Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no może... Szkoda ale co tam :smiley: damy rade sami :evil:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jonny, bedziesz jutro na spocie?

Opublikowano

Brynia, Ty masz kombi to bierz. :grin:

Opublikowano

Osz fak, jak mogłem sie tak pomylic. Oczywiscie Avant :quattro:

Co do tego grila - ja mam zablokowany bagażnik, wiec nawet nie miałbym jak go zabrac.

Ludzie, kto oprocz mnie siedzi w sobotni wieczor przed komputerem..? Brynia, jesteś jeszcze?

Opublikowano

a ja jeszcze siedze :grin: tomaszust jak byśmy juz na forum sie niezgadali to ja na 100% jestem na arkingu ok 15 :cheesy:

Opublikowano

Ja również będę na 100%. I nikt nie jest w stanie mnie powstrzymac! :afro:

Opublikowano

Mobilki w niedziele 20.05.2007 wiele działo sie będzie w kraku . Zapraszamy.Proszę o zaglądnięcie na tematat spotów krakowskich.,

Opublikowano

marcinku... nie w czas... info bylo, ale Brynka chlopakow nine zterroryzowala i siedza w radomiu bo im szkada na paliwo :wink: (Pb usprawiedliwieni, LPG i ON maja po ostrzezeniu :bicz: )

Opublikowano

Murzynku, przecie gnojówka i LPG takie tanie, niech zapodają do Kraka,[br]Dopisany: 20 Maj 2007, 03:24 _________________________________________________Drzwi otwarte. :wink:

Opublikowano

A ja niestety jezdze na EL PI DŻI i dostane :bicz:

:tongue:

Opublikowano

Ale to nie twoja wina bo kupiłeś juz z gazem :tongue: więc się uchowasz :grin:

Opublikowano

mokom, co Ty tu jeszcze robisz. Raz, dwa, osiem szykuj sie na grila... :grin:

Opublikowano

hej, miałem dziś do was podjechac ale wczoraj przesadziłem troche na imprezie i dziś cały dzień dochodziłem do siebie, właśnie jestem po śniadaniu :wink:

pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

Ja jestem po spocie w Krakowie :grin: Muszę powiedzieć, że bardzo miła atmosfera w gronie :a4fan: i dużo wyścigów na lotnisku, oczywiście bardzo fascynujących :evil:

Opublikowano

Spoto-gril superrrr :grin: nie ma to jak niedzielka w dobrym towarzystwie:) Bryniu cieszy mnie fakt że prowadził Twój mąż bo was doganiałem :evil: obawiam się że jak Ty byś prowadziła to 125 KM nieradziło by sobie z 193KM :tongue:

Opublikowano

Noo i ja dotarłem do komputera (lepiej późno niż wcale). Wczoraj jeszcze zabalowalismy i pozniej to juz nie bylem w stanie nic napisac. :grin: Mokom, może gdyby nie ten immobilizer to i my mielibysmy tą przyjemnośc posiedziec na tyłku Bryniowozu :grin: , ale niestety, zostaliśmy w tyle. Bryniu, pytasz kiedy spot - oby jak najszybciej. Co prawda mam teraz ostrą ganianke w szkole i robocie, ale na klubowy spot zawsze sie cos tego czasu wyreza, tym bardziej w niedziele. :a4fan: Było bardzo miło, niedziele zaliczam do udanych. Bryniu, bardzo fajnie, że przyjechałas z mężem. Miło było poznac, fajny facet. :smiley: My aparatu nie mieliśmy, wiec czekam z niecierpliwością na Wasze zdjęcia. krzyn!ek, nastepnym razem obecnośc obowiązkowa, bo jak nie to :bicz: no. :grin:

Dobra, to chyba tyle. Nie bede sie juz wiecej rozpisywal. Ide kontynuowac operację przestawiania się z trybu imprezowo-grillowego na tryb PONIEDZIAŁEK - się znaczy ide se kupic napój. :grin:

EDIT: Dawid, a Ty też się ścigałeś??

Opublikowano

Ścigałem się z 1.8T po chipie - 170KM :grin: Nie było tak źle - dostałem po d*pie jakieś pół długości :evil:

Teraz czeka mnie tylko chip :afro:

Opublikowano

o prosze więc jak tylko pół długości to nie jest żle :grin: masz wyczucie na starcie :evil:

Opublikowano

Myślę, że ogarniam auto :evil::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.