Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko tak jak mówiłem że mi to nie za bardzo ten termin majowy a czerwcowy bardziej ale widzę że większość jest za majowym no nic może uda mi się jakoś dotrzeć

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No działamy działamy ja regularnie odwiedzam stronke:) Na dzis dzień jest tak Ja, Brynia i tomaszut - pasuje kazdy termin, gofer woli czerwiec G.ary maj i tak na dzis dzien wyglada sytuacja pozostali uczestnicy nie daja znaków życie co mnie bardzo smuci:(

[ Dodano: 08-05-2007, 18:15 ]

A i zapomniałem dodać ze ja osobiście tez wole maj;)

Opublikowano

Mnie osobiście, to chyba maj bardziej pasuje. Jeśli padnie ostateczny termin, wtedy dam znać czy będe obecny na spotkaniu :rolleyes:

Opublikowano

Dawid22, juz prawie padł ostateczny termin. 18 albo 20 maja (tj. piątek albo niedziela). Masz jeszcze prawo wyboru. :wink:

Opublikowano

No właśnie jak juz można wywnioskować z wcześniejszych rozmówostatecznym terminem jest raczej termin majowy z data 18 lub 20 ale wydaje mi się ze 20 bedzie lepiej ale to jeszcze sie okaże:):)

Opublikowano

Mój błąd, nie doczytałem :redface: 20 maja mi pasuje :biggrin: :a4fan:

Opublikowano

Podsumujmy: Brynia, mokom69, G.ARY, gofer (dasz rade :wink:), Dawid22 i tomaszust (się znaczy ja).

Czekam jeszcze na Zdziska i Michała, których mialem okazje osobiście poznac. No i oczywiście na reszte... :biggrin:

Opublikowano

tomaszust jest dokładnie tak jak napisałeś:) a wiec na dziś dzien jest nas 6 osób wydaje mi się że w weekendklubowicze zajrzą na stronke i się dołączą:):)

Opublikowano

O kurcze cicho głucho tutaj nic się nie dzieje nawet Brynia rano żadnego posta nie napisz ?? :cry::cry:

Opublikowano

Echoooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST TAM KTO :question::lol:

Opublikowano

Ja zaglądam tu codziennie i też cisza. Po prostu każdy niech cos napisze jak tu zagląda to bedzie weselej. :biggrin:

Brynia, dawaj foty :exclaim: :a4fan::lol:

Opublikowano

Noo Brynia. Zapomnialas tablic rej. zamazac. :biggrin:

Opublikowano

Kurczę Brynia tak patrzę na te twoje fele, na tym zdjęciu taki kontrast wyszedł z moimi, że aż wstyd pokazywać się z takimi felgami ... twoje super wyglądają .. i jakoś nie wiem czemu brakuje mi grilla z przodu tego od B7 (bardzo mi się podobają.:))

Opublikowano

Tak czy siak to sympatycznie jest na forum poogladac zdjecia ze spotów. Oby wiecej takich rzeczy. :smile:

Opublikowano

Wow no to nam się forum zmieniło :o :o Wow ale fajne ;D nowe kolorowe trzeba się przyzwyczaić i nauczyć

Opublikowano

Witam witam po weekendzie:) nowe forum hihi a najbardziej podoba mi sie to ze juz za tydzien spocik:)

Opublikowano

Witam to jak mysle ze umawiamy sie na 20 co wy na to mysle ze wiekszosci ten termin pasuje tylko jeszcze miejsce i godzina ;D

Opublikowano

Tak, mysle ze 20 maja wiekszosci pasuje. Miejsce najlepiej to samo co zawsze (tzn nie wiem jak jest zawsze, ale wiem jak bylo ostatnio). Co do godziny rozpoczecia - najlepiej, zeby ktos, np. mokom69 powysylal privy. Mysle, ze godzina moze byc taka jak ostatnio, moze byc godzinke w przod... :)

Opublikowano

Witam wszystkich

Przezyłem szok, wchodzę dzisiaj na forum i cos mi nie pasuje,myslę kurcze zły adres wklepałem???ale na szczęscie wszystko oki. Brynia, mało cos tych zdjęc ze spota.

Opublikowano

Dokładnie, popieram w 100%

No i cacy, pinknie, ajajaj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.