Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wykres.jpg

Jest jak jest, założę nowe pompki i powinno być lepiej.

1. 103 HP - tyle dało radę wyciągnąć na serii
2. 116 HP - Program z jakim przyjechałem
3. 137,7 HP - Tyle udało się wyciągnąć z auta na chwilę obecną.

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś działa moze we współpracy z grupą na fb Audi Radom czy jakoś tak?

Opublikowano

Mordeliuss , moment ładnie zrobili Ci . Konie tak samo, ale ostatnie pare to juz takie naszarpane :D Ogólnie jest ok. Też mam zamiar robić chipa, ale trochę w późniejszym czasie , bo zrobiłbym , a nie jeździłbym ze względu na auto służbowe

Edytowane przez black_edition

Opublikowano

No mega polecam firme, poświecił SPanky sporo czasu i wszystko omówił doradził ;) Jestem mega zadowolony i na pewno po wymianie pompek wróce do niego. Musze jeszcze przekodować spalanie na fisie u siebie bo wedlug Fisu spala mi średnio 9.5 a liczyłem na pełnym zbiorniku i wyszło 7,5 :)

Ktoś kojarzy czy da się to zrobić normalnym Vagiem? Czy musze miec VCDSA?

Opublikowano

Ktoś działa moze we współpracy z grupą na fb Audi Radom czy jakoś tak?

mam ich na fejsie mieli ze 3 zloty i widzę coś padło

Opublikowano

wykres.jpg

Jest jak jest, założę nowe pompki i powinno być lepiej.

1. 103 HP - tyle dało radę wyciągnąć na serii

2. 116 HP - Program z jakim przyjechałem

3. 137,7 HP - Tyle udało się wyciągnąć z auta na chwilę obecną.planuję benzyne uSofcić

planuję benzynę usofcić... dzasz namiar? dobrze robią? Universal? wolałbym poleciec do konkretnego ludzika, ta firma potrafi przekonać?

Opublikowano

wykres.jpg

Jest jak jest, założę nowe pompki i powinno być lepiej.

1. 103 HP - tyle dało radę wyciągnąć na serii

2. 116 HP - Program z jakim przyjechałem

3. 137,7 HP - Tyle udało się wyciągnąć z auta na chwilę obecną.planuję benzyne uSofcić

planuję benzynę usofcić... dzasz namiar? dobrze robią? Universal? wolałbym poleciec do konkretnego ludzika, ta firma potrafi przekonać?

http://edc-tuning.pl Link do stronki firmy

Ja jestem mega zadowolony. Musze ogsrnac kilka rzeczy i na pewno do Spankiego wroce :) To szczerze byl mój pierwszy kontakt z tunerem z prawdziwego zdarzenia. Jak najbardziej moge polecic.

[18.04.2016] Edit:

Czy ktoś w Radomiu posiada może Vasa5054a??

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano

Ja do chiptuning r-performance zamierzam kręcic. Z projektów które zrobili wiedzę maja jakąś

Opublikowano

A ona nie była ostatnio już do wynajęcia :D? Jak szukałem mieszkania to było do sprzedania chyba :P

Opublikowano

A ona nie była ostatnio już do wynajęcia :D? Jak szukałem mieszkania to było do sprzedania chyba :P

nie lokatorka od września była

i tylko wynajem bez możliwości wykupu :P

Może spota w piątek około 18 czy 20 ?

Opublikowano

Postaram się rozganizować coś czasu ale zobacze jak wyjdzie z pracą.

A ewentualnie nie lepszym terminem były by niedziele ;)?

Opublikowano

Panowie, mam u siebie zrobiony BiXenon i niestety padł mi chyba elektromagnes w jednej lampie. Czy ktoś wie gdzie w Radomiu są w stanie mi to naprawić??

Ewentualnie jeszcze zapytam czy którys z kolegów zajmuję się dorabianiem kluczyka już dociętego?? Mam kluczyk docięty ale musze zakodować Immo.

ogarnąłeś ten kluczyk? jak nie to pisz na pw

Opublikowano

Ktoś chętny na spota w niedziele wieczorkiem?

Opublikowano

No ja mógłbym z chęcią

Opublikowano

Ja też mogę

Opublikowano

witam :hi: , ja tez moge wpasc, ale jeszcze nie ogarnalem auta do konca :)

Opublikowano

to co panowie o 19 dzisiaj?

Opublikowano

to co panowie o 19 dzisiaj?

gdzie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.