Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok to Parking przy OBI tylko w starym miejscu teraz jest namiot z rowerami to przed knajpa sie ustawmy


o 19

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dzisiaj nie jezdZacy bylem takze lipa :/ dopiero wstalem i odpalilem kompa:D szkoda. Duzo bylo osob:)?

Opublikowano
  • Autor

Srebrna b5 avant to "była" kudłacza ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Srebrna b5 avant to "była" kudłacza ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

tak :hi:

Opublikowano

Srebrna b5 avant to "była" kudłacza ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

tak :hi:

dobrze ujales,"była" :)

Opublikowano

Fajnie ze jest jakas mobilizacja... w maju moze akiego tez uda sie spocisza ukrecic.... Pozdro Ludu :hi:

Opublikowano

Fajnie ze jest jakas mobilizacja... w maju moze akiego tez uda sie spocisza ukrecic.... Pozdro Ludu :hi:

w maju pewnie bedzie inny skład bo każdy zarobiony ale dzięki za pozdrowienia ja tam chętnie i chyba w niedzielne wieczory bedzie bardziej pasowało

Opublikowano

Srebrna b5 avant to "była" kudłacza ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

też tylko ją rozpoznałem :P:kox::banan3:

Opublikowano

nie spać :decayed:


to z programu 500 +

Opublikowano

czesc Panowie, fajnie że o mojej byłej tak dobrze sie wypowiadacie.

blachy te same zostają wieć tym bardziej latwo rozpoznać.

Opublikowano

czesc Panowie, fajnie że o mojej byłej tak dobrze sie wypowiadacie.

blachy te same zostają wieć tym bardziej latwo rozpoznać.

:hi:

widzę że koleś ogarnia temat https://www.facebook.com/afourtune/?fref=ts

Opublikowano

Witam,

Panowie potrzebuje speca od automatów. Najlepiej Radom i okolice. Jakies pomysły??

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Panowie potrzebuje speca od automatów. Najlepiej Radom i okolice. Jakies pomysły??

Kupimierz 20, 26-225 Gowarczów tel 592482840

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam,

Panowie potrzebuje speca od automatów. Najlepiej Radom i okolice. Jakies pomysły??

Kupimierz 20, 26-225 Gowarczów tel 592482840

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

coś tam robiłeś? Ja muszę podskoczyć na wymianę oleju i ogólny przegląd. Szukam kogoś solidnego

A znacie tego betmar.com.pl to jest w okolicach tego co dał mi namiar mcm chyba z 10km.

Opublikowano
  • Autor

Robiłem dwie skrzynie w mercedesach i wymianę oleju w mojej BMW

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Robiłem dwie skrzynie w mercedesach i wymianę oleju w mojej BMW

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

dzwonie do niego ale nie odbiera. Chyba długi weekend trwa :). Do niego jakiś dojazd z gruntówki jest??

Opublikowano

czesc Panowie, fajnie że o mojej byłej tak dobrze sie wypowiadacie.

blachy te same zostają wieć tym bardziej latwo rozpoznać.

:hi:

widzę że koleś ogarnia temat https://www.facebook.com/afourtune/?fref=ts

Musi ogarniac bo to Domin jest :wink:

Witam,

Panowie potrzebuje speca od automatów. Najlepiej Radom i okolice. Jakies pomysły??

Kupimierz 20, 26-225 Gowarczów tel 592482840

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

MCM jednak sie sprawdzili? Bo chyba namiar masz ode mnie :wink:

Robiłem dwie skrzynie w mercedesach i wymianę oleju w mojej BMW

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

dzwonie do niego ale nie odbiera. Chyba długi weekend trwa :). Do niego jakiś dojazd z gruntówki jest??

nie wiem jak teraz ale wczesniej to słaby dojazd mieli... droga utwardzona ale duzo dziur było, ale do przejechania

Opublikowano
  • Autor

teraz przy drodze głównej jest baner z kierunkiem do niego, u mnie ogarnął temat prawidlowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.