Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pewnie dlatego ze gadalas przez telefon w samochodzie nie uzywajac zestawu glosnomowiacego i to naprzeciwko komisariatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja dzis od rana wzialem się pilnie za suszenie podłgi w Audi i dopiero skończyłem musze przyznac ze ciezka to praca i niezycze nikomu od cholery dlubaniny. Ale za to nowe doświadczenie:) więc jak ktoś potrzebuje pomocy w wysuszaniu duwanikow to jestem juz prawie eksertem i chetnie pomoge :grin:

Opublikowano

mokom, kola zamowilem i bede mial najpozniej w piatek wiec juz w tym tygodniu bede mogl Ci juz dac te felgi...

Opublikowano

mokom, kola zamowilem i bede mial najpozniej w piatek wiec juz w tym tygodniu bede mogl Ci juz dac te felgi...

super :grin: juz sie doczekac nie moge :cheesy: a myślałem ze będą :bicz: :bicz: bozapomniałeś albo co :tongue:

Opublikowano

Ja też jestem jak najbardziej za spocikiem :afro: stanę na kreseczke z Brynia :evil:

Opublikowano

Spokojnie, pojedziemy zobaczymy, wszystko jest możliwe :wink:

Opublikowano

O prosze Dawid, widze ze juz sobie zrobiles tuninga. :grin:

Mokom, jak dobrze pojdzie to felgi bede ci mogl oddac juz jutro. W najgorszym przypadku w piątek. Co do spotu - OF KORS! :a4fan:

Opublikowano

A zrobiłem :grin: ale już mi mało tej mocy :polew:

Opublikowano

Jak to się mówi: "apetyt rośnie w miarę jedzenia" :polew:

Opublikowano

o kurde to sie porobilo :grin: na spotach zaczną się wyścigi :tongue: tomaszust super by bylo jak jutro by sie udalo zalatwic wszystko:) bo piatek mam zawalony z deczka :embarrassed:

Opublikowano

mokom, mysle ze wieczorkiem do Ciebie zadzwonie i bedziesz mogl przyjechac, ew. spotkamy sie w Radomiu. Napisz mi tylko czy bedziesz chcial mi tez zabrac sruby do tych kół? No bo okazalo sie, ze nie ma w komplecie przy tych, ktore zamowilem no i zostaje bez śrub, a do jutra to cięzko bedzie mi cos skombinowac..

Tak czy siak to jutro bede dzwonił.

Dawid, Ty piracie. Ino nie szalej teraz.. :grin: A Ty w ogole masz :quattro: , bo nie pamietam? Czy to o to chodzilo Bryni, ze moze z Toba nie wygrac na kresce?

Opublikowano

no w sumie to ja mam sruby wiec moze obejscsie bez nich:) najwyzej z ceny opuscisz :grin: :grin: :tongue: :tongue: zreszta jutro sie dogadamy:)

Opublikowano

Witam wszystkich,kiedy robimy jakiegoś szybkiego spota :a4fan:?,w sobote bedę już w R-miu.

A wogóle co tak malutko osób u nas, gdzie sie podziała cała reszta :a4fan: składu???

Opublikowano

Kurcze ale fajnie wszyscy mają wakacje a ja jeszcze nie :kwasny: ale już niedługo niedługo

Opublikowano

Brynia w PL będę w sobotę wieczorem jesli oczywiście "łajba" dopłynie bez przygód ;), a do kiedy? hmm,myslę że następna delegacja jesienią, teraz trzeba będzie jakieś wczasy zorganizować na "biegu" ;)

Opublikowano

A potem Ty będziesz lezał bykiem do października, a ja będe zapi..... w pracy :thumbdown:

No Brynia nie wiem jak na razie mam nagraną robotę na wakacje ale nie wiadomo czy wypali ale jak by wypaliło to bardzo bym się cieszył

Opublikowano

No to moze by wreszcie jakas date na spota ustalic co :cool:

Opublikowano

HEJ ludzie cos zlego dieje sie z nasza paka ;(

Opublikowano

no cos nie tak ludzie sie wygrzewaja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.