Jump to content

SPOTY RADOMSKIE

Recommended Posts

WITAM widze ze bylo super zal mi sciska tylna czesc ciala ze nie moglem byc . A co do terminu nastepnego spotu to mi pasuje niestety tylko 4 lub 6 mam nadzieje ze cos da sie wykombinowac w tych dniach .pozdro. :rolleyes:

• Replies 28.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• tomaszu

5647

• mcm

4873

• oZiX

3679

• wuju

2420

Top Posters In This Topic

HAHAHAHAHA.

Brynia widzę, ze Ci się awatar zmienił.

:wink::rotfl::rotfl::rotfl:

wiec juz powoli sie zbieraja osoby na spocik nastepny:) bardzo mnie to cieszy bo na ostatnich 2 niemoglem byc:(:( i teraz musze zrobic wszystko zeby sie znow spotkac:) Ja myślałem o ty wypadzie do wawuy ale na weekend uderzam do Tarnowa (niestety)

Guest Michał

Witam wszystkich po długiej przerwie.

Widze że się troche pozmieniało, no i sporo osób gdzies znikneło, czyzby to przez te zmiany :question::rolleyes:

Szkoda że nie mogłem byc na spocie, kiełbacha na fotkach wygląda nieźle :wink: ,niestety w weekend majowy też nie dam rady :cry:

Kto jechał dzisiaj Maratońską po 20-stej. Michał, czy to Ty

Brynia to nie byłem ja :wink:

Słuchajcie, czy to ja jakoś źle wchodzę na strone czy po prostu zniknął temat SPOTY RADOMSKIE? O ile się nie mylę to trzeba teraz wchodzić przez Spoty w Białobrzegach :eek: Czy tak już ma zostać? Mam nadzieję, że nie :confused:

Słuchajcie, czy to ja jakoś źle wchodzę na strone czy po prostu zniknął temat SPOTY RADOMSKIE? O ile się nie mylę to trzeba teraz wchodzić przez Spoty w Białobrzegach :eek: Czy tak już ma zostać? Mam nadzieję, że nie :confused:

temat nie zniknął tylko został założony od nowa.

wchodzi sie normalnie, przynajmniej ja tak robię jak czasem do was zaglądam :wink:

fotki fajne. mam nadzieje, że sie dobrze bawiliście.

szkoda, że człowiek goni za pieniędzmi i nie ma czasu na spotkania.......... takie życie!! :cry:

mam nadzieje, że się z wami kiedyś spotkam :wink:

Dzin dobry ludzie. Dawno nie zagladalem na forum, a widze ze sie sporo wydarzyło. Kiedys obiecywalem, ze przyjade na umowiony spot i d*pa, nie przyjechalem.

Co z tym spotem majowym? Kiedy i gdzie? Czy ktos przesle mi jakiegos priva z informacjami? :biggrin: Co prawda wyjezdzam na ten weekend, ale nie na caly, wiec moze bedzie mi pasowalo. :cool:

Dawid22, widzialem wczoraj (tj. w sobote) Twoje autko zaparkowane na kwiatkowskiego. Dobrze widzialem, ze to Ty? :biggrin:

no wiec tak skoro wiekszosci pasuje w terminie 2-4 to moze 3 maj?? jak uwazacie?? a i najwazniejsze w koncu sie doigralem:( 10pkt i 400zl :cry: musze miec CB ale za to :a4fan: zapanowalo na trasie Tarnów Radom i została ona pokonana w 2hwliczajac miasta:D:D

no przykro z powodu tych 10pkt i 400zł :frown: ale za to pewnie frajda z jazdy była ogromna ... 3maja jak najbardziej na dzisiejszą chwilę termin wolny

[ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 23:37 ]

kolego ostatni raz zapraszam do zapoznania sie z regulaminem i odwiedzenie Newbie :evil:

a wiec ustalone 3 maj teraz godzinka mysle ze jakos ok 15 bo jeszcze piekna pogoda jak myslicie?? a nad miejscem to zalezy czy myslimy o jakims malym grilku czy moze jakis popisach:)ale wydaje mi ise ze mozna gdzies na obrzezach najakiejsc polance ostatnio bylem nad pacynka fajne miejsce i zacisze i rzeczka plynie i lasek:)

[ Dodano: 30-04-2007, 14:16 ]

jesli wszysykim bedzie pasowalo to dokladnie miejsce wytlumacze kazdemu na PW

uuu szkoda wiec juz pare osob nie bedzie:(:( wiec biorac pod uwage dobra rade kolezanki :biggrin: spocik bez grila a reszte wysylam kazdemy na PW jutro z ranka:)

[ Dodano: 01-05-2007, 13:43 ]

Mam nadzieje ze PW udalo misie wyslac do wszystkich klubowiczow:) Natomiast jesli ktos nie dostal lub dalej nie czuje sie w pelni poinformowany prosze aby pisal do mnie jeszcze raz:)

no przykro z powodu tych 10pkt i 400zł ale za to pewnie frajda z jazdy była ogromna ... 3maja jak najbardziej na dzisiejszą chwilę termin wolny

[ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 23:37 ]

kolego ostatni raz zapraszam do zapoznania sie z regulaminem i odwiedzenie Newbie

gofer chłopie. Jakżeś Ty się tyle miesięcy uchował bez przywitania :rotfl:

wit.s, ano nie wiem sam wiesz jakoś nikt do mnie nic nie pisał nie ostrzegał mnie ...

Na spocie coś było mówione o ostrzeżeniach ale myślałem, że mam już to za sobą a tu masz ci .... nagle się przypomniało.

Heej ludzie. Bede sie z Wami spocił dzisiaj :biggrin: . Ino chyba przykurzonym autkiem bede musial podjechac, bo dzis to sie raczej nie znajdzie zadnej czynnej myjni. No a na automatyczne szczoty to w zyciu nie pojade.. :lol:

A tak bardzo chcialem miec czystą :a4fan::lol: