Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Osz fak, jak mogłem sie tak pomylic. Oczywiscie Avant :quattro:

Co do tego grila - ja mam zablokowany bagażnik, wiec nawet nie miałbym jak go zabrac.

Ludzie, kto oprocz mnie siedzi w sobotni wieczor przed komputerem..? Brynia, jesteś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również będę na 100%. I nikt nie jest w stanie mnie powstrzymac! :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilki w niedziele 20.05.2007 wiele działo sie będzie w kraku . Zapraszamy.Proszę o zaglądnięcie na tematat spotów krakowskich.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinku... nie w czas... info bylo, ale Brynka chlopakow nine zterroryzowala i siedza w radomiu bo im szkada na paliwo :wink: (Pb usprawiedliwieni, LPG i ON maja po ostrzezeniu :bicz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzynku, przecie gnojówka i LPG takie tanie, niech zapodają do Kraka,[br]Dopisany: 20 Maj 2007, 03:24 _________________________________________________Drzwi otwarte. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mokom, co Ty tu jeszcze robisz. Raz, dwa, osiem szykuj sie na grila... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, miałem dziś do was podjechac ale wczoraj przesadziłem troche na imprezie i dziś cały dzień dochodziłem do siebie, właśnie jestem po śniadaniu :wink:

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoto-gril superrrr :grin: nie ma to jak niedzielka w dobrym towarzystwie:) Bryniu cieszy mnie fakt że prowadził Twój mąż bo was doganiałem :evil: obawiam się że jak Ty byś prowadziła to 125 KM nieradziło by sobie z 193KM :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo i ja dotarłem do komputera (lepiej późno niż wcale). Wczoraj jeszcze zabalowalismy i pozniej to juz nie bylem w stanie nic napisac. :grin: Mokom, może gdyby nie ten immobilizer to i my mielibysmy tą przyjemnośc posiedziec na tyłku Bryniowozu :grin: , ale niestety, zostaliśmy w tyle. Bryniu, pytasz kiedy spot - oby jak najszybciej. Co prawda mam teraz ostrą ganianke w szkole i robocie, ale na klubowy spot zawsze sie cos tego czasu wyreza, tym bardziej w niedziele. :a4fan: Było bardzo miło, niedziele zaliczam do udanych. Bryniu, bardzo fajnie, że przyjechałas z mężem. Miło było poznac, fajny facet. :smiley: My aparatu nie mieliśmy, wiec czekam z niecierpliwością na Wasze zdjęcia. krzyn!ek, nastepnym razem obecnośc obowiązkowa, bo jak nie to :bicz: no. :grin:

Dobra, to chyba tyle. Nie bede sie juz wiecej rozpisywal. Ide kontynuowac operację przestawiania się z trybu imprezowo-grillowego na tryb PONIEDZIAŁEK - się znaczy ide se kupic napój. :grin:

EDIT: Dawid, a Ty też się ścigałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...