Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkaliśmy się w połowie ceny. Ogólnie to jestem zadowolony, bo wiem, że to auto jest warte tych pieniędzy.

Obawiam się tylko uzależnienia od Quattro. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

to teraz tylko szukać cierpliwie porządnej motorowni (czyt 2.7:wink:) i będzie jak ta lala , Moskala upijesz i mu zamiankę jebniesz:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnossący ma swój urok. Nie chcę SWAPa. Poza tym mam już klienta na tą Audi. Pojeżdżę nią pół roku i sprzedam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tylko uzależnienia od Quattro. :decayed:

Pojedziesz kilka razy po śniegu i zwariujesz... Jak tylko spadnie śnieg - wypatruj "emeryta" rżniętego bokiem.

Ja mogę oficjalnie powiedzieć, że zimą jestem absolutnie uzależniony od quattro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Pewnie zrobimy jakiegoś spota po pierwszych opadach śniegu. :wink:

---------- Post dopisany 24-12-2013 at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 21:24 ----------

No to wesołości ludzie. :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem wczoraj nową zabawkę na zimę. :kox:

http://s24.postimg.org/ctxgnptpt/image.jpg

Tylko widzę dziś, że wiosna idzie. :eusathink::decayed:

tomku witamy ponownie jako uzytkownik A4, mam nadzieje że manual????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopacy pilnie poszukuje węża do intercoolera o nr 8E0145834M.... od razu mówie ze obdzwoniłem wiekszosc szrotów w radomiu i nie mają... moze jakas prywatna osoba ma AWX na czesci.. pomózcie.... cena w aso zabija i poraża :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercik nie prowokuj bo zaraz wkleje fote:grin:... na aledrogo jest 1 ori uzywka... mam dzwonic w poniedziałek bo typek nie robiłw sobote i nie miał jak sprawdzic czy jeszcze na stanie ma... drugi koles ma i mowi ze to jest orginał ale cena mi nie pasuje ..bo cosik za tanio jak na ori...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, jak już gadu gadu o samochodach to gdzie jest druga tablica z bezpiecznikami w B6? Tę przy kierownicy rozszyfrowałem. Konkretnie szukam bezpiecznika od spryskiwaczy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik od spryskiwaczy powinien byc na tej listwie przy kierowcy z lewej strony od drzwi.

Jak masz bezpieczniki okey, sprawdź pompkę - jak pompka okey - problem leży w module centralnej elektryki (bordnetz), mialem taki sam problem ze spryskiwaczami świateł i musiałem wymienić ten moduł. Jeśli Twoje auto nie ma spryskiwaczy reflektorów, to w razie czego odezwij się do użytkownika lester - dałem mu ten moduł z niedziałającym spryskiwaczem reflektorów z, może odsprzeda za kilka zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany , jest jakis w miare ogarniety gaziarz w Radomiu/okolicach ?? Na swojego j**anego cymbała nie mam juz siły :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, jak już gadu gadu o samochodach to gdzie jest druga tablica z bezpiecznikami w B6? Tę przy kierownicy rozszyfrowałem. Konkretnie szukam bezpiecznika od spryskiwaczy. :decayed:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

1.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

2.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

3.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...