Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrzuciłem info o grupie spotowej na stronę Audi Radom Squad, ale post został usunięty...
Ktoś z klubu A3 zaproponował spota 22-23.04, wysłałem go aby dał info na grupie na FB
podbijam link do FB - SPOTY AUDI RADOM https://www.facebook.com/groups/1276366419126981/?fref=ts

Powtórzę raz jeszcze to, co mówiłem na spocie
Każdy ma prawo na grupie zaproponować termin spota i zapytać o zainteresowanie.

Jeszcze jedna fota  14.04
e52980125f07e179gen.jpg

Edytowane przez streetrace

Opublikowano

Wrzuciłeś info no i jest nic nie zostało skasowane jest w postach gości nie kasujemy postów gości żadnych. A czasem wyciągamy tylko na główna by było więcej odbiorców teraz tego nie zrobiłem no bo nie zauważyłem dawno tez nie zajmowałem się ta strona z braku czasu. Ale post jest nie został skasowany przed chwila sprawdziłem       

Edytowane przez krzysiek1194!

Opublikowano

Hej ludziska. Jutro spocik jest w Radomiu?

Opublikowano
40 minut temu, Roberto1987 napisał:

Hej ludziska. Jutro spocik jest w Radomiu?

Raczej naszych :a4fan:nie.

Opublikowano

:siema:MCM minęła okrągła rocznica RFS   pierwszy post  Napisano :drinks:

Opublikowano

Witam

Poszukuję auta w macie. Chodzi mi o auto do ślubu dla żony siostry może jest ktoś kto ma takie auto albo zna kogoś, kto chciałby dorobić kilka zł za podwiezienie młodej pary?  

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

U nas wszystkie wylizane na wysoki połysk:hi::kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Domyślam się, ale jest może ktoś kto zna kogoś....

Opublikowano

Kolego podjedź np. do GlobCars gdzie oklejają auta. Właściciel (Paweł Czarnecki) może Ci da namiar na kogoś komu oklejał w macie albo podpowie gdzie uderzyć.

Opublikowano

Panowie poszukuję dokładki przedniego zderzaka do b5 polifta z radomia lub okolic, ktoś? coś?

na allegro i olx krzyczą kasy jak za złoto, a to tylko kawał plastiku, jak by co to dajcie znać.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:hi::a4fan:

Opublikowano

:hi:Po kolejnych próbach znalezienia zapachu do auta nadal pozostaje na podium # 1

CALIFORNIA CAR SCENTS - zapach - CORONADO CHERRY

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie to samo, próbowałem te butelkowe od K2 ale przestają pachniesz po 1 dniu i trzeba psikać codziennie. A wisnie kupiłem 1,5 miesiąca temu i dalej pachnie.

Opublikowano

Dla mnie choinki niemieckie są dosyć mocne. 

Opublikowano

California daje czadu jak jest ciepełko ;)

 

Właśnie walczę z wodą pod nogami u pasangera podejście zasilikonowania pod filtrem kabinowym gówno dało :(

Opublikowano

Pod aku kanały czyste bo woda nie stoi... klimy ni ma ...;)

Opublikowano
21 minut temu, Kwinto69 napisał:

Pod aku kanały czyste bo woda nie stoi... klimy ni ma ...;)

Pawcio a szyberdach masz u siebie ? :decayed: jak nie to przyczyny szukaj w nagrzewnicy bo to może nie woda a płyn chłodniczy... 

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano

Rozkrec wszystko co się da wez węża lej woda i patrz gdzie co i jak.  Chyba ze to c wyżej kolega pisze

Opublikowano

Nagrzewnica jakby puściła to by płyn uciekał. Masz szyberdach?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.