Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

mokom69, mozemy sie wszyscy spotkac tam gdzie ostatnio i pozniej przejechac na grilla. Dla tych, ktorzy mogą sie spoznic od razu napisz gdzie to bedzie. Mysle, ze tak bedzie fajnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze to bedzie sper:):) wiec zrobimy tak jeden termin ustawka na mini malu na parkingu i pozniej wszyscy tam przejedziemy a jesli ktos nie zdazy lub sie spozni to juz dojedzie na miejsce na godzinke na ktora bedzie mógł:):) wiec dzis wieczorem na PW rozsyłam wszystkie info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy sie tez umowic kto co bierze. Tzn rozumiem, ze padline to chyba juz kazdy we własnym zakresie, tak? No a kto wezmie grilla, wegiel, keczapy, musztardy? :grin: Oczywiscie jak trzeba to cos wezme. Rownie dobrze mozemy tez razem porobic jakies zakupy jak juz sie spotkamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom, my to mamy sedany, grila niech zabiora ci co mają kombi. :grin: A tak swoją drogą to mi sie bagażnik ostatnio zablokowal i nie moge go otworzyc (nie mam otwieranej tylnej kanapy) :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy im troche czasu. Dzis wyslales PW, wiec pewnie tez dzis odbiorą maile i wejdą tutaj. Ostatecznie trzeba bedzie przeszperac liste A4 Assistance i powysylac SMSy. Bedzie dobrze. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie zagląda każdy alejakoś w ostatnim czasie nas tylko widze:) hHALO HALO co się dzieje ?? :cheesy: czekamy na was:)[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 14:35 _________________________________________________rozumiem ze to praca wszystkich pochlania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Noo, antene niezłą dowaliłeś :wink:, ale nieładnie tak z prawego pasa wpychać sie skręcając w lewo na ks. Łukasika :evil:

Co do spota, na dzień dzisiejszy cięzko mi się określić :undecided:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Michał, kombinuj, bo to juz w niedziele. :smiley:

mokom, jakie radyjko sobie kupiles?[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 21:18 _________________________________________________Yyy.. Chciałbym sie pochwalic kolorem swojego nicka... :cool::grin:

No to tera to juz nie wypada nie pojechac na letni zlot w tym roku. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, tylko pamietaj, zeby se jakiej kiełbachy nakupic. :grin: Albo jak wyrobisz sie na 15:00 to razem z mokomem skoczymy do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj sie widzialem z BOLO BZYKO i on ma podobno jakies problemy ze znalezieniem naszej strony spotow radomskich i dlatego nie zagladatu czesto jak rownierz z braku czasu. To na marginesie. Aco do spota to mysle ze bede chyba ze mi cos nieoczekiwanie wypadnie. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wpadniecie w niedziele tj 20.05 do krakowa szykuje sie duzy spot no i jeszcze spotkanie z Audi A3 Klub. To jak ??

Jak cos to wpisujcie sie na liste w Spotach Krakowskich GWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...