Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

A więc antene mam dużą hehe lepszy zasig mam nadzieje :grin: radio midlana(tu znów pieniążki sie uśmiechnęły) Michal ale teraz tam sa 2 pasy więc sie nie wpychałem nigdzie :tongue:. A co do krakowa szczerze jestem za :grin: bardzo mi sie podoba ten pomysł ale to jak wszyscy pojedziemy hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie to bardzo chetnie bym pojechal, ale wyglada na to, ze nie wszyscy mogą, wiec lepiej bedzie jak jeszcze troche pointegrujemy sie w Radomiu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

mokom69,tylko czy az taki zasięg bedziesz wykorzystywał?

A co do skrzyzowania, nie pisałem o tym nowo przebudowanym na Wierzbickiej tylko o tym na ks.Łukasika, przy zbiegu z 1905r :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio midlana(tu znów pieniążki sie uśmiechnęły)

Zapewne Midland 100+, tak? :grin: Midlandy to jest dobry kompromis pomiedzy ceną, a jakością. Ja mam antene metrową i spokojnie wystarcza mi na 8km, dalej zaczynają sie szumy. Mokom, Ty mowisz, ze masz "dużą" to pewnie półtora metra. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

No gdzies taka, o ile sie nie myle to ma Sirio ML-145 :wink:, ja mam teraz Georgie Prezydenta dł 30cm i na ok 6 km mam zasieg co w trasie mi zupełnie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia, moze jednak bys dała rade, co? :smiley:

A jak nie to se kiełbache napalimy w Radomiu. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Mnie z podobnych powodów tez srednio pasuje wyjazd do Krakowa, ale jeśli wszyscy by jechali to i ja bym pojechal. Natomiast jesli Brynia mowi, ze chyba by nie pojechała to proponuje zostac jednak w Radomiu i tu sie spocic przy grilu.

Tak czy siak to ja postaram sie do wszystkiego dopasowac. :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie z tym Krakowem to i mi by pasowalo bo nawet z zona w ta niedziela planowalismy wyjazd wlasnie do Krakowa. Wiec moze polecimy na kilka furek do ziomkow z krakowa co wy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.ARY, chetnie, no ale Brynia...

EDIT: A może zaprosimy Kraków do nas. :grin: Jesli my nie możemy (my jako grupa) to może oni chetnie zrobią sobie przejażdżke. Ide im powiedziec... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie zaproponowalem im zeby sie razem spotkac w CHECINACH na zamku co wy na to :afro:[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 17:12 _________________________________________________to prawie w polowie drogi nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia, a co z CHECINAMI? Moze bedzie wieksza szansa na to, ze sie pojawisz? :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc już wiem o którym skrzyżowaniu była mowa hehe wiesz jak jest :grin:śpieszyło mi się :tongue: a co do radia to Midlan 121 a antenka ML 145[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 18:12 _________________________________________________Jeśli mowa o Krakowie to ja też moge jechać :grin: natomiast jeśli sie większością nie zbierzemy to chyba nie ma sensu sie tam pchać a do tego bez naszej Bryni WIęC proponujsze szybko o decyzje ja jestem po środku bo oba miejsca mi pasują :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to też niby moge byc tu i tu, ale jednak wolalbym zostac w Radomiu, tym bardziej, ze Brynia nie moze jechac, no to co to za robota.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryniu, czy dobrze mi sie wydaje, ze nawet na grila w Radomiu wolalabys tym razem nie przyjezdzac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...