Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Kwinto69 przez ECU też możesz mieć u pasażera woda może spływać  słyszałem też że przez linke od maski może spływać musisz to ogarnąć żeby zwarcia nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kiedyś miał też sytuację taka Ale po wymianie na ori ładowarkę  przestało. Tym bardziej ze zakupiłes ładowarkę 2A która chodzi z podwyższonym prądem obciążenia coś jak przetwornica dc ->dc

CB i ładowarka z jednego gniazda brana  ? Tutaj można się pobawić w znalezieniu jakiegos filtra przeciwzakloceniowego Ale wątpię zeby ktorys sobie poradzil z tym problemrm. w zależności jak duzo zakłóceń wysyla ładowarka a pewnie jest ich trochę: :). Najlepszym rozwiązaniem jest wymiana ładowarki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2017 o 07:51, black_edition napisał:

Kolega kiedyś miał też sytuację taka Ale po wymianie na ori ładowarkę  przestało. Tym bardziej ze zakupiłes ładowarkę 2A która chodzi z podwyższonym prądem obciążenia coś jak przetwornica dc ->dc

CB i ładowarka z jednego gniazda brana  ? Tutaj można się pobawić w znalezieniu jakiegos filtra przeciwzakloceniowego Ale wątpię zeby ktorys sobie poradzil z tym problemrm. w zależności jak duzo zakłóceń wysyla ładowarka a pewnie jest ich trochę: :). Najlepszym rozwiązaniem jest wymiana ładowarki 

:hi:Dzisiaj sprawdziłem ładowarkę no name kumpla i radio dziabie podjadę i kupie to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znalazłem winowajce przecieku ale nie obejdzie się bez blacharza bo lipy nie będę robił na dzień dzisiejszy zakleiłem silikonem ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Czy macie może namiar na kogoś z Radomia lub okolic kto zrobi porządną diagnostykę Vagiem i ma o tym jakieś pojecie? Ostatnio pojechałem do kogoś z ogłoszenia którego wiedza niestety kończyła się tylko na kasowaniu błędów. Z góry dzięki za pomoc! I tak przy okazji- kiedy planujecie najbliższy spot? Co prawda nie mam a4 ale A6 , ale widzę po zdjęciach ze różne autka przyjeżdżają :-)

Edytowane przez Fraczek86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Radomianie ;)

Mieszkam w bloku niestety (co ma pewne plusy jednak) jestem w posiadaniu myjki której mogę używać u babci ale tam bywam raz na 2-3 tygodnie. Chciałbym was zapytać jak radzicie sobie z kilkoma rzeczami.

1. Gdzie jest jakaś myjka gdzie za używanie swojej chemii nikt mnie nie wypędzi z myjki? (chodzi mi o deironizer, tar&glue czy mycie na dwa wiadra, oczywiście nie jak jest kolejka 30 aut) ale np na xcarze jest z tym problem nawet jak jest pusto.
2. Czy w Radomiu jest gdzieś miejsce fajne gdzie można np stanąć w miarę w cieniu i zawoskować sobie auto czy nałożyć QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys woskowałem sobie na placu jadac na skrzyzowanie zubrzyckiego-kozienicka. Tam jest jakas stacja benzynowa i myjka . Zero ludzi i nikt nie przyczepił sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że ciężko z tymi myjkami prują się za używanie swojej szczotki z mikrofibry... a z woskowaniem to i ja już mam spakowane klamoty i wożę tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kwinto69 napisał:

Powiem ci że ciężko z tymi myjkami prują się za używanie swojej szczotki z mikrofibry... a z woskowaniem to i ja już mam spakowane klamoty i wożę tydzień...

Noo właśnie dla mnie to patologia a też nie zawsze mam cząs podjechać do babci umyć sobie auto swoimi gratami. Ja w zasadzie na takiej myjce wydałbym 10 zł z tym że nie chce używać ich kiepskiej chemii bo niedość że nie domywa to jeszcze pewnie zjada wosk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...