Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć chłopaki polecicie kogoś od skrzyń automatycznych do wykonania serwisu w postacie wymiany oleju ? Druga sprawa kiedy odbywają się spoty?

Opublikowano

Cześć chłopaki polecicie kogoś od skrzyń automatycznych do wykonania serwisu w postacie wymiany oleju ? Druga sprawa kiedy odbywają się spoty?

sie ma raczej spontaniczne

Cześć chłopaki polecicie kogoś od skrzyń automatycznych do wykonania serwisu w postacie wymiany oleju ? Druga sprawa kiedy odbywają się spoty?

kwestia dogadania

Opublikowano
  • Autor

Cześć chłopaki polecicie kogoś od skrzyń automatycznych do wykonania serwisu w postacie wymiany oleju ? Druga sprawa kiedy odbywają się spoty?

Skrzynie automat Kupimierz 20, 26-225 Gowarczów, 502482840

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Szymon pochwal się swoim rezaniem led :peace:


http://www.adrenalinemotorsport.pl/aktualnosci/n,najwiekszy-salon-audi-w-polsce-juz-otwarty-na-start-jazdy-probne-rs6-i-rs7

ktoś chętny na rundę modelami RS6 i RS7


Ostatnio widuje b 6 srebrna na Daszyńskiego z ramkami klubowymi świeży zakup. Nowy klubowicz czy auto z ramkami?


Schowek pasangera miazga

Opublikowano

Ta ze zdjęcia ;)?

IMG_2023.jpg

IMG_2026.jpg

Opublikowano
  • Autor

co tam pany, jutro mogę mieć wolna chwilkę na spocik wieczorkiem, reflektuje ktoś coś teges :hi::cool1:

Opublikowano

Ta ze zdjęcia ;)?

IMG_2023.jpg

IMG_2026.jpg

jak U na quńcu to pewnie to :wink:

co tam pany, jutro mogę mieć wolna chwilkę na spocik wieczorkiem, reflektuje ktoś coś teges :hi::cool1:

pod Obi ciężko będzie bo oddają 20 % sumy zakupu :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ta i warianty lecą

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pierwsi urządzali sprinty na 1/4 :nabijasie:

Opublikowano

Szymon pochwal się swoim rezaniem led

Nie jest idealnie, jak poprawię to się pochwalę :wink:

Opublikowano

Szymon pochwal się swoim rezaniem led

Nie jest idealnie, jak poprawię to się pochwalę :wink:

no to dopracuj :wink:

Ta ze zdjęcia ;)?

IMG_2023.jpg

IMG_2026.jpg

jak U na quńcu to pewnie to :wink:

co tam pany, jutro mogę mieć wolna chwilkę na spocik wieczorkiem, reflektuje ktoś coś teges :hi::cool1:

pod Obi ciężko będzie bo oddają 20 % sumy zakupu :whistling:

to nie ten tamten jest bez q i bez oznaczeń

Opublikowano

Ostatnio widuje b 6 srebrna na Daszyńskiego z ramkami klubowymi świeży zakup. Nowy klubowicz czy auto z ramkami?

Witam, to pewnie o moją b6 chodzi. Świeży zakup i nowy klubowicz :) Brak oznaczeń to fakt ale q jest obowiązkowo ;) Pozdrawiam

Edytowane przez marszal1981

Opublikowano

No tak moja ma oznaczenia i S na końcu ;)

Opublikowano
  • Autor

Pany gdzie dostanę na wymianę alternator do E46 w Radomiu.?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

mcm

bendixa pytaj, na końcu wrocławskiej,.

Opublikowano

Ostatnio widuje b 6 srebrna na Daszyńskiego z ramkami klubowymi świeży zakup. Nowy klubowicz czy auto z ramkami?

Witam, to pewnie o moją b6 chodzi. Świeży zakup i nowy klubowicz :) Brak oznaczeń to fakt ale q jest obowiązkowo ;) Pozdrawiam

Dzięki za pozdro Pewnie twoja - ładna

Edytowane przez Kwinto69

Opublikowano

A nie dostanie się na Nowogrodzkiej?? Chociaz wydjae mi sie że nie.

Opublikowano
  • Autor

mcm

bendixa pytaj, na końcu wrocławskiej,.

załatwione pozytywnie, dzięki kudłaczu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.