Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko tak jak mówiłem że mi to nie za bardzo ten termin majowy a czerwcowy bardziej ale widzę że większość jest za majowym no nic może uda mi się jakoś dotrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

No działamy działamy ja regularnie odwiedzam stronke:) Na dzis dzień jest tak Ja, Brynia i tomaszut - pasuje kazdy termin, gofer woli czerwiec G.ary maj i tak na dzis dzien wyglada sytuacja pozostali uczestnicy nie daja znaków życie co mnie bardzo smuci:(

[ Dodano: 08-05-2007, 18:15 ]

A i zapomniałem dodać ze ja osobiście tez wole maj;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid22, juz prawie padł ostateczny termin. 18 albo 20 maja (tj. piątek albo niedziela). Masz jeszcze prawo wyboru. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak juz można wywnioskować z wcześniejszych rozmówostatecznym terminem jest raczej termin majowy z data 18 lub 20 ale wydaje mi się ze 20 bedzie lepiej ale to jeszcze sie okaże:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy: Brynia, mokom69, G.ARY, gofer (dasz rade :wink:), Dawid22 i tomaszust (się znaczy ja).

Czekam jeszcze na Zdziska i Michała, których mialem okazje osobiście poznac. No i oczywiście na reszte... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaglądam tu codziennie i też cisza. Po prostu każdy niech cos napisze jak tu zagląda to bedzie weselej. :biggrin:

Brynia, dawaj foty :exclaim: :a4fan::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę Brynia tak patrzę na te twoje fele, na tym zdjęciu taki kontrast wyszedł z moimi, że aż wstyd pokazywać się z takimi felgami ... twoje super wyglądają .. i jakoś nie wiem czemu brakuje mi grilla z przodu tego od B7 (bardzo mi się podobają.:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak to sympatycznie jest na forum poogladac zdjecia ze spotów. Oby wiecej takich rzeczy. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mysle ze 20 maja wiekszosci pasuje. Miejsce najlepiej to samo co zawsze (tzn nie wiem jak jest zawsze, ale wiem jak bylo ostatnio). Co do godziny rozpoczecia - najlepiej, zeby ktos, np. mokom69 powysylal privy. Mysle, ze godzina moze byc taka jak ostatnio, moze byc godzinke w przod... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam wszystkich

Przezyłem szok, wchodzę dzisiaj na forum i cos mi nie pasuje,myslę kurcze zły adres wklepałem???ale na szczęscie wszystko oki. Brynia, mało cos tych zdjęc ze spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...