Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Michał, co to z tobą? Mówiłeś, że będziesz, a tu lypa.

Tak mówiłem? :mysli: Zapytałem tylko gdzie i o której tak zapobiegawczo,wrazie gdybym znalazł chwilke czasu a tego jak zawsze brakuje niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Bryniu, pisalem do Hugo w naszej sprawie i zero odzewu. Mam nadzieje, ze dzialaja cos tam z tymi pokojami... Masz jakies info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem Hugo na skypie, wiec mozliwe, ze nie bylo go jeszcze na forum w ten weekend...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia. :th:

Bryniu, a czy dostałaś priva? Proszę o odpowiedź. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid 22 daj znać jak będziesz w Radomiu, strasznie mi zależy, żeby sie spotkać i ,, stanąć na kreskę" z Twoim autem, to da mi odpowiedź czy moje auto już jest zupełnie zdrowe :>

Wrzućcie datę i godzinę tego starcia,chetnie podjadę popatrzeć, zapowiada sie ciekawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Friday proponuję, będę popołudniowo-wieczorową porą przelatywał na niskim pułapie przez Radom. Jak dobrze zsynchronizujemy czas, to może dopiszemy kolejny rozdział do dywagacji Pb vs ON :naughty: .

Brynia, może po "naszym" spotkaniu :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką cichą nadzieję wyjechać ok 17,00, dodaj do tego jakieś 2 godziny (wyjazd z Wawy+korki na trasie), czyli tak ok 18-19.

Umówmy się, ze zadzwonię wyjeżdżając, to będzie wiadomo, ze od tego terminu jakieś 2 godziny.

Pytanie gdzie się spotykamy, jeśli gdzieś na wjeździe do Radomia, to może odrobine wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. wit.s jesli wyrobisz sie na 20 to bedzie dobrze. Korki Warszawa, Janki, Trasa (remont/przebudowa, bodajze okolice Grojca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie na to. Ja wyrobię się prawdopodobnie nawet przed 18,00 w Radomiu, więc zacząć spokojnie możecie wcześniej.

Jak pisałem wcześniej w piątek muszę być zarąbiście zsynchronizowany z czasem, bo w Busku mam do odebrania felgi i nie chciałbym wpaść do gościa o 24,00 :> (gościo rozmemłany z łóżka w majciochach, a ja "Dzieńdoberek, ja z Klubu, felunek podjechałem zafasować :polew:).

Tak więc 1) to czas, a 2) wreszcie gdzieś nowego chipa muszę sprawdzić, więc tempo będzie ponadstandardowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie na to. Ja wyrobię się prawdopodobnie nawet przed 18,00 w Radomiu, więc zacząć spokojnie możecie wcześniej.

Jak pisałem wcześniej w piątek muszę być zarąbiście zsynchronizowany z czasem, bo w Busku mam do odebrania felgi i nie chciałbym wpaść do gościa o 24,00 :> (gościo rozmemłany z łóżka w majciochach, a ja "Dzieńdoberek, ja z Klubu, felunek podjechałem zafasować :polew:).

Tak więc 1) to czas, a 2) wreszcie gdzieś nowego chipa muszę sprawdzić, więc tempo będzie ponadstandardowe :decayed:

ech......Wiciu ja widze ze Ty w moje strony :) jedziesz po felunek......chyba dobrze kojarze....Busko Zdroj......

Zycze udanego spocika....moze kiedys ja sie zalapie na maly radomski spocik.....jak bede leciec na poludnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh......Wiciu ja widze ze Ty w moje strony :) jedziesz po felunek......chyba dobrze kojarze....Busko Zdroj......

Zycze udanego spocika....moze kiedys ja sie zalapie na maly radomski spocik.....jak bede leciec na poludnie

Dokładnie Busko Zdrój. Straszliwe nerwy, bo tak naprawdę to wcale nie zdecydowałem które, więc może się okazać, że w ostatniej chwili narobię obory i się wycofam.

Angela, a tak BTW, to my się musimy zacząć zgadywać z tymi wyjazdami na południe i czasem razem w konwoju pomykać. Trzeba Cię tylko w CB wyposażyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh......Wiciu ja widze ze Ty w moje strony :) jedziesz po felunek......chyba dobrze kojarze....Busko Zdroj......

Zycze udanego spocika....moze kiedys ja sie zalapie na maly radomski spocik.....jak bede leciec na poludnie

Dokładnie Busko Zdrój. Straszliwe nerwy, bo tak naprawdę to wcale nie zdecydowałem które, więc może się okazać, że w ostatniej chwili narobię obory i się wycofam.

Angela, a tak BTW, to my się musimy zacząć zgadywać z tymi wyjazdami na południe i czasem razem w konwoju pomykać. Trzeba Cię tylko w CB wyposażyć.

No widzisz 13km od mojego miasteczka......a jesli chodzi o fele to sie dobrze zastanow.....bo pozniej bedziesz mial problem jak ja.......lepiej ze 300 razy pomyslec niz pozniej zalowac......

Ja jestem zdecydownie za......jesli chodzi pomykanie w konwoju na poludnie :)[br]Dopisany: 26 Lipiec 2007, 12:42 _________________________________________________aaa Bryniu.....to ja w takim razie pisze sie na radomskiego spota, o ile zorganizujecie jakis w sobote lub niedziele.....bo w tygodniu to ja nie dam rady......wiec jak cos to czekam na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia, jeśli chodzi o to słynne srebrne BMW to z pewnego źródła wiem że u nas nie "lata "na razie , pozostałe zaś jak najbardziej, a najlepsze że to bordowe Mondeo to jest auto prywatne pewnego nadgorliwego pana milicjanta :D

A i jeszcze wszystkiego dobrego dla Ciebie,bo chyba masz dziś imieninki :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...