Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tez zaglosowalem :evil:[br]Dopisany: 28 Maj 2007, 13:55 _________________________________________________Jak wam sie podoba moj nowy obrazeczek :cool:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wit.s, sie znaczy co, na swojego emota nei moge oddac glosu?? :grin:

G.ARY, a piwa mozesz duzo wypic?? :grin: Przyjedz z żoną to będzie kolejna osoba do jedzienia kiełbasy i musztardy. :grin:

No i ładny masz obrazeczek. Mam nadzieje, ze przyjedziesz takim na spota. :grin:

Opublikowano

wit.s[/b], sie znaczy co, na swojego emota nei moge oddac glosu??

No, zasadniczo nie powinieneś :grin:

Opublikowano

No ale jednak nie moglem sie oprzec... :grin:

Opublikowano

no no no nowiec lecielismy w sobotke z Lublina na Radom na szczęście nie moim A4 tylko primerka 2.0 i po czołówce z drzewem zaliczeniu 360 stopni udalo się jeszcze zmieścic miedzy 2 drzewa :grin: na szczęście ani mi ani Piotrkowi nic sie nie stało. Autko niestety do kasacji. Nawet nie wiecie jak sie ciesze ze nie jechalem Audi chyba bym plakal do dzis dnia. Filmik naspocie yooo[br]Dopisany: 28 Maj 2007, 17:21 _________________________________________________To byl moj 2 wypadek. czy to prawda ze do 3 razy sztuka?? :cry:

Opublikowano

Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało.

Opublikowano

Wow dobrze że wszystko ok ... a pewnie km/h było sporo prawda?

Opublikowano

WOW, mokom. Dobrze ze Ci nic nie jest, no bo kto by jadł te kiełbase i musztarde..? Kurcze, no to fart.

Opublikowano

no wszystko ok o jestem happy z tego powodu. a co do predkości to zaskocze wszystkich jechalismy max 80km/h. a na grolka to juz doczekac sie nie moge:D:D

Opublikowano

Moja mama kiedys przewrocila samochod przy 50km/h, tzn w sumie to chyba mniej, bo cos tam zawsze zdążyła wyhamowac, wiec ja wiem, ze się da...

zdjcie2cdo4.jpg

:grin:

Opublikowano

Wygląda groźnie, ale skończyło się tylko na skaleczonym kolanie i porwanych rajstopach. :grin: O dziwo Mama sama sobie odsunęła szybke i przez nią wyszła.

Opublikowano

Jednym zdaniem, super mama :cheesy:

Opublikowano

Taaaa :grin:

Opublikowano

Hej nie wiecie co sie dzieje z BOLO BZYKO GOSIACZKIEM KROKUSEM ITP? :angry:

Opublikowano

niestety ja nic nie wiem :cry: juz od dluzszegoczasu nie daja znakow zycia. Mam nadzieje ze juz niedlugo dadza o sobie znać

Opublikowano

Ja wysylalem do wszystkich PW, ale odpowiedz mialem chyba tylko od Michała - niestety Michał nie może przyjechac, bo bedzie za granica. Coś sie ludziska wykruszyli. No nic, bedzie wiecej dla nas kiełbasy i musztardy! :evil:

Opublikowano

Zaglądam tu często i z przykrością czytając te wszystkie tematy na temat tej musztardy i KIEŁBACHY i aż łezka w oku się kręci że ja znowu nie spróbują skosztuję tych spotowych wypieków ... :angry: :angry: :angry: :angry:

Opublikowano

nawet na 10 minutek na kielbaske nie bedziesz mogl sie wyrwac???? moze jednak??

Opublikowano

... i musztarde!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.