Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Bryniu to fakt. Twoje autko Ty nim jezdzisz najlepiej :grin: a co do browarka to hmmm miło to słyszeć :tongue:[br]Dopisany: 22 Maj 2007, 09:25 _________________________________________________halo halo a gdzie wszyscy?? co z Wami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje sie posłusznie na stanowisku! :a4fan: Faktycznie jakos cicho tu u nas... Trzebaby zrobic jakiegos spota. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz doczekac sie nie moge :grin:[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 10:49 _________________________________________________a tak na marginsie wie ktoś z Was może gdzie w radomiu wypożyczają kłady żeby sobie poświrować na górkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo. W sobote mam weselicho, to w niedziele mozemy. :grin:

Raz, dwa, osiem zbieramy ekipe...

Najbliższa niedziela (27.05.2007) - grillo-spot !!!

Co Wy na to? Rozsyłamy privy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz doczekac sie nie moge :grin:[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 10:49 _________________________________________________a tak na marginsie wie ktoś z Was może gdzie w radomiu wypożyczają kłady żeby sobie poświrować na górkach??

Tam gdzie byliśmy na grillu, obok można i tam też można pośmigać. To co kiedy ruszamy?????

Bryniu ale byłem tam wczoraj i ani jednego kłada ani żadnych info :cry: :cry: a powiem wam że poszalałbym sobie na czymś takim wiec można kiedys spota polączyć z kładami :grin:[br]Dopisany: 23 Maj 2007, 11:37 _________________________________________________

Noo. W sobote mam weselicho, to w niedziele mozemy. :grin:

Raz, dwa, osiem zbieramy ekipe...

Najbliższa niedziela (27.05.2007) - grillo-spot !!!

Co Wy na to? Rozsyłamy privy?

Tomaszust z przyjemnośią bym skoczył na spocik w tą niedziele ale mam szkołe :sad: niestety odpadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom, późnawym wieczorkiem też nie? Jak nie możesz to trudno, może w nastepną niedziele. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się jestem jestem zaglądam czasami tutaj ale niestety na uczelni :bicz: :bicz: nas gonią i nie ma tak łatwo.. a kłady fajna sprawa. Jak czytałem forum z Wrocławia to jakiś koleś na spotka organizował i kłada i PAINT BALL to wszystko było jego i od ludzi brał tylko na paliwko i za kulki ...fajnie pobiegać i pobawić się w wojnę..:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, jak najbardziej. Widze, ze reszcie tez chyba pasuje.

A więc:

3 czerca grillo-spot lub spoto-grill jak kto woli. :grin:

Chętnych prosze o meldowanie sie. Co do szczegolów to juz PW - no kto wysyła? Mokom, Ty?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...