Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

przecież o nie pytałeś, a są inne??? wielkanocne jeszcze chyba że masz wszystkich swietych na mysli,.

jeszcze mnie ganiaja po Polsce, bo jak widzisz na parkingach mnóstwo się tego buduje,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Jarek, a ta praca co oferujesz to dlaczego sam jej nie weźmiesz i nie wrócisz do nas, 4 ever

Wujek wiesz ze praca za 1.5k to nie dla mnie... bo by mi na mody nie starczało :grin: .

Podesle Ci te naklejki to mi ogarniesz w jaką sobote moje duperele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, nie robiłem uszczelki, pasek przeskoczył ale silnik ocalał, nowy rozrząd załozyłem,.

Ty juz naprawde nie wyczuwasz dobrego , wysublimowanego żartu :bag:

Zapomniałem o tym rozrządzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysublimowanego , Moskal jaki poligota :decayed:

Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke :polew::polew::polew::polew:

Zdaje sobie sprawe ze dla Was , Radomskie sznurki takie słownictwo to szczyt ! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysublimowanego , Moskal jaki poligota :decayed:

Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke :polew::polew::polew::polew:

Zdaje sobie sprawe ze dla Was , Radomskie sznurki takie słownictwo to szczyt ! :grin:

Do Radomia to i ja i Kali mamy ze 3 dni wołami... wiec nie trafiłeś :P^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysublimowanego , Moskal jaki poligota :decayed:

Baaa... włada tak językiem ze w tanim winie nawet denko wylize przez szyjke :polew::polew::polew::polew:

Zdaje sobie sprawe ze dla Was , Radomskie sznurki takie słownictwo to szczyt ! :grin:

Do Radomia to i ja i Kali mamy ze 3 dni wołami... wiec nie trafiłeś :P^_^

A co mnie to obchodzi ? :naughty:

hehe,dokładnie , ale podoba mi się: "radomskie sznurki" hahahahhah

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany

kupiłem żonie inne wozidło,.

niedługo pod młotek idzie Lanos, wiem wiem to tylko lanos, ale tam niema sie co zepsuć za 50 zł ok 270 km sie robi,.

2000 1.4 8 v opla, sekwencja 3 letnia, głowica, uszczelnaicze, rozrząd zrobione, chodzi na syntetyku, hamulce zmienione od astry na wentylowane, wszystko nowe ferodo,.

wyposażenia brak, koła i silnik, biały bez rdzy z rysą na boku,. lampy przód in pro dymione,.

może ktoś szuka dobrego wozidła za niewiele kasy za około miesiąc. piszcie dzwoncie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany

kupiłem żonie inne wozidło,.

niedługo pod młotek idzie Lanos, wiem wiem to tylko lanos, ale tam niema sie co zepsuć za 50 zł ok 270 km sie robi,.

2000 1.4 8 v opla, sekwencja 3 letnia, głowica, uszczelnaicze, rozrząd zrobione, chodzi na syntetyku, hamulce zmienione od astry na wentylowane, wszystko nowe ferodo,.

wyposażenia brak, koła i silnik, biały bez rdzy z rysą na boku,. lampy przód in pro dymione,.

może ktoś szuka dobrego wozidła za niewiele kasy za około miesiąc. piszcie dzwoncie,

te handlarz a moze byś odpisał na mesengera.

lanosa wezme jak wróce do pl bo pewnie tylko na to mnie bedzie stac. a ze nim juz jedziłem i nawet kogoś wyprzedziłem stwierdzam ze tą moc poskromie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...