Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Masz racje, juz wczesniej mialem to zaproponowac, ale siakos tak.. :grin:

Ale tak jeszcze na zakonczenie: Ja staram sie wyznawac zasadę, że można jeździc pod prąd, bokiem, tyłem, jak się chce, byle nie za szybko. Oczywiście nie zawsze mi to wychodzi, w tym sensie, że lubie szybko jeździc, no ale jednak coraz częściej się kontroluje. Już nie jeżdżę tak jak kiedyś. Przy wyprzedzaniu jeśli dochodzi do takiej sytuacji, że zastanawiam się czy zdąże czy nie tzn., że lepiej nie jechac. No ale oczywiście to każdy musi przeżyc na własnej skórze. Trzeba się trzymac podstawowych zasad i bedzie dobrze.

No. :grin:

Dawid, miałem już wcześniej zapytac - robisz jakiś tjunik w swoim audyku? Mam na myśli chip tuning?[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 23:17 _________________________________________________mokom, mnie też się niestety zdarza.. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, zazdroszczę Ci. Ja zachorowałem właśnie na 1.8T. Może za jakieś 2 lata pozwolę sobie na zmiane auta. Mam nadzieję, że wtedy to już będzie B6, o ile nie B7. :grin:

Dobra, lece spac, bo mi zara oczy wypłyną od tego monitora. Na razie. :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie sie kurcze podziały te te wszystkie zapiekanki.., gofry..? :grin: Czyżby nie chcieli zawitac na spocie? Nieładnie. :bicz:

Brynia, za to Ty ładnie wyedytowałaś pierwszego posta. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom, a ja zrobie Was w balona i umyje auto na myjni w niedziele, przed samym przyjazdem, tak jak to zrobiłem ostatnio. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerke powiadasz.. hmm, to i ja się nad tym zastanowię. :evil: Tylko szkoda lakieru. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem nie odzywam się bo sam nie wiem jak to będzie z tym Grillem bo wychodzi na to, że przyjeżdżam ale w niedziele prawdopodobnie już pociągiem o 12 będę spadał więc lipa delikatna niestety.... a to co takiego kurcze a jak sie robi taki latający znaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to szczególnie wnętrze muszę doprowadzić do kultury, bo aż wstyd. Tyle makulatury mam na tylnej kanapie i mi to wszystko fruwa. Ale na niedzielny spocik będzie ładnie. :smiley:

Właśnie przed chwilą na CB zagadałem do jednego A4kowca i zaprosiłem go na forum, ale cuś siakiś taki nijaki był. No ale może... :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...