-
wlodek_797 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Truckerzy
Cześć chłopaki polecicie może jakąś dobra firmę z mazowieckiego (okolice Radomia najlepiej) której jeździ się bez wspomagaczów na międzynarodówkę ? Najlepiej tak w systemie jednotygodniowym ale no kazda oferte rozważe. Warunek jazda bez magnesu.
-
Zestaw dla świeżaka.
Witam Posiadam czarne audi dokładnie ebonyshwarz. Posiadam taki zestaw: ADBL Shampoo Pro Meguiar's ScratchX 2.0 Meguiar's Ultimate Polish Meguiar's Professional Paste Wax Meguiar's Quik Detailer Shiny Garage Interior Cleaner 500ml + Shiny Garage Interior Quick Detailer 500ml No i coś tam do felg też mam. Doradzi ktoś co jeszcze powinienem mieć w zestawie? Jaka glinke dla kogoś kto by pierwszy raz uzywał jej doradzicie? Co do zamaskowania rys? Jakie aplikatory polecacie? Wszystko ma być ręcznie aplikowane
-
[B6 AVF] Check Engine, błąd 19586 - EGR System Regulation Range Exceeded
Szukaj użytkownika VIAKEN maja całkiem niezłe kable w dobrej cenie. Brałem kiedyś do BMW mam zamiar wziąć od nich i do audi. Dzieki interfejsowi możesz odczytać parametry pracy poszczególnych podzespołów odczytać jak i skasować błedy no i kodować rożne rzeczy.
-
[B6 AVF] Check Engine, błąd 19586 - EGR System Regulation Range Exceeded
Przede wszystkim przeczyść egr. Kup kabel i skasuj sobie sam błąd. Kabel kosztuje nie duzo a nie bedziesz musiał jezdzić po serwisach aby szczytywać błedy. Może być tez problem z katem
-
Jaki akumulator do a4 b5 1.6 8v ?
raczej o takich parametrach powinna dawać sobie bardzo dobrze rade
-
Kierownica z łopatkami
Witam. Odrazu zaznacze że szukałem podobnego tematu na forum. Mianowicie mam w Audi B6 skrzynie automatyczna multitronic z możliwością ręcznej zmiany biegów kod skrzyni bodajże HPP podpowie mi ktoś czy da się zamontować kierownice z łopatkami do ręcznej zmiany biegów? Co mi bedzie potrzebne i na co zwracać uwagę przy kupnie kierownicy ? Wszelkie podpowiedzi mile widziane
-
Rzuca silnikiem 1.9 tdi AVB
Najlepiej podpiać pod kompa i zobaczyć jakie ma błedy. Ja bym zaczoł sprawdzanie od swiec wtrysków poduchy dwumas. Jest o tym wszystkim multum tematów na forum. Szukanie nie boli
-
Jaki akumulator do a4 b5 1.6 8v ?
Odpowiednie beda weź centre wydaje mi sie jakaś pewniejsza od tej pierwszej
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Ja mogę trochę powiedzieć bo gdy szukałem swojej to przeszedłem wszystkie. Nie mówię że Twoja jest zła bo skoro cena była wysoka to pewnie masz dobry egzemplarz. Jedyne do jakiego doszedłem wniosku że kupując auto ze Szwajcarii trzeba czasami przepłacić ze względów kosztów sprowadzenia nie uszkodzonego samochodu. Sam kupywałem e36 pare lat temu przepłaciłem 4 tys na egzemplarzu za to był nie wypadkowy oraz cieszyłem się długa bezawaryjnościa a to tylko 318 była
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Auto zakupione z komisu co skręca się na Józefów? Dwóch kolegów zakupiło tam auta jeden kupił audi a6 c6 2,7 tdi miało być z quatro nalepki były a okazało się przy zmianie kół na zimowe ze mostu nie ma. Drugi kupił audi b6 1.8 t 150km pojechał kupić rozrząd do niej pojechał do kolegi mechanika. Diagnoza była krótka kod silnika na nalepce inny i silnik inny bo rozrząd się nie zgadzał. Co sie okazało magiki włożyli silnik od b5 do b6.
-
[B7] USB, Tablet, światła, FIS
z tym sie zgodze ze skoro chinski całkiem pewne że nie bedzie płynnie działać. z drugiej strony to Ty jednak niezły swir jestes oczywiscie pozytywny
-
A4 B6 1.9 TDI [AVF] Moja Czarna Perła ;D
Całkiem ładny egzemplarz. Całkiem podobna do mojej
-
[B7] USB, Tablet, światła, FIS
bez radia to i ja myślę ze prawa bytu to nie ma przynajmniej dla mnie. Nexus 7 jest to dobry tablet do takich rzeczy bo jest mnóstwo modyfikacji specjalnie zrobionych pod auta. Troche to dziko wyglada bez przycisków na tej ramce. A nie lepiej coś takiego zamontować http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-nawigacja-dvd-radio-7-android5-i6174172033.html Wiem że to chińczyk ale lepiej napewno bedzie wygladał w aucie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B7] USB, Tablet, światła, FIS
Skoro kiera multi to problem sterowania głośnością miałbyś rozwiązany. Polecam kupić dobre radio i moduł do sterowania z kierownicy. Jedyny problem to spasowanie tabletu chodź 7 calówek jest bardzo duzo. Reszta to pestka