Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Hehehe dobre są na yt filmiki po szałwii :)

ja pamiętam u nas jednego jak nie poradził sobie po grzybach i erka i płukanie kich ale miał przypał w domu do dziś beka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do czego ma słuzyć 2.4 ???

jak to do czego? swap z 2.4 na 2.4 heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek chyba ma 3.0 ?? czy mi sie cos pojebało ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu , zajrzyj tutaj może się dogadasz z kolesiem, szuka B6 takiej jaką masz - http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/all-b6-mobile-de-315260/#post4064313

Dzięki! Już dałem o sobie znać. :thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Tomek , jak byłem u nosba 2 tygodnie temu , to w garażu u niego leży idealny gadżet dla Ciebie - świeżutko wyjęty z rozbitka kompletny do Swapa 2.7TT , nie byłbyś zainteresowany ?? :naughty:

A po co mi to. 220 KM do codziennej jazdy w zupełności wystarcza. Z resztą ja nie bawię się w tuning. Miałem już E30 do rezania - wyszło mi to bokiem. Nie mam polotu do dłubania przy aucie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mi to. 220 KM do codziennej jazdy w zupełności wystarcza. Z resztą ja nie bawię się w tuning. Miałem już E30 do rezania - wyszło mi to bokiem. Nie mam polotu do dłubania przy aucie. :wink:

A tu nic nie trzeba rezac i ma sie 320KM :) no i dzwięk :)

---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ----------

A po co mi to. 220 KM do codziennej jazdy w zupełności wystarcza. Z resztą ja nie bawię się w tuning. Miałem już E30 do rezania - wyszło mi to bokiem. Nie mam polotu do dłubania przy aucie. :wink:

A tu nic nie trzeba rezac i ma sie 320KM :) no i dzwięk :) no i spalanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nic nie trzeba rezac i ma sie 320KM :) no i dzwięk :) no i spalanie :)

Jakbym cierpiał na nadmiar kasy to kupiłbym oryginalne RS4 i tyle. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nic nie trzeba rezac i ma sie 320KM :) no i dzwięk :) no i spalanie :)

Jakbym cierpiał na nadmiar kasy to kupiłbym oryginalne RS4 i tyle. :tongue4:

RS4 nie kupisz za 8k pln :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu nic nie trzeba rezac i ma sie 320KM :) no i dzwięk :) no i spalanie :)

Jakbym cierpiał na nadmiar kasy to kupiłbym oryginalne RS4 i tyle. :tongue4:

RS4 nie kupisz za 8k pln :decayed:

Dlatego wolę nie udawać, że mam S4 lub RS4. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podświetlany na różne kolory teczy kokpitem

Bielun jesli przez całe życie widziałes tecze, ktora składa sie z dwóch kolorów (biały i czerwony) to albo musisz udać sie do okulisty albo do psychiatry :naughty::naughty::naughty:

oj Moskalu tobie to trzeba tak wszystko czarno na białym:grin:? z j.polskiego "przenośnia":wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Moskalu tobie to trzeba tak wszystko czarno na białym:grin:? z j.polskiego "przenośnia":wink:

Dokładnie tak , podejrzewam ze ty u siebie masz wiecej kolorów niz ja u mnie :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, musisz sobie uświadomić, że każdy nieoryginalny bajer, a tym bardziej świecący, wygląda jak choinka, czy też "tęcza", jak to Bielun nazwał. Ja odbieram to tak samo. Do tego jeszcze niebieski kolor nadwozia i kilka naklejek i mamy "wszystkie kolory tęczy".

Sorry, ale wolę swoją jasną tapicerkę... :naughty:

PS. Jeśli chcesz to pomogę Ci zmienić look Twojego auta. Jeśli chodzi o estetykę i PR to jestem w tym dobry. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ale moje auto jest idelane , no moze jakas fajna fela w 18" by sie przydała - reszta juz jest zrobiona :naughty::naughty::naughty:

Jak bede miał z 60 lat to sie do ciebie zgłosze zebyś mi zlamił auto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede miał z 60 lat to sie do ciebie zgłosze zebyś mi zlamił auto :grin:

Nie zamierzałem Ci "zlamić" auta. Wg mnie brakuje mu tylko rasowego charakteru. Niby S4, a wygląda jak A4 z naklejkami S4. No ale co kto lubi - o gustach się nie dyskutuje. Ty nie lubisz jasnej tapicerki, ja nie lubię naklejek i felg w nieoryginalnym kolorze. :wink:

Ale przejechać się to musisz mi dać na najbliższym spocie. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby S4, a wygląda jak A4 z naklejkami S4.

Tego nie rozumiem :kox::kox::kox::kox: Czego jej brakuje do S4 ?? zderzaków ? :naughty:

Co bys w niej zrobił zeby przypominała S4 ?? Podniósł ?? Nakleił emblematy "S4" ? :kox:

Dziwna sprawa w ogole bo jestes jednym z niewielu ktoremu sie to auto nie podoba a juz stwierdzeniem ze nie wyglada "rasowo" mnie rozjebałeś :D

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

felg w nieoryginalnym kolorze

a mam takie ?? :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, musisz mi pokazać to auto jeszcze raz, bo pierwszy look mnie nie powalił. Z resztą, o czym my mówimy. Ja jestem zwolennikiem seryjnych aut - w tym temacie jestem konserwa, więc pewnie się nie dogadamy. :wink:

Ale być może mi się spodoba, jak dasz się przejechać. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja koza na lecie i zimie robi meeeeeeeeeeeeeee ale fela na lato by sie przydała 17:kox:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

bo do trawy nie sięga i jest głodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie brak mi słów... :cry:

Moskal, wrzuć jakieś zdjęcia Twojego auta, bo już nie pamiętam jak wygląda. :decayed:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

Kwinto, :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...