Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

No a ja znów się z Wami nie zobaczę:( Ostatnio nawet nie miałam kiedy zajrzeć na spota ale dzięki za info na pw. Pozdrawiam Wszystkich Audimaniaków:)) i życzę udanego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Tomaszust i Ci sie udało miałeś najczystsze autko z nas wszystkich:). Było bardzo fajnie tym bardziej ze nowy kolega do nas dołączył :biggrin: Dziekuję wszystkim za przybycie;) i jak to zawsze bywa nowe informacje nowe doświadczenie. Wiec teraz zaczynamy myśleć poważnie o nastepnym spotkaniu ale to juz przy grilu i kiełbaskach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom69, ja tez jestem bardzo zadowolony ze spotu. Z niecierpliwością czekam na jakieś info o grillu. Wtedy to już zabiorę ze sobą swoją dziewczynę.

Co do czystego samochodu- niestety kosztowało mnie to 15min spóźnienia, ale nie wyobrażałem sobie podjechać na pierwszy spot A4 brudnym autem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heej Brynia, a gdzie zdjęcia? Mam nadzieje, że będą.. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia, no nie wiem czemu nie podjął sie wyzwania ... Spocik rewelacja pogoda jeszcze lepsza i teraz czekać tylko na grilla w piękną pogodę i w wielkim oby jak największym składzie ... Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako 'człowiek bezproblemowy' zgadzam się na każdy termin!* Brynia, no to czekamy aż zrzucisz zdjęcia na komputer... :smile:

mokom69, proponuje zrobic tak jak ustalaliśmy - 3 terminy do wyboru i powysyłac privy. Jak trzeba to moge się tym zając, tylko nie wiem czy da się rozdzielic listę ludzi z samego Radomia i okolic..

-------------------------------

* Oczywiście bywają wyjątki, ale to bardzo rzadko. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.ARY, spośród tych trzech terminów do wyboru akurat dwa są parzyste. No chyba, że będą inne terminy do wyboru, o których ja jeszcze nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom69, każda z tych sześciu propozycji mi raczej pasuje, ale że chcialbym jak najszybciej to wybieram maj :biggrin: (najbardziej mi się widzi sobota, ale jak trzeba to się dostosuje)! :smile:

[ Dodano: 05-05-2007, 16:29 ]

mokom69 widziany dziś na ul. Sienkiewicza (a właściwie jego Audi)... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszust jak widzisz moje audii to trąb trąb trąb az sie zjawie zawsze chwilke można pogadać na mieście:). a wiec jak narazie jest nas 4 osoby wiec juz mala lista istnieje, zobaczymy jak reszta klubowiczów sie wypowie;)

[ Dodano: 06-05-2007, 00:12 ]

a i małe sprostowanie są 2 terminy tylko poprostu dolozylem po 3 dni w każdy bo zazwyczaj weekend kazdy juz zaczyna w piątek a konczy w niedziele wiec jesli juz wybierzemy maj lub czerwiec to pozniej bedzie latwiej dobrac czy to piątek, sobota czy niedziela:)z utęsknieniem czekam na pozostałe osoby;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom69, w sumie to tak nawet pomyslalem o tym, zeby sie zatrzymac, ale jakos tak- nigdzie cie nie widzialem przy aucie. Nastepnym razem sie zatrzymam jak zobacze znajomy samochod, o ile czas mnie nie bedzie gonil. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, coraz wiecej twarzy. Mysle, ze do 18 lub 20 zbierze się spora grupka. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny. :smile:

Gofer, Michał, Dawid22, Zdzisiek i reszta, których jeszcze nie znam ZGŁASZAC SIE! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...