Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Noo ja kupiem 3 miesiące temu juz i leżą :D

U mnie wiekszym problemem jest to że nie mam gdzie tego ogarnąc a nie chce mi sie jechać specjalnie do babci na 2 dni i zajmować sie autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra robota :wink:

 

Moje auto stoi już 2 tygodnie w warsztacie i nie mam kiedy się wziąc :( a Tyle planów było.

Aktualnie poruszam się Octavia z 2007, szału nie ma ale co jak co jest wygodna :D

Edytowane przez Mordeliuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie ogarnę w tym roku  już sciemnienia szyb . Ważne ze dokladki w kolor zrobione i do tego wydech podwójny. Wyglad zmienil sie auta na plus. Lotka  w kombi jak narazie cisza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2017 o 17:26, Bielun22 napisał:

a ja sobie ogarnąłem autkoemoji41.pnga915cc134a90ffefed07f2310ea9b4b2.jpg2e2fef91d8b46cce0cbeacaad7437a4b.jpg8628b24eccc9b93b0df0728b28c3c227.jpgf12e0ecd20747230bc6622197406828e.jpg54d855f3011969a1588098d004384121.jpg

Szajsung S7
 

Pod klapka wlewu na sztukę przetarte ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2017 o 14:21, Mordeliuss napisał:

Ja robie całą góre wreszcie nie będzie klepało: łącznie z wałkiem i uszczelkami i srubami od pompek ;)

:git: będziesz miał podgląd nagaru z oliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dwa szybkie pytanka: znacie kogoś kto mi zakoduje licznik pod dołożony fabryczny Bluetooth? Ogólnie wszystko działa, tylko mam kierę multifunkcyjną i chciałbym mieć też dostęp do książki z przycisku MODE. Druga sprawa, to zauważyłem, że przestał mi grzać fotel kierowcy, a pasażera na "6" ledwie zipie. Dodatkowo przestał działać sygnał niezapiętych pasów i włączonych świateł. Macie jakiegoś ogarniętego elektryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznika do BT kodować nie trzeba, podaj mi kodowania jakie masz ustawione na RNS-E, BT, module kierownicy i z jaką końcówką moduł BT, będę miał chwile to zerknę co tam jest nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gregory87 napisał:

Licznika do BT kodować nie trzeba, podaj mi kodowania jakie masz ustawione na RNS-E, BT, module kierownicy i z jaką końcówką moduł BT, będę miał chwile to zerknę co tam jest nie tak. 

Problem w tym, że mi się laptop wysypał. Tak to bym sam może pokombinował. Masz może możliwość podpięcia pod VAGa? Jak coś to dzień i pora mi obojętne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Yuri22 napisał:

Problem w tym, że mi się laptop wysypał. Tak to bym sam może pokombinował. Masz może możliwość podpięcia pod VAGa? Jak coś to dzień i pora mi obojętne. 

Tak mam. Przypomnij się pod koniec tyg, to coś ogarniemy. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznawać się czyja jest czarna B5 w Kombi na 18 i gwincie w avancie ;)? Podziwiałem ją ostatnio przy wyjeździe z M1. Oczywiście na klubowych ramkach, jak sie nie myle to jakaś 2-rurka z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2017 o 15:17, Mordeliuss napisał:

Kwinto69 czy to Twoje audi widziałem jakiś tydzien temu na Skwerku na taugutta :)?

Jeśli wieczorem i wciągaliście kebsy to się widzieliśmy ;) byłem po to samo, miałem się ustawić obok ale nie przeszkadzałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...