Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jestem baran, matoł i wszystko co najgorsze. :wallbash:

Jak wracałem do domu to na przystanku stała fajna dziewczyna (SAMA!), miała fajną, uśmiechniętą buzię, była ładna no i ogólnie chyba sympatyczna, a ja się nie zatrzymałem.. Później zawróciłem i chciałem jeszcze raz podjechać, ale za długo się czaiłem i podjechał autobus. :wallbash: Ale przynajmniej wiem mniej więcej gdzie mieszka, bo pojechałem za autobusem. :decayed:

Liczę na to, że za tydzień też będzie stała na tym samym przystanku o tej samej porze, więc pany, ja się będę zmywał ze spota o 21:00... :gwizdanie: :>

dałeś d*py, a mogłeś zadupcyć :tongue4::wink4::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

dałeś d*py, a mogłeś zadupcyć :tongue4::wink4::naughty:

Oj tam zaraz zadupcyć, chciałem żonę znaleźć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna mogłem zajechać bo byłem przed 21 parę minut w radomiu ale nie sadziłem ze jeszcze będziecie :wallbash:

Skąd my znamy te tłumaczenia.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna mogłem zajechać bo byłem przed 21 parę minut w radomiu ale nie sadziłem ze jeszcze będziecie :wallbash:

tja... :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 00:25_________________________________________________

dałeś d*py, a mogłeś zadupcyć :tongue4::wink4::naughty:

Oj tam zaraz zadupcyć, chciałem żonę znaleźć. :D

ty taki młodzik, a już o żonie myślisz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki młodzik :cool1: czas najwyższy przynajniej coś znaleźć i sprawdzić czy się na żonę nada :gwizdanie:

Otóż to, minimum 2 lata jazdy próbnej.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za :ot:

ludzie gdzie laptoka kupić w Radumiu :?: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom też tak zasypało;D??

Tak, a później zalało deszczem - teraz śnieg zrobił się plastikowy. :kwasny:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 15:59_________________________________________________Dziś jest u mnie REMONT PARTY w warsztacie przy beemce. Jak ktoś ma chęć na jakieś piwko lub coś mocniejszego to zapraszam. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, zapomniałem zapytac, czy jednym z tych dwóch kolesi którzy bbyli na spocie to był wuju? :naughty::decayed: :decayed: :tongue4:

taaa to ten co bejca kręci bąki :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie chyba taka sama jakbym dziś 5 razy nie drapał lodu to bym miał 2 cm na szybach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karva..na przystanku żony szukasz? :kox: :kox:

Do biblioteki idź!!! buuuuhahahahah

Idę dzis na imprezę, jak bedzie jakaś samotna gwiazdka to do Ciebie zadzwonie, bo widzę że zdeterminowany strasznie jesteś chłopaku. Musimy częsciej się włóczyc nocami, szybciej się oś dla Ciebie znajdzie. Ta czterdziestka ze Stata była wporzo... :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 18:03_________________________________________________aaaa, zapomniałem zapytac, czy jednym z tych dwóch kolesi którzy bbyli na spocie to był wuju? :naughty::decayed: :decayed: :tongue4:

Nie dzwoniłeś... Czyli co? Było słabo? :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 21:49_________________________________________________Dzisiejszy wieczór spędziłem w warsztacie - udawałem, że coś rezam. :>

Mój szatan doczekał sie zimowego obuwia:

1awc9i.jpg

Nie obeszło się bez jazdy próbnej - teraz wiem, że ten samochód chce jechać i nawet chce hamować. :kox:

Nadałem mu również szkoleniowego charakteru: :decayed:

1KLssr.jpg

Skill level kierowcy - 1/10 :decayed:

Zadbałem też o swoje bezpieczeństwo... :gwizdanie:

4ALhJ.jpg

Pan władza ostatnio mi tłumaczył, że jest to bardzo ważne... :decayed:

A oto efekt wcześniejszych treningów: :kox:

1KMam0.jpg

Dżizus, jak tak dalej będzie szło to żona już mi nie będzie potrzebna... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karva..na przystanku żony szukasz? :kox: :kox:

Do biblioteki idź!!! buuuuhahahahah

Idę dzis na imprezę, jak bedzie jakaś samotna gwiazdka to do Ciebie zadzwonie, bo widzę że zdeterminowany strasznie jesteś chłopaku. Musimy częsciej się włóczyc nocami, szybciej się oś dla Ciebie znajdzie. Ta czterdziestka ze Stata była wporzo... :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 18:03_________________________________________________aaaa, zapomniałem zapytac, czy jednym z tych dwóch kolesi którzy bbyli na spocie to był wuju? :naughty::decayed: :decayed: :tongue4:

Nie dzwoniłeś... Czyli co? Było słabo? :decayed:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 21:49_________________________________________________Dzisiejszy wieczór spędziłem w warsztacie - udawałem, że coś rezam. :>

Mój szatan doczekał sie zimowego obuwia:

1awc9i.jpg

Nie obeszło się bez jazdy próbnej - teraz wiem, że ten samochód chce jechać i nawet chce hamować. :kox:

Nadałem mu również szkoleniowego charakteru: :decayed:

1KLssr.jpg

Skill level kierowcy - 1/10 :decayed:

Zadbałem też o swoje bezpieczeństwo... :gwizdanie:

4ALhJ.jpg

Pan władza ostatnio mi tłumaczył, że jest to bardzo ważne... :decayed:

A oto efekt wcześniejszych treningów: :kox:

1KMam0.jpg

Dżizus, jak tak dalej będzie szło to żona już mi nie będzie potrzebna... :D

Tomaszu ostatnie zdjęcie powinien być wystrzał no w najgorszym wypadku druty :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...