)

Opublikowano

tak tak cały i zdrowy. Byłem we Wrocławiu, jechałem na uczelnie i jakaś babka chciała wypuścić karetkę no i troszkę ostro hamowałem, ja wyhamowałem ale koleś za mną już nie i we mnie a ja w babkę w kolesia jeszcze jeden koleś i ja jeszcze raz w babkę i tak się skończył żywot zeżartej przez rdzę Asterki... :):) w sumie to dobrze bo nikt by za nią mi nie dał 5tys a tak ubezpieczenie 3tys i 2tys koleś wziął na części. W niedziele mam nadzieję że zbierzemy się większą grupą.. pozdrawiam i do zobaczenia

Opublikowano

Czesc wszystkim dawno mnie tu nie było ale to z braku czasu. Ostatnio urodziła mi sie córeczka i to juz moje drugie dziecko wiec czasu mam dwa razy mniej niz miałem a do tego jeszcze praca. Widze ze troche smutno sie sie zrobiło na naszym forum nawet wszechbylska BRYNIA jakos mniej sie odzywa ze nie wspomne o reszcie mam nadzieje ze kiedys sie zbierzemy jakos spora grupka i pogadamy troche. POZDRAWIAM :th:

Opublikowano

Ostatnio urodziła mi sie córeczka i to juz moje drugie dziecko wiec czasu mam dwa razy mniej niz miałem a do tego jeszcze praca.

G.ARY wielkie gratulacje!!! Niech "Mała" sie zdrowo chowa ;) , a na niedzielnego spota jak możesz to dawaj,najlepiej z kierowcą :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.