Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

siemka moje pytanie może i nie dotyczy tego tematu ale jestem z Radomia i nie dawno nabyłem Audi a4 b5 z silnikiem 1.8 ADR i mam takie pytanie jaki olej byście mi polecili do tego silnika i gdzie można kupić w Radomiu taki olej by mieć pewność ze nie jest podrabiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

A nie lepiej zamówić przez neta. Teraz jest tyle wystawionych oggloszen ze sklepy biją się o ceny . Jest temat na forum na temat oleju

Byłem na myjni tej nowej na lubelskiej i można konkretnie umyć auto. Dużo piany , detergenru leci . Czas co do mycia nawet długi . Zobaczymy czy nie skroca później .

Edytowane przez black_edition
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce zamawiać przez neta bo mam w tedy jest większe ryzyko ze może być podrobiony

Sie ma ja zamawiam od https://www.facebook.com/ProChoiceMoto/?fref=ts

masz ten sam silnik ja leje od 6 lat motula

A nie lepiej zamówić przez neta. Teraz jest tyle wystawionych oggloszen ze sklepy biją się o ceny . Jest temat na forum na temat oleju

Byłem na myjni tej nowej na lubelskiej i można konkretnie umyć auto. Dużo piany , detergenru leci . Czas co do mycia nawet długi . Zobaczymy czy nie skroca później .

Własnie czas wydaje mi sie ze jest minuta a nie 45 sek za złotówę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu na Lubelskiej ta myjnia jest? Po lewej zjeżdżając z wiaduktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pany znacie jakiegoś machera w Radomiu co jest w stanie sprawdzić szczelność dolotu i ewentualnie ustalić przyczynę spadku mocy? Ewentualnie ktoś by pomógł zrobić logi dynamiczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem co prawda ze skarzyka ale ze swietokrzyskiego nie dostalem zadnej odpowiedzi. jest ktos z okolic Radomia kto zajuje sie doposazeniem samochodow z grupy vag i dodatkowo elektronika i mecanika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Pany znacie jakiegoś machera w Radomiu co jest w stanie sprawdzić szczelność dolotu i ewentualnie ustalić przyczynę spadku mocy? Ewentualnie ktoś by pomógł zrobić logi dynamiczne?

Szczelność to raczej samemu możesz sprawdzić. Niech jeden wkreca na obroty silnik, a drugi patrzy gdzie słyszy jak powietrze zasysa. A spadek mocy to tak trudno na oślep pisać. To może być wszystko lub nic.


Gdyby ktoś chciał osłony do b6. Zamowiłem 1 komplet z mocowaniami a wystawił jeszcze 2 . Takze jakby ktoś chciał

http://allegro.pl/show_item.php?item=6183397224


Dzis założone osłony . Obyło się bez zbiorniczka wyrownawczego od b7 z trzema uchwytami, obudowy do filtra z dodatkowymi mocowaniami. Zaoszczedzone troche kasy Jak to zrobiłem? Proszę link

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/71648-montaz-oslon-komory-silnika-a4-b6b7/page-5

Edytowane przez black_edition
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osłony to tak dla wizualnej estetyki tylko tak, czy spełniają jakąś inną rolę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te osłony to tak dla wizualnej estetyki tylko tak, czy spełniają jakąś inną rolę?

mniej pali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urvrsgb7.jpg

Suchar ;)

Hehe teraz jak otwiera się maskę to jak w porsche cayene taki zabudowany plastikami silnik

:grin:

Mi został jeden plastik do dokupienia od pełnej zabudowy trudno dostępny od vw VR5

ta od prawej strony http://img37.otomoto.pl/images_otomotopl/829861047_6_1080x720_23-vr5-150-km-syncro-4-matic-ksiazka-serwisowa-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie trudno dostępny ? U mnie sie wala po balkonie :rolleyes:

hduqyr5z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...