Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co Ty Bryniu tak ostatnio dziwnie odpisujesz?? Ja chcialbym, zeby te napisy leciały też w prawo. :grin:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

OK

:grin:

No dobra, a o co chodzi z ta ramka? Jak ją wstawic??

Opublikowano

Szkoda, że nikt nie jedzie do Krakowa :embarrassed: Postaram się godnie reprezentować Radom :afro:

Opublikowano

No no, Dawidek. Pokaz tam, ze jestes z Radomia. Ino bardzo nie szalej. :grin:

Opublikowano

Już nie poszaleje, ostatnio mandacik dostałem :cry: i zrobiła mi się lżejsza noga :tongue::evil:

Opublikowano

Brynia, czy możesz jeszcze wyedytowac pierwszy post w tym wątku? Jesli tak to może zmieniłabys 'ikone wiadomosci' na np. taką: " :grin: ". Będzie weselej.

:grin:

........................................:grin:

................................................................................:grin:[br]Dopisany: 17 Maj 2007, 22:07 _________________________________________________Dawid, to zapewne niedlugo dołączysz do grona CB USERów... :cool:

Opublikowano

CB, to mam już od dawna :afro: Miałem nawet na naszym spocie, nie pamiętasz :wink:

Opublikowano

O kurna, nie pamietam. A za co mandat wyrwałeś, przyznaj się.. :evil:

Opublikowano

Niestety za prędkość :evil: 8pkt. i 300 :cry: Muszę się pilnować :afro:

Opublikowano

Ano niestet bywa i tak. Nakręcili Ci filmik, czy normalnie wysuszyli suszarką?

Opublikowano

Suszara :cry: Mówili na radiu - zwolniłem, ale za mało :embarrassed: na 70 było 116

Opublikowano

Ja (odpukac) już ponad 2 lata nie dostałem żadnego mandatu, ale łapałem się na tym, że gdyby nie CB to pewnie by coś było. Z drugiej strony to nie jestem jakimś piratem drogowym i nie przeginam z prędkością, ale wiadomo, że w Polsce to chyba nie ma takiej osoby, która jeździłaby w 100% przepisowo. Niestety w wielu miejscach ograniczenia prędkości to kompletna bzdura.

Opublikowano

Było przejście dla pieszych, droga dwupasmowa i ograniczenie do 70km/h - kompletna bzdura :shocked:

Opublikowano

Twoj przypadek to akurat nie bzdura. :bicz:

:grin:

Opublikowano
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:
Opublikowano

Co jak co, ale na przejsciach to uważaj - możesz sobie zmarnowac życie...

Skoro grzałeś grubo ponad setke to znaczy, że pewnie dobrze widac było, że nie ma żadnego pieszego w pobliżu, ale zaufaj mi, czasem można się przeliczyc...

Opublikowano

Wiem, poniosła mnie młodzieńcza fantazja :grin: Nie ma co szaleć, życie jest tylko jedno:evil:

Opublikowano

Taa, mówisz że nie ma co szalec, a jutro pewnie wsiądziesz w bryke i ogień - przez miasto 120.. :evil::grin:

Opublikowano

W mieście nie szaleje, ponieważ jest duże niebezpieczeństwo :embarrassed:

Opublikowano

A na trasie mniejsze?? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.