Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

a mnie ostatnio przysłali do Polski z Niemiec mandacik 15 euro z fotoradaru, papiery zjazdowe miałem wzięte na polski adres :wink:

inna bajka -raz ze nie musisz zaplacic bo masz po niemiecku i mozesz im odpisac po polsku do nich ze nie wiesz co tam ci przyslali i prosisz o tlumaczenie przysieglego po polsku ,a dwa to sa zjazdowki ktore zrobiles w niemczech to dlaczego mieli by Ci nie wysłac, zlap na nie polski fotoradar to ITD moga Ci nagwizdać w polsce bo to sa zjazdówki niemieckie heheheh i w ta i w ta mozna sie wykrecic -jak macie jeszcze jakies pytania jak wykrecic sie od płacenia mandatu to prosze pytać sporo razy uniknąłem od płacenie tych fotek w granicach obowiązującego prawa oczywiscie - a taka ciekawostka wiecie ze sprawdzanie trzezwosci jest nielegalne -policja ma prawo to zrobic w uzasadnionych okolicznosciach ale nie na pewno akcja trzezwosc jak sprawdzaja 100 czy wiecej aut ,trzeba poprosic o sporzadzenie protokołu i sprawdzic co wpisuje baran w rubryce uzasadnienie i wtedy ewentualnie poddac sie badaniu jezeli tam (w tej rubryce wpisze prawde )czyli czuc won alkoholu ,auto jechało rażąco łamiac przepisy itp... mozna sobie doczytac na necie reszte ,to samo dotyczy otwierania bagaznika i pokazywania im co tam przewozimy prosimy o protokól i wtedy zgadzamy sie na przeszukanie zreszta tez musza wpisac cos w uzasadnienie ale czesto gesto odstapia od czynnosci przeszukania skoro trafiaja na kogos kto zna swoje prawa -warto torszke zaznajomic sie z prawem zeby psiaki nie szczekały jak najete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym bagażnikiem to jest tak:

"Policjanci w toku wykonywania czynności (...) mają prawo do dokonywania kontroli osobistej, a także przeglądania zawartości bagaży i sprawdzania ładunku w portach i na dworcach oraz w środkach transportu lądowego, powietrznego i wodnego, w razie istnienia uzasadnionego podejrzenia popełnienia czynu zabronionego pod groźbą kary."

więc za każdym razem możesz być podejrzanym,niestety:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym bagażnikiem to jest tak:

"Policjanci w toku wykonywania czynności (...) mają prawo do dokonywania kontroli osobistej, a także przeglądania zawartości bagaży i sprawdzania ładunku w portach i na dworcach oraz w środkach transportu lądowego, powietrznego i wodnego, w razie istnienia uzasadnionego podejrzenia popełnienia czynu zabronionego pod groźbą kary."

więc za każdym razem możesz być podejrzanym,niestety:kwasny:

no niestety nie nie moga podejrzewac 100 kierowcow o czyn zabroniony a ty zawsze masz prawo do protokolu i musza cos wpisac w rubryke uzasadnienie ktory to protokól mozesz zaskarzyc u komendanta a pózniej w sądzie ot tyle ,rozmawialem ostatnio ze znajmomym prokuratorem, smiał sie i on mi powiedzial ze dzialania policji tzw -akcja trzezwosc- sa nie zgodne z obowiazujacym prawem w polsce, a co do kontroli osobistej tez własnie mozesz zazadac protokolu przed przystapieniem do czynnosci , wystarczy ze bedzie sie to powtarzac raz drugi i sa udupieni bo nie mozesz byc zawsze jako obywatel podejrzewany o czyn zabroniony przy kazdej kontroli samochodowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak,tyle że co Ci da to że zażądasz spisania protokołu? strata czasu,bo wpisze że miał podejrzenie wobec Twojej osoby:kwasny: nigdy nie miałem takiej kontroli żeby mi bagażnik otwierali,ale zwykle z nimi nie dyskutuję bo jak zaczniesz cwaniakować to zawsze się o coś innego doczepią,a jak będziesz gadał z nimi po ludzku to w 90% się dogadasz na swoją korzyśc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz auto sprawne ,gasnice i trojkąt to moga Cie za przeproszeniem w dupe pocalowac ,a nie cos ci zrobic dla samego faktu jak masz czas zeby wiedzieli ze to co robia nie jest zawsze zgodne z prawem -ostanio wprowadzałem auto do garażu -dwa auta nawet ,obydwa uruchomiłem wjechalem jednym ,ide po drugi a te paly ze mandat za auto niezabezieczone- zostawiłem na 5 sekund moze ,powiedziaem zeby sie odsunal bo go przejade, wszedlem do auta wjechaem do garazu i wyszedlem do nich ,oni ze dowod prosza a ja zamykam brame i mowie im dobranoc ,jeszcze motali sie pod furtka z 5 minut i poszli- krzyknąlem im do zobaczenia z okna ,takie paly Ci nasi policjanci o 23 00 szukaja sensacji ze auto uruchomione 5 sekund pod domem stalo ,ale trzeba stanowczo i konkretnie to sami sie motają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są jacy są,jeden się trafi normalny a inny slużbista będzie chciał się wykazać i utrudnia życie,najgorsi są Ci co łażą po ulicach i szukają gdzie by najszybciej mandacik wlepić, a gdzie najszybciej? na ulicy- kierowcy:kwasny: ale i tak najgorsze kut..sy są te ze straży miejskiej,Ci to potrafią napsuć nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sporo kumpli co w tym gnoju robią ,ale nigdy nie korzystałem z ich pomocy ,bo jak widze co oni robia po pijaku i gdzie maja prawo to krew mnie zalewa i dlatego nie nawidze tych niebieskich ludzików co potem jak sa w pracy to sa wielkimi struzami prawa -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi pedalami nie wygrasz zawsze na twoje 100 argumentów oni mają 101 bezsensownych swoich!!! następna luka prawna dla władz(szkoda ze nie dla normalnego kierowcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzim a jak można się wykręcić z fotki z Maratońskiej gdzie widać nr rej pojazdu, moją twarz i przód auta?? Zastanawiałem sie jak to ominąć i nie mam pojęcia...
wysłali Ci juz zdjecie i widac ze ty to Ty ?na kiedy masz wezwanie i od kogo , chodzi ci o kase czy zeby uniknąc tylko punktów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że to była Policja albo Straż miejska,bo Inspekcja fotek ponoć nie przysyła,co też raczej jest nie zgodne z prawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka panowie,mam małe pytanko:ma ktoś pojęcie jaki kabelek do vag-a będzie działał z win8? bo póki co nie mogę trafić takiego (albo tak szukam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sporo kumpli co w tym gnoju robią ,ale nigdy nie korzystałem z ich pomocy ,bo jak widze co oni robia po pijaku i gdzie maja prawo to krew mnie zalewa i dlatego nie nawidze tych niebieskich ludzików co potem jak sa w pracy to sa wielkimi struzami prawa -

smutne ale prawdziwe, tez przez chwilę miałem z nimi do czynienia, teraz nie poznają w trakcie kontroli, jak to stwierdził jeden z nich'' mają krótką pamięć''

ps, odzim juz mam to o co pytałem,.

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

siemka panowie,mam małe pytanko:ma ktoś pojęcie jaki kabelek do vag-a będzie działał z win8? bo póki co nie mogę trafić takiego (albo tak szukam)

VCDS napewno tak,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sporo kumpli co w tym gnoju robią ,ale nigdy nie korzystałem z ich pomocy ,bo jak widze co oni robia po pijaku i gdzie maja prawo to krew mnie zalewa i dlatego nie nawidze tych niebieskich ludzików co potem jak sa w pracy to sa wielkimi struzami prawa -

smutne ale prawdziwe, tez przez chwilę miałem z nimi do czynienia, teraz nie poznają w trakcie kontroli, jak to stwierdził jeden z nich'' mają krótką pamięć''

ps, odzim juz mam to o co pytałem,.

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

siemka panowie,mam małe pytanko:ma ktoś pojęcie jaki kabelek do vag-a będzie działał z win8? bo póki co nie mogę trafić takiego (albo tak szukam)

VCDS napewno tak,.

chodzi mi o interfejs bo np. elm jest nie compatybilny z win8,nie przyjmuje sterowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudaty zleciłem to dwóm chłopakom jeden ze skody jutro ma dac a tamten z vw jeszcze gdzies sie szlaja na urlopie bo go nie ma w robocie ,ale jak masz to ok

,vcds lite powinno pójść a kabelek standartowy kkl , chyba ze jak zwykle popierdolili doszczetnie tą ósemka i sterowników nawet nie przyjmie , co druga winda jest ok czyli po viscie jest ok 7 dalej 8 czyli lipa i nastepny bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...