Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podziękował

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

To auto zginęło post-105730-1473674527,3325_thumb.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Panowie jest tu ktoś z okolic miejscowości Zwoleń? Szwagier chce kupić a6 c5 4.2, a mamy 350 kilometrów do tej miejscowości.
Może ktoś by obejrzał za flaszkę i porobiło real foto? Jutro chcielibyśmy tam wyjechać.

To ta sztuka

http://allegro.pl/audi-a6-c5-4-2-b-quattro-alu-18-recaro-160-tys-i6524790958.html

Edytowane przez damian92x

Opublikowano

Zwoleń,omijać szerokim łukiem....już na pierwszych zdjęciach widać że przednie błotniki malowane, a co dopiero na żywo.....

Edytowane przez Kali S4

Opublikowano

Siema wszystkim, dawno mnie nie było, ale postaram sie nadrobić. :) Mam pytanko czy posiada ktoś może jakieś graty do A4 B5 polift typu: maska, lampa prawa, w kolorze srebrnym (LY7W), będę bardzo wdzięczny za pomoc. :D

Opublikowano

Siema wszystkim, dawno mnie nie było, ale postaram sie nadrobić. :) Mam pytanko czy posiada ktoś może jakieś graty do A4 B5 polift typu: maska, lampa prawa, w kolorze srebrnym (LY7W), będę bardzo wdzięczny za pomoc. :D

jest użytkownik bey szukaj u niego

https://www.facebook.com/Czterypierscienie/videos/1098468956927268/

Opublikowano

Siemanko Panowie,

Jeśli ktoś jest zainteresowany 19toma calami do swojego auta to mam małe co nie co na sprzedaż :wink:

Oferta prywatna, koła leża i się marnują. Ew zaiteresowanych zapraszam na priv 609009858/whatsapp itp

https://www.olx.pl/oferta/speedline-19-et42-oem-audi-s8-z-oponami-CID5-IDhZOId.html#c6ebb48a3a;promoted

Opublikowano

:hi:

HELP - temat taki jak się nazywa przelotka rygielka plastikowa z diodą w b 5 polift albo prosze podesłać linka z namiarem :co:


tak to wygląda http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9a5ec1d172ab457f

Opublikowano
  • Autor

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5108067519

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie pytanie:

gdzie w Radomiu lub okolicach dostanę rure do wydechu z nierdzewki 2,5" o ściance 1,5mm?

Nie piszczie że Tabal bo oni nie mają nawe 2mm ścianki.

Buduję wydech do b5 apu. mam już DP z 2,75 na 2,5 do plecionki i szukam materiałów na resztę,

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:hi:

Czy ktoś w Radomiu lub okolicy naprawia stołki podgrzewane? Chodzi mi o te nieszczęsne układy szeregowe poprzepalane...


Masz dosyc siatek latających po bagu ? Do sedana

http://allegro.pl/uchwyt-wieszak-na-zakupy-fabia-octavia-superb-oryg-i6122276621.html?reco_id=04a38f73-9f8a-11e6-af36-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_socket_id=30&ars_source=ars


w Skodzie na Wernera 31 zł


:hi:

Opublikowano

Ja mógłbym się podjąć mysle, że nie jest to skomplikowane. Pytanie czy maty sam wyciągasz ? ;)

Opublikowano

Ja mógłbym się podjąć mysle, że nie jest to skomplikowane. Pytanie czy maty sam wyciągasz ? ;)

Raczej nie mam takich zdolności :whistling:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14796-b5-abc-naprawa-podgrzewania-w-fotelach-przednich/

:wallbash:

Ja mógłbym się podjąć mysle, że nie jest to skomplikowane. Pytanie czy maty sam wyciągasz ? ;)

Raczej nie mam takich zdolności :whistling:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14796-b5-abc-naprawa-podgrzewania-w-fotelach-przednich/

:wallbash:

Opublikowano

Zdjac i naprawic maty mogę Ale założyć już dam tobie :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.