Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nie no, gdzieś zaparkowałem i nie moge sobie przypomnieć gdzie.. :mysli: :beer1:

:polew: za dużo :drunk:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za godzine przyjeżdza kumpel i jedziemy szukać. :decayed:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2008, 13:49 _________________________________________________mokom, jedziesz na weekend do Lublina? :naughty:

Opublikowano

jade jade Tomaszust a co do spota w majówke jestem za wiec moze juz jakis termin ustalimy?? podobno ma być ładna pogoda wiec mozna grilka zrobic:D:D%%jakis itp:)

Opublikowano

Zapraszam na spot !

Proponuję czwartek 1 maja*, godz. 18:00 na parkingu dawnego MiniMala przy ul. Wernera. Jak pogoda dopisze to rozpalimy grila i zjemy kiełbase z musztardą. :naughty:

-------------------------------------------------------

*) Wiem jak czasem trudno jest dopasować się do konkretnej daty dlatego termin spota zostawiam otwarty. Jednak dobrze byłoby celować w weekend majowy...

Opublikowano

Ja tez mam zamiar grilowac tylko nie wiem czy z 1 na 2 maja czy z 2 na 3 maja bo tak nawiasem mówiac to 2 maja mam urodziny. Ale spocik dobra sprawa tylko chętnych trzeba

Opublikowano

Janusz, będą i chętni, osobiście dopilnuję. A skoro masz urodziny to trzeba będzie do kiełbasy i musztardy kupić też jakieś % :naughty:

Opublikowano

no to widze ze juz jest nas 3:D:D

Opublikowano

Dobrze dobrze, do czwartku bedzie wiecej chetnych. :>

Opublikowano

No Brynia, nie mogło by być inaczej. :naughty:

Opublikowano

TO MOZE I JA WRESZCIE

Opublikowano

G.ARY, koniecznie. :th:

Opublikowano
  • Autor

z miłą chęcią pierwszy raz bym spocik odwiedził, ale żonka mi już plan na weekend przedstawiła :disgust:, ale miłej zabawy życzę :th:

Opublikowano

mcm00, żonke do Audi i na spota. :wink4: Jakbyś jednak wyrezał troche czasu w czwartek to zapraszamy. :th:

Opublikowano

Witam wszystkich po długiej przerwie.

Niestety na najbliższy spot się nie załapię. Dziś o 19:00 jadę do Niemiec po A4 2001-2002 1,9 TDI i nie wiem czy bym zdążył wrócić.

Ale na następny postaram się wpaść już świeżą A4.

Pozdro ALL

Koval

Opublikowano

Koval, nie pamiętam czy mieliśmy okazje poznać się na żywo..? Chętnie zobaczę Twój nowy nabytek na kolejnym spocie. :th:

Opublikowano

No to się poznaliśmy na żywo. Coś słabe (we frekwencję te nasze spociki).

Może perspektywa grilla ściągnie więcej klubowiczów.

Np. niedaleko od Ciebie mam działkę w miejscowości Suliszka (mały domek gospodarczy jakieś zaplecze ) może tam byśmy coś zrobili. Tylko parę osób musiałoby się poświęcić jako kierowcy bo spania jest tylko dla 4 osób.

Jak coś to zrób ankietę i coś pomyślimy.

P.S. Brynia nie przesadzaj z tymi 18 ".

Opublikowano

Hehe, bedziemy palic grila. Ostatecznie piszę sie też na szofera. :decayed:

Koval, miło było poznać. Frekwencja faktycznie marna wyszła, ale wszystko jest do naprawienia. :th:

Opublikowano

elo elo chętnie bym też wpadł ale niestety VW zostało tylko. A kiedy planujecie spota? A tak w ogóle pytanie czy ktoś ma możliwość żeby się wpiąć w VW i sprawdzić turbinę bo coś mi nie tak chodzi niby 1.8T a tu d*pa 1.9Tdi lepiej w Audi się sprawowało

Opublikowano

Mam urządzonko od Viakena ale jescze się nie zaznajomiłem z nim na tyle żeby móc cokolwiek powiedzieć. Ale jak się ktoś zna to chętnie pomogę. Niestety nie mam VAG-a oryginalnego :evil:

Opublikowano

Witam po długiej przerwie :) Od 12 maja jestem gotowy na radomskie spoty :> pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.