Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

hej, co tam u was słychac? kiedy spocik jakiś organizujecie? może bym podjechał :)

a właśnie mam pytanko, bo słyszałem po trasie na CB że w Radomiu miśki mają jakąś czarną beeeemkę (podobno piątka) z videorejestratoem ? czy to prawda?

ps. jak już ustalicie jakiś termin to poproszę info na pw, jeśli bedzie pasiło to wpadnę do was :)

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom, to może czwartek?

Co do beemki - faktycznie jest, ale nie piątka tylko najnowsza trójka (tzn. na 99%) i nie czarna tylko taka jakaś perłowa (prawie jak srebrna). Byłem przy tym jak się nią chwalili. To jest diesel 170KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś obroniłem pracę licencjacką. Jestem bardzo zadowolony. Idę dziś na imprezkę pobalować. :drunk::dance:

Mam nadzieje, że czwartkowy mini spocik dojdzie do skutku. Co do piątku - Bryniu, ja niestety wyjeżdżam, więc nie będzie mnie w G2. No ale może by jakoś w sobotę wyprawić mokoma. No bo odjedzie chłopak i się nawet z nami nie napije. :> Oczywiście obowiązkowa kiełbasa i musztarda. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że to BMW 3 może łapać na odjazd i dojazd :( [ma kamere z przodu i z tyłu] Jeździ jeden gościu i ma stały kontakt z centralą :angry:

Co do spota, to jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to jest kolejny krok do poprawy bezpieczeństwa, więc nie narzekajcie tak. :bicz3: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec przy czwartku zostajemy:) to jeszcze tylko godzinka ja proponuje jakos popoludni tkie pozne popoludnie bo rano jade do Krakowa i mysle ze ok 15-16max juz bede w Radomiu wiec tylko godzinke jeszcze dogadac:)[br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 01:47 _________________________________________________jej teraz to mam zawalony tydzien jutro a raczej juz dzis Lublin-Wawa czwartek Kraków piątek Lublin-Wawa cos czuje ze Redbule pójdą w ruch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje godzina 18.00 - stałe miejsce.

Mokom, widziałem Cie wczoraj i później tak pokojarzyłem, że chyba na starych felgach jechałes. Co jest?

P.S. Ja też w piątek jadę do Lublina i Wawy, tylko w odwrotnej kolejności. Jedziemy ze znajomymi zakręcic sie za jakimiś uczelniami. Sie znaczy albo UW albo UMCS. Ja osobiście wolałbym UW, ale pewnie z kasą się nie wyrobie, żeby tam studiowac, a od rodziców to już wolałbym się całkiem odciąc. Oczywiście będę studiował zaocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pod dawnym MiniMalem.

Mokom, widzialem na 100% Ciebie, a to znaczy, że jestem mało spostrzegawczy, bo nie widziałem felg. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cholera nie udało się dotrzeć niestety kurde praca zatrzymała mnie do późnych godzin nocnych :bicz2: :bicz2:a teraz tylko czekać na następny spot i się modlić żeby było wolne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia, dzięki wielkie, że dla nas przeniesiecie się do domku (no bo chyba tak będzie, prawda?) :)

Michał, co to z tobą? Mówiłeś, że będziesz, a tu lypa. :bicz2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...