Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W najbliższy wtorek SPOT WARSZAWSKI odbędzie się pod Stadionem Narodowym przy słynnych "kamykach".

Planujemy wspólne grillowanie, więc kierowca wskazany :naughty: 

 

BTW tematy takie jak: kiełba, grill, węgiel, kox, wóda we własnym zakresie.

 

ZAPRASZAM

8887a2c53ffc0c58a84e8ae8a1c26fa9.jpg

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 22.03.2017 o 09:43, streetrace napisał:

Witam Panowie, zaglądam tu od czasu do czasu.
Spoty Audi w Radomiu kuleją mocno, tak A4 jak i np A3... warto by było może skrzyknąć się z wszystkimi radomskimi użytkownikami audi z różnych forum i robić jedne większe spoty, wtedy myślę że przez ilość aut będzie po prostu ciekawiej. Może jakaś ogólna grupa na fb... nie wiem.
Pozdrawiam

Sie ma

Na fejsie jest strona https://www.facebook.com/Audi-Radom-Squad-779168538764804/?fref=ts

ale widze że od grudnia śpią...

Opublikowano

To jak Pany spocimy... 14.04.2017 godz. 19:00 ? Słyszałem od @Bielun22 że kebaby dobrze smakują w Wielki Piątek :grin:
Myślę ze termin większości podpasuje. 

Opublikowano

Mnie pasi to jeszcze kogoś skręcę ze znajomych:hi:

Opublikowano

A miejsce to dach galerii słoneczenej?

Opublikowano
Godzinę temu, DawidAWT napisał:

A miejsce to dach galerii słoneczenej?

Parking przy Obi, obok Anadolu 

Opublikowano
Dnia 13.04.2007 o 21:22, mcm napisał:

RFS

WITAMY


Spoty odbywają się w piątki ok 20.
Parking przy OBI obok Anadolu.
Jeśli pada deszcz to GS przedostatni parking.


!!!!! ZAPRASZAMY !!!!!

Najbliższy spot: 16.12.2016 po godz. 19

14.04.2017 godz. 19:00

Opublikowano
Dnia 6.04.2017 o 09:00, streetrace napisał:

Wbijam grupe Spoty Audi Radom na FB
https://www.facebook.com/groups/1276366419126981/

:hi:to się zbieramy Ja bede

Opublikowano

Spot

To jak ktoś się wybiera w piątek?

Opublikowano
Spot
To jak ktoś się wybiera w piątek?

ja podjade ale cos mi sie wydaje ze bedzie kicha z frekwencją [emoji52]
Opublikowano

Ja już widze 5 potwierdzonych.. może nie bedzie źle

Opublikowano

:hi:powinienem zdążyć :> :kox: 

Opublikowano

a mnie niestety nie będzie :( pracuję do 22 echssss ta moja robota na drugą zmianę psuje mi szyki

Opublikowano

Mnie też nie będzie bo wybywam z Radomia.  W sumie to na tygodniu i 2 weekendy w miesiącu jestem 

Opublikowano

Dobrze było :wink:

Opublikowano
5 godzin temu, Kwinto69 napisał:

Dobrze było :wink:

Dokładnie... także ten tego... zapraszamy na kolejnego spota, niebawem znowu coś skrzykniemy :thumbup1:
@Kwinto69Pawciu wrzucam kilka fot Twojego autorstwa :a4fan:

 

17903473_1906164432975521_6711099294303313376_n.jpg

17861435_1906164402975524_3547974444165556075_n.jpg

17904121_1905848329673798_1595305834445663791_n.jpg

Opublikowano
40 minut temu, Gregory87 napisał:

Dokładnie... także ten tego... zapraszamy na kolejnego spota, niebawem znowu coś skrzykniemy :thumbup1:
@Kwinto69Pawciu wrzucam kilka fot Twojego autorstwa :a4fan:

 

17903473_1906164432975521_6711099294303313376_n.jpg

17861435_1906164402975524_3547974444165556075_n.jpg

17904121_1905848329673798_1595305834445663791_n.jpg

Spoko

Opublikowano

Siemka jestem adminem strony na fb Audi Radom https://www.facebook.com/Audi-Radom-779168538764804/  od razu chce przeprosić za to ze nikt z nasz nie zaangażował się w wasze zaproszenie na spot. Ja osobiście nie miałem czasu by tym się zając i zorientowałem się dopiero  wczoraj ze był jakiś spot. Ostatnio u nas trochę krucho ze spotami i wszystko ucichło ale chętnie bym to ruszył na nowo. Wiec mogli byśmy zorganizować jakiegoś spota razem ja postaram się ruszyć stara gwardie i zebrać kilka osób. A i aktualnie sam posiadam A4 :)  przesiadłem się z 80 :D    

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.