Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chyba nic sie nie dzieje ale jakos nikt nic nie pisze :confused4: smutno sie robi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jonny, w weekend pojadę do was na myjnię to pogadamy. Słyszałem o przygodach w Magdeburgu,hehe ale miałes jazdę :polew:

mokom69, mijaliśmy się dzis na Limanowskiego :a4fan:

Opublikowano

No ja zjeżdżam już jutro do domku więc przez weekend będę na pewno w domu więc może coś się skroi w weekend to się załapię mam nadzieję że nie na ostatni spocik w karierze "TATUSIOWEGO" AUDI

Opublikowano

mokom69, mijaliśmy się dzis na Limanowskiego :a4fan:

trzeba bylo trąbić :> :> małe spotkanko na mikescie by sie zrobilo :)

a co do spocika to ja jestem za ale godzinki niezapodam bo i soota i niedziela bede w lublinie wiec moge sie tylko dostosowac do was :decayed:

Opublikowano

A co wy na to jak by w Piątek coś zrobić zorganizować jakiegoś małego spota??

Opublikowano

jesli mowisz o tym piatku to za malo czasu na organizacje bo jutro juz czwartek:D ale jak by sie udalo to ja w piatek od godziny 18 jestem wolny wiec mi od 18 pasuje :>

Opublikowano

Kurcze to słabiutko no w sumie z tym czasem to racja za szybko by to były no nic ale może następnym razem da radę coś zorganizować

Opublikowano

HEJ HEJ, TU RADIO ZET!!

Dawno mnie tu nie bylo, a to dlatego, ze pisze prace licencjacka i mam delikatnie mówiac zapierdul. Do ponedzialku musze oddac oprawioną prace, a jeszcze prawie 2 rozdzialy mam do napisania. W zwiazku z tym ja na najblizszy weekend to nawet nie ma szans, zebym sie pisal, ale juz nastepny to jak najbardziej. Znowu zapalimy kiełbache i musztarde... :thumbup:

Pozdrowienia dla Was od Ani, ktora wlasnie przy mnie stoi. :)

Opublikowano

Tomaszust aaa dziekujemy za pozdrowienia :) :) i oby sie udało na czas oddać prace yo

Opublikowano

mokom, no co jest? Zdjecia miales wrzucic. Brynia, ty tez. :bicz3:

Opublikowano

Tomaszust wszystko wrzuce tylko że teraz nie mam aparatu bo kobitka do Grecji mi zabrała. i musze poczekać aż wróci a wtedy wszystko wrzuce:):)

Opublikowano

HEj ludzie nie wybiera sie ktos przypadkiem 12 lipca do KRYNICY MORSKIEJ bo ja wtedy lece z rodzinka, :mysli::cool: albo chociaz moze w okolice KRYNICY

Opublikowano

GARY jeśli chodzi o mnie to nie bo w tym roku postanowilem ruszyć na południe Polski :> góry góry góry

Opublikowano

NOOO!!! Oddałem dzis prace i dokumenty. Spóźniony, ale dobrze jest. W poniedziałek obrona, a pozniej to juz mozemy spocic i spocic... Oczywiscie koniecznie z kiełbasą i musztardą! :> :drunk::dance:

Opublikowano

dzis zaliczyłem mechanike i jestem happy jeszcze tylko egzamin i tez bede mógł spocic z kiełbaskami hihi tylko obyśmy dali rade się spotkać do 12 lpca bo póżniej juz mnie nie bedzie :confused4:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 00:59 _________________________________________________haloooo róbmy spota ludzie jesteście????

Opublikowano

Róbmy spota właśnie róbmy coś bo widzę, że coś nam ekipa upada .. sporo ludzi się nie wiem wykruszyło albo bardzo zajętych jest.. ja jestem otwarty na wszelkie propozycje jak na razie mam wolne cały czas.. więc możemy :drunk::dance:

Opublikowano

Noo, tak jak mowilem - 2-go lipca, tj. w poniedzialek mam obrone i po obronie moze jakis piatek albo sobota, albo jak kto woli to i na tygodniu moze byc.. No.

Opublikowano

mi tez pasuje na tygodniu ale biorac pod uwage ludzi praujacych to moze piatek albo sobota max bo od niedzieli juz mnie nie ma:(:(

Opublikowano

Róbmy coś na tygodniu, a najwyżej zrobimy powtórkę z rozrywki w weekend - oczywiście już z kiełbasą i musztardą! Co powiecie na środę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.