Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

:grin:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Parkowanie - PaczTo.pl

---------- Post dopisany 29-05-2013 at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2013 at 23:33 ----------

Andrzej proszę cię :polew:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p--SUZqUVJ4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich :wink:

Jest ktoś w Radomiu lub okolicy kto ma kabel obsługujący can, VCSD ? Potrzebuje zdiagnozowac B7, sprawa bardzo pilna w każdej chwili moge podjechać w dowolne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Witam wszystkich :wink:

Jest ktoś w Radomiu lub okolicy kto ma kabel obsługujący can, VCSD ? Potrzebuje zdiagnozowac B7, sprawa bardzo pilna w każdej chwili moge podjechać w dowolne miejsce.

ja mam nr 506152627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo do kudłatego
sprawa juz załatwiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:git:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

jak by przeleciał po barach to i na drugi pomnik by było Zdjęcie na Curio.pl (zimny_lech_pomnij.jpg)

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ciemna b5 chyba nowa pojawiła się w mieście jak się nie mylę ma wlepe dope:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=5]Jasio przybiega do mamy i mówi:

-Mamo, mamo, widziałem, jak tatuś robił coś z pokojówką.

-Tak, a co takiego?

-Najpierw ją całował, a potem dotykał. Potem poszli do gabinetu, rozebrał ja i wsadził...

-Dobrze synku, w niedzielę, podczas kolacji opowiesz to, żeby wszyscy wiedzieli.

Nadeszła niedziela, rodzina przy stole i mama daje znak Jasiowi, żeby zaczął mówic.

Jasio:

-No więc tatuś całował i dotykał pokojówkę, później zabrał ją do gabinetu, rozebrał i wsadził... wsadził... Mamo, jak się nazywa to co ssiesz szoferowi?[/h]

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

[h=5]Babcia w ogródku piele warzywa, dziadek w polu orze. Nagle słychać głos dziadka:

-Babkaaaa! Kurde, babka!

Babcia nie wie o co chodzi, patrzy na dziadka. Ten podbiega, kopa w dupsko i mówi:

-Dostałem wzwodu po 20 latach, a ty zamiast zdjąć majty i się wypiąć, nic nie zrobiłaś. Wszystko spieprzyłaś.

Na drugi dzień ta sama scenka. Babcia w ogrodzie, dziadek w polu. Nagle znowu dziadek biegnie i coś krzyczy. Babcia nauczona dniem poprzednim, zdjęła gacie, wypięła się. Podbiega dziadek, kopa w dupsko i krzyczy:

-Ty byś się tylko ru*ała, a nam ciągnik ukradli![/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Moto Show 2013 - 2013-06-01. Skaryszew. Villa Cyganeria, Centrum Targów i Wystaw. Pokazy, imprezy plenerowe. | Strefa Imprez

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

rozciągnięta suka :naughty:Pokaz mycia samochodu - zdjęcie nr 1 - 2 czerwca 2013

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

miał być tylko tymbark :whistling:

DSC_0194.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=5]Zakres świadczeń socjalnych gwarantowanych wynikających z budżetu państwa przyjętego na rok 2014:

Minister - porsche, whisky i artystki

Poseł - mercedes, koniaki i kociaki

Dyrektor - opel, starka i sekretarka

Kierownik - fiat, wyborowa i koleżanka biurowa

Pracownik umysłowy - autobus, czysta czerwona i własna żona

Pracownik wykwalifikowany - motocykl, 2 piwa i byle dziwa

Robotnik - łopata, taczki i d*pa sprzątaczki

Chłop - bimber, kilka uli i d*pa krasuli

Bezrobotny - modlitwa, łączka i własna rączka...[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm, motur żyleta. Zrobione jest wszystko co trzeba. Do wymiany zostały tylko przednie klocki hamulcowe, ale uznaliśmy, że spokojnie można to zrobić na przyszły sezon. Poza tym lala. Puchar się przejechał i postawił na gumie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochote "spocić" sie w Waszym towarzystwie w piąteczek? co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm, motur żyleta. Zrobione jest wszystko co trzeba. Do wymiany zostały tylko przednie klocki hamulcowe, ale uznaliśmy, że spokojnie można to zrobić na przyszły sezon. Poza tym lala. Puchar się przejechał i postawił na gumie. :wink:

puść mi PW ile mnie to wszystko bedzie kosztowalo, bo chyba w przyszlym tygodniu bede już w Polonii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek Arbeit bis 21 Jak wyjdę to może jeszcze by ktoś był :wink:

Co myślicie o tym paliwie zalewał już ktoś : Co to jest Shell V-Power Nitro+? - Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek Arbeit bis 21 Jak wyjdę to może jeszcze by ktoś był :wink:

Co myślicie o tym paliwie zalewał już ktoś : Co to jest Shell V-Power Nitro+? - Polska

chwyt reklamowy, niby kopa daje, ale ile kosztuje

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Mam ochote "spocić" sie w Waszym towarzystwie w piąteczek? co Wy na to?

jest szansa że bedę, jak bedzie pogoda to dwa koła, jak nie to 4 ry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...