Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

dla dobrego kierowcy snieg nie staraszny nawet na silikach :tongue4

co ci po tym ze będziesz za***istym kierowca na slikach jak koleś maluchem na zimowkach cie będzie objeżdżał :decayed:

:polew:

można jeździć na letnich cały rok. bo kiedyś tak jeździłem ale co to za jazda?

jak przy wyprzedzaniu i redukcji na 3/4 ci opony mielą :gwizdanie:

a juz nie mowie o nagłych sytuacjach jaka jest jazda :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

wuju jak masz esp to powiem szczerze ze kaleka trzeba byc zeby nie radzic sobie na sniegu na lecie , bez obrazy.

ps nie jestem zwolennikiem jazdy na lecie w zime ale uwazam ze bez zimowych opon kiedys jezdzilo sie fiatem ładą na tyl naped i dalo rade a teraz to olaboga bo snieg spadnie :confused4:

i tak naprawde jak ktos tras nie robi to w miescie to starta kasy wymiana opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz czy w tamtych czasach tak prosto było kupić zimówki jak teraz? :naughty:

wogole nie było bo po co , kazdy jedzil na podwójnym gazie i tez dobrze bylo -teraz to sie wszystko pojebało :naughty:

piles =nie jedź , nie masz zimówek =nie jedź najlepiej w domu siedziec :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nieważne jakie będę miał opony. Najważniejsze jest to, że będę miał czarne stalówki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju jak masz esp to powiem szczerze ze kaleka trzeba byc zeby nie radzic sobie na sniegu na lecie , bez obrazy.

ps nie jestem zwolennikiem jazdy na lecie w zime ale uwazam ze bez zimowych opon kiedys jezdzilo sie fiatem ładą na tyl naped i dalo rade a teraz to olaboga bo snieg spadnie :confused4:

i tak naprawde jak ktos tras nie robi to w miescie to starta kasy wymiana opon

no własie ESP nie było.. bo mowa o escorcie moich rodziców.. i jeździłem na letnich kielce-kozienice no o ile do radomia było odśnieżone to do kozienic zdarzało sie ze nie i bywało ze mnie wyprzedal tył auta ale radziłem sobie bo sie latało trochę na ręcznym, ale jak by mi sie zdarzyło ze cos by jechało w tych momentach no to nie trzeba być kaleka zeby sie rozjeb@ć :disgust:

wiec jazda na letnich przy ponizej 0 nie jest jak dla mnie dobrym pomysłem nawet na suchym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju jak masz esp to powiem szczerze ze kaleka trzeba byc zeby nie radzic sobie na sniegu na lecie , bez obrazy.

ps nie jestem zwolennikiem jazdy na lecie w zime ale uwazam ze bez zimowych opon kiedys jezdzilo sie fiatem ładą na tyl naped i dalo rade a teraz to olaboga bo snieg spadnie :confused4:

i tak naprawde jak ktos tras nie robi to w miescie to starta kasy wymiana opon

ale jaka to jest jazda na letnich w zimę, dwa dni temu miałem gościa Lancią do skilowania na letnich gumach byłem, było zimno, ja w gaz a tu na 3ce mi sie trakcja swieci, dodam ze bylo sucho, tak mozna w zime poruszac sie od A do B na letnich ale jazdą bym tego nie nazwał, najgorzej jak ktos bedzie mial dobra zime i przed Toba zahamuje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak przy fregacie ambulans wjechał w Fiata Ducato? Dzisiaj było podobnie, tylko że tajniacka Kia Ceed z kogutem wjechała w Citroena... :doh1:

Pewnie nie mieli zimówek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie grzesznicy!!!Gadałem dziś z jednym kolesiem i mówił mi że jest w Radomiu koleś co ma hamownie i robi wirusy?Podobno na przeciwko Jadaru i Durpolu.Ceny też podobno rozsądne.Wiecie coś o nim???Tylko tym razem odezwijcie sie.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tym razem odezwijcie sie.Pozdro

Odzywam się, ale tylko po to, żeby powiedzieć, że nie wiem, ale zara zleco sie te co wiedzo.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam :cool1:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:06_________________________________________________Jutro wybadam temat.J :tongue4:ak ktoś coś wie wcześniej niech da znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudłaty66 mozemy sie przelozyc ze na suchym wyhamuje na letnich z 5 metrow wczesniej ze 100/h niz ty na zimie ,lamele w oponie zimowej wydłużają droge hamowania i temperatura nie ma tu nic do rzeczy , opona zimowa jest spokx jak lezy snieg w innych warunkach jest zawsze gorsza o d letniej no i jak lód tez bedzie troche lepsza choc wtedy zadna nie jest bez kolców dobra [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:29_________________________________________________

Ile teraz program u Rogala?

900 jak sie zapiszesz na jakis grupowy np na forum golfa teraz -tu wykresik z passka tdi mojego brata w tamtym tygodiu robił a i rogal ma teraz 4wd obciazeniowa

13780b0f8735303am.jpg

chodzi jak benzyna czym wyzej tym szybciej do 4200 zadnej zadyszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kudłaty66 mozemy sie przelozyc ze na suchym wyhamuje na letnich z 5 metrow wczesniej ze 100/h niz ty na zimie ,lamele w oponie zimowej wydłużają droge hamowania i temperatura nie ma tu nic do rzeczy , opona zimowa jest spokx jak lezy snieg w innych warunkach jest zawsze gorsza o d letniej no i jak lód tez bedzie troche lepsza choc wtedy zadna nie jest bez kolców dobra

No i dlatego trzeba zakładać zimówki - żeby ktoś w d*pę nie wjechał. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie pochwale wykresem od Rogala, nie znam i nie słyszałem o nikim innym lepszych opinii,.

Ja juz mam progam od dłuższego czasu, zbieram sie zeby podjechac na na hamownie i sprawdzic czy konie nie pasą sie na łące,.

1QGvgA.jpg

[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 22:42_________________________________________________

kudłaty66 mozemy sie przelozyc ze na suchym wyhamuje na letnich z 5 metrow wczesniej ze 100/h niz ty na zimie ,lamele w oponie zimowej wydłużają droge hamowania i temperatura nie ma tu nic do rzeczy , opona zimowa jest spokx jak lezy snieg w innych warunkach jest zawsze gorsza o d letniej no i jak lód tez bedzie troche lepsza choc wtedy zadna nie jest bez kolców dobra

No i dlatego trzeba zakładać zimówki - żeby ktoś w d*pę nie wjechał. :D

dużo zależy od jakości opony, ja czuje poprawę trakcjii na tych zimówkach co mam w porównaniu z letnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...