Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

ee tam, grubo było, dziś się męczę strasznie :sick3: , na zonę żadna się nie nadawała :decayed:

Następnym razem idę z Tobą. Ty jesteś ładny to na Ciebie coś wyrwiemy. :D

Zaraz wyjeżdżam na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor masakryczny, szkoda gadać.. Wyboje, lód i pełno śniegu, nie pobawiłem się za bardzo, ale atmosfera fajna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to już jesteś GOŚĆ - czekać 3 godziny do wjazdu na tor :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

my fajnie polataliśmy z chłopakami z mt na Skaryszewskiej, ale krótko, potem ich faktycznie już nie było

ale miejscówka fajna, możemy wieczorem jutro pośmigać

Chyba ze 4 h czekaliśmy. :D Ale fajnie było..

Ja jutro mam basen o 20:45, ale później jestem wolny, więc możemy pojeździć. O ile zrobię OC.. :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor masakryczny, szkoda gadać.. Wyboje, lód i pełno śniegu, nie pobawiłem się za bardzo, ale atmosfera fajna. :)

dla mnie to już jesteś GOŚĆ - czekać 3 godziny do wjazdu na tor :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

a co ma robić, żony nie ma to ma czas :gwizdanie: :naughty::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma robić, żony nie ma to ma czas :gwizdanie: :naughty::wink4:

Przynajmniej taki plus. :decayed:

żona/mąż to akurat nie przeszkadza, pod warunkiem że ma podobne zainteresowania :naughty: :naughty: :naughty: Ja i Ł wszędzie jeżdzimy razem pod wrunkiem że F ktoś się zaopiekuje

czasu zaczyna brakować jak się pojawia dzidziuś i własny dom :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

-moj F dzisiaj, ...kup balonika...pojedź do babci... głodny... siku....spiący...pić ... głodny ...poczytaj bajkę....siku...potańcz....zrób kaszki.l...

skąd ja to znam, mam to samo tylko x 2 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma robić, żony nie ma to ma czas :gwizdanie: :naughty::wink4:

Przynajmniej taki plus. :decayed:

żona/mąż to akurat nie przeszkadza, pod warunkiem że ma podobne zainteresowania :naughty: :naughty: :naughty: Ja i Ł wszędzie jeżdzimy razem pod wrunkiem że F ktoś się zaopiekuje

czasu zaczyna brakować jak się pojawia dzidziuś i własny dom :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

-moj F dzisiaj, ...kup balonika...pojedź do babci... głodny... siku....spiący...pić ... głodny ...poczytaj bajkę....siku...potańcz....zrób kaszki.l...

skąd ja to znam, mam to samo tylko x 2 :decayed:

a ja Ci najbardziej zazdroszczę właśnie tego x 2 ;( ;( ;(

to w czym problem :naughty: rach ciach.. i jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

akpa_doda_1262967993.jpg[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 21:26_________________________________________________Bryńka konkurencję masz ... :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czasu to On ma skoro jeździ po mieście i po przystankach za d*pami się rozgląda :decayed:

To było przypadkowo, po drodze. :decayed:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 08:48_________________________________________________Kiedy jedziemy na narty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 09:51_________________________________________________

dzisiaj na torze był Adrian, pyta się kto przyjedzie a my mu z Jarkiem że Ozio jedzie sklepac mu maskę..buuuhahahah :polew:[br]

no juz się tak z niego nie śmiej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na narty chetnie, ale ja najwczesniej mogę w sobotę

No i super. Myślałem raczej o niedzieli, ale w sobotę też powinienem dać radę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...