Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
31 minut temu, tomaszu napisał:

Nakręć coś to przyjedziemy. :decayed:

To dawaj do irl:decayed:

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać

Mam ogromną prośbę do Radomiaków dotyczącą zakupów w sklepie

BT-CARS Sławomir Tomala
ul. Wolanowska 176a
26-600 Radom
Oczywiście odwdzięczę się :drunk:
pozdrawiam :gicior:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
W dniu 8.01.2020 o 12:11, Norbert1994 napisał:

Witam jakiego możecie polecić mechanika w Radomiu jeśli chodzi o Audi. Pozdrawiam

Podwalna 22 pytaj o Piotrka

Opublikowano
2 minuty temu, Popek113 napisał:

Podwalna 22 pytaj o Piotrka

Mam a4 b8 zna ją na pamięć. Robił mi hybrydę i downpipe no i wiele innych napraw. Gość ma głowę do grupy vw

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 5.12.2020 o 21:10, wuju napisał:

no witam:dance2:

Siema

Opublikowano
Teraz, hitula napisał:

Siema

Jakis spot w Radomiu bedzie? Ktos chetny? Czy juz to wyszlo z mody? :)

Opublikowano

Dawno już nic nie było i raczej się nie odrodzi :kwasny:

Opublikowano

Potrzebuje cos sprawdzic w Radomiu na SLowackiego 246

Ktos niedaleko mieszka wie gdzie to jest ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

WITAM

Co potrzebujesz Grzegorz sprawdzić ?

Opublikowano

Chyba już sprawdził 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siemano ludziska coś w Radomiu się dzieje czy cisza?  Ma ktoś jakiś garaż żeby podjechać, pogadać?

Acha jak co to mam do oddania zderzak do avanta lift w stanie średnim, kolor lz9w bodajże, z prawej strony wlew gazu w dokładkę wycięty, ktoś potrzebuje? za darmo, jak co to tel 883610220 najlepiej SMS.

 

IMG_20201222_154516.jpg

Opublikowano

Mrozy przyszły to i stołki nowe wpadły z działającym podgrzewaniem d*py ♨️

 

?

PhotoCollage_20210121_135401138.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 22.01.2021 o 01:04, Kwinto69 napisał:

Mrozy przyszły to i stołki nowe wpadły z działającym podgrzewaniem d*py ♨️

 

?

PhotoCollage_20210121_135401138.jpg

Widze ze pogoda motywuje :D? Ja się nie mogę wziąć za webasto mimo mrozów :decayed:

Opublikowano

Chyba w tych temperaturach jak nie jest garażowany to motywacja dodatkowa. Idealne warunki do sprawdzenia. 

Opublikowano
23 godziny temu, Kwinto69 napisał:

Chyba w tych temperaturach jak nie jest garażowany to motywacja dodatkowa. Idealne warunki do sprawdzenia. 

Ja w ostatmie mrozy zdejmowałem blende i tablice przy -14 stopniach. Zdecydowanie odpowiednia motywacja zeby zrobić to szybko :lol:

Czemu my wszyscy sie nie spotkamy? Jest tyle projektów audi w Radomiu. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 9.02.2021 o 14:17, Mordeliuss napisał:

Ja w ostatmie mrozy zdejmowałem blende i tablice przy -14 stopniach. Zdecydowanie odpowiednia motywacja zeby zrobić to szybko :lol:

Czemu my wszyscy sie nie spotkamy? Jest tyle projektów audi w Radomiu. 

Jest covid i wszyscy siedzą w domu ?

Opublikowano

Widziaem że w galerii jakieś kluby sie spotykaja ale tam raczej nie ma po co jeździć :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Sprzedam wahacze  na przod Monroe a4 b6 nowe zostały po sprzedaży auta. 

20210323_120743.jpg

20210323_120738.jpg

Opublikowano

Dzieje się cokolwiek w radomiu poza Radomską Motoryzacją? Ogólnie fajnie by było rozruszać jakiś spocik marki audi. Za mało ludzi czy to z A3 czy A4 żeby się spotykać jednym modelem. Ale może fajnie było by zorganizować coś dla całej marki :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.