Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

antena cb Sirio AS 100 Mag leży idealnie w bagażniku :wink:

jutro lecę na robotę to będzie próba Pod blokiem sprawdzałem mówią że czysto słychać na wylocie do Lublina tj ok 6 km w miescie

---------- Post dopisany at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

ciekawe czy wpasuje w tunel w miejsce na drobne pod ręcznym pionowo gdzieś widziałem ale nie pamiętam czy w b 5 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Ja do swojego CB mam taką antenę (niecałe pół metra):

Ściąga na 8-10 km, więc idealnie nadaje się na trasę - większy zasięg nie jest potrzebny. Poza tym jest mała, czarna i nie rzuca się w oczy.

10 km? chyba trochę przesadzasz:cool:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

antena cb Sirio AS 100 Mag leży idealnie w bagażniku :wink:

:thumbup1: bedziesz Pan zadowolony,bardzo dobra antena w rozsądnych pieniądzach.

Jak masz podlokietnik to spróbuj pod niego wpasować radio .

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

Baba z Radomia , Orginalne nagranie ! nie zmanipulowane przez rząd ! Radom Wigilia na deptaku - YouTube

chytra baba oddaje "fanty":decayed:

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

ale beka:grin::grin::grin:

ZBYSZKO 3 CYTRYNY ZAJUMANY Z WIGILII W RADOMIU (2885860521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Radom ponownie sławny :decayed:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Chytra baba z Radomia podbija internet - komediowo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 km? chyba trochę przesadzasz:cool:

Z ronda na Słowackiego łapałem kolegę na wlocie do Skaryszewa. Tam jest jakieś 8-9 km.

Co do wigilii na deptaku - ciekawe czy babka już wie, że jest taka sławna. :doh:

Szkoda mi ludzi, którzy muszą się tak upokarzać za 3 zł. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi ludzi, którzy muszą się tak upokarzać za 3 zł. :facepalm:

szkoda że nazwiska jej nie podali ,hołota nie ludzie w tym radomiu mieszkają ,nawet Kosztowniak się tłumaczy a magistrat zrobil swój filmik zeby poprawic wizerunek ,jak by nie mogli w dzbanki lac tych napoi ,no ale magistrat wczesniej nie widzial problemu jak ludzie mówili że napoje w butelce będa rozkradzione i nikt sie niczego przy stole nie napije ,ale jak chytra baba została przebojem internetu to zbaczyli problem hehehe, pamiętacie ALE URWAŁ tez hicior był

w niemczech na autostradzie i 15 km sie lapalo -kiedys z bratem sprawdzałem jak wracalismy 17 rekord tylko oczywiscie po słupkach drogowych w prostej linii nie wiem ile bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojego CB mam taką antenę (niecałe pół metra):

Ściąga na 8-10 km, więc idealnie nadaje się na trasę - większy zasięg nie jest potrzebny. Poza tym jest mała, czarna i nie rzuca się w oczy.

10 km? chyba trochę przesadzasz:cool:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

antena cb Sirio AS 100 Mag leży idealnie w bagażniku :wink:

:thumbup1: bedziesz Pan zadowolony,bardzo dobra antena w rozsądnych pieniądzach.

Jak masz podlokietnik to spróbuj pod niego wpasować radio .

myśle też pod kierą jest taka małą pólka ale wolałbym w tunelu łokieć też już mam kiedyś nie było :naughty:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ----------

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany jest problem z wtyczka cb jest za długa do zapalniczki zrobił druga i też lipa :thumbdown:

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ktos dzisiaj pod obi?

może przejade obok jak bedę wracał z pracy, po 19,. jak cos bedzie stało to zajadę,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert kiedy moge w odwiedziny?

jutro mam wolne, znaczy w domu jestem, ale troche zarobiony niestety, po świętach czw, pt, so w domu jestem, dzwon, pisz na tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Cię tak dziwi? typowa wersja skandynawska,zderzaki ze spryskami,halogeny,jak byś się jeszcze przyjrzał to bankowo znalazł byś gniazdo od grzałki silnika gdzieś przy zderzaku:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...