Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie :no:

Eeee, zamuliliśta. :decayed:

Muszę napisać na kieleckim, że nie pojedziemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix beda baty od krolowej ale wam weny brakuje dzisiaj Pozdrawiam z Tarnowa

ja to se sam mogę co najwyżej pojeździć z pinkim na rumaku bez reszty to jest lyppa ;> wracaj już do domou!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix beda baty od krolowej ale wam weny brakuje dzisiaj Pozdrawiam z Tarnowa

Kurna, gdzie Ty jeździsz?? Gdzie jeszcze jedziesz? :>[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 14:47_________________________________________________Oziu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Samochód ci sie do reszty rozsypał i wpadłeś w depresje czy dziewczynki zaczęły ci się podobać i to cie tak martwi :decayed:

Ozix był i sie zmył a ja tu chciałem z nim o poważnych sprawach pogadać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód ci sie do reszty rozsypał i wpadłeś w depresje czy dziewczynki zaczęły ci się podobać i to cie tak martwi :decayed:

Ozix był i sie zmył a ja tu chciałem z nim o poważnych sprawach pogadać :decayed:

to zostaw wiadomość przeczytam jak wrócę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix był i sie zmył a ja tu chciałem z nim o poważnych sprawach pogadać :decayed:

To sobie znalazłes miejsce na poważne tematy :decayed:

oZiu, co jest z Toba? rzeczywistośc Cię dopadła? :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 16:23_________________________________________________Już daj spokój z tymi postami na technicznym bo wszędzie Cie tam widac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

byłem dziś u lekarza, mam jakieś aftowe zapalenie gardła :disgust:, ucho mam w porządku :),

i zacząłem kurs na wózek jezdniowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa!!!

Wracam sobie z roboty moim niezawodnym Odi!! napierdala deszcze jadę lewym pasem sobie ładnie nie łamiąc przepisów :kox: :kox: zaczyna padać grad i w tym momencie wycieraczki uj szczelił!! Zatarły się !!! KUFA KUFA KUFA!! decyzja podjęta idzie do żyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Ja nie mówie że B6 złe żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał :decayed: Ozix kupił chyba okazje a nie B6 ale ze wszystkim tak jest choćby nie wiem jak dobre było a ktoś nie dba to i tak sie rozpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie że B6 złe żeby mnie ktoś źle nie zrozumiał :decayed: Ozix kupił chyba okazje a nie B6 ale ze wszystkim tak jest choćby nie wiem jak dobre było a ktoś nie dba to i tak sie rozpadnie.

akurat wycieraczki to mankament w każdej w przebiegu około 130tyś km oparcia tylnie też są standardem w tym modelu... ale kij na pocieszenie idę się pobawić tv :D:kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 19:15_________________________________________________akurat swój kupiłem z pewnych rąk od _znajomego_ na miejscu... z pełną historią etc... i wychodzą mankamenty modelu... zresztą w technicznych to widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Nie mów że oparcia tylne psują się wraz ze wzrostem przebiegu... Nie wiem jak to jest ale musiałeś mieć jakieś felerne te wycieraczki bo u mojego szefa jest już na pewno dużo więcej niż 130tyś a chodzą bezawaryjnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów że oparcia tylne psują się wraz ze wzrostem przebiegu... Nie wiem jak to jest ale musiałeś mieć jakieś felerne te wycieraczki bo u mojego szefa jest już na pewno dużo więcej niż 130tyś a chodzą bezawaryjnie...

siedzenia nie mówię że przy tym przebiegu... po prostu stwierdzam fakt że to się dzieje wystarczy popatrzeć na forum ile było przypadków tego... co do wycieraczek to też jest to normalne i statystycznie z tego co wyczytałem to jest właśnei około 130tyś ale co tam właśnie przeglądam oferty leasingu :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian, kope lat. :decayed:

Idę spać (mam nadzieję, że mi się to uda), nie dzwonić, bo pogryzę... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...