Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)


rtocki

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ze ja moze tak ocenie na wyrost, ale niejednokrotnie zaprzestawalem interesow z kims, kto nie potrafi pisac poprawnie po Polsku...

Od razu wlacza mi sie czerwona lampka, ze cos moze byc nie tak...

Rtocki, trzymaj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych oszustów to niestety jest jeszcze jeden taki od ramek pod tablice - Pietro3. Coś się wydaję że to też jeden z tego typu (http://www.a4-klub.pl/smf/iv_edycja_zakonczona_prosze_juz_nie_zamawiac-t64497.315.html).

Plus dla Roberta za załatwienie sprawy z policją - przynajmniej sobie może ten złodziej przemyśli pare rzeczy podczas eskapad do Rzeszowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otwórzmy forumowe centrum sporów :wink4:

Ty se jaj nie rob Cineksik, to powazna sprawa jest

wim, przepraszam :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych oszustów to niestety jest jeszcze jeden taki od ramek pod tablice - Pietro3. Coś się wydaję że to też jeden z tego typu (http://www.a4-klub.pl/smf/iv_edycja_zakonczona_prosze_juz_nie_zamawiac-t64497.315.html).

Plus dla Roberta za załatwienie sprawy z policją - przynajmniej sobie może ten złodziej przemyśli pare rzeczy podczas eskapad do Rzeszowa :good:

ja od niego ramki odebralem jak jeszcze w ww byl... ale sa do d*py...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem potraktowany podobnie przez kolege z forum.

Niestety nie można ufać ludziom nawet na forum.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ku_przestrodze_kupowaniu_na_forum-t32208.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zrozumienie, spodziewałem się także odpowiedzi typu, że zbyt pochopnie oceniam, że może coś mu wyskoczyło nieprzewidzianego itp, ale gdyby tak napisał: słuchaj stary zaszło jakieś nieporozumienie dziewczyna/kumpel/ojciec już sprzedali zaciski bez mojej wiedzy a ja wydałem kasę i na razie nie mam z czego zwrócić, no to spoko zrozumiałbym i poczekał, to nie są żadne pieniądze, ale tu były ciągłe krętactwa i to mnie zdenerwowało a nie jakieś dwie stówy. Dlatego postanowiłem uprzykrzyć mu teraz życie aby zrozumiał pewne zasady obowiązujące i nie próbował już swoich sztuczek na innych. Wiecie od takiego małego przekrętu się zaczyna, ktoś odpuści (a bo nie warto za dwie stówy zeznawać itd, tracić czasu) no to gość nabiera pewności i jeb lewe konto na allegro i już przekręconych kilkanaście/kilkadziesiąt osób na większe kwoty. Ja się już tym wcale nie przejmuję, ale zabawa zapowiada się przednia (będę zdawał relacje, choć na pewno nie jest to jakiś priorytet dla wymiaru i będzie bocznym torem szło powolutku, ale to może i lepiej bo im później tym większe odsetki- jak dla mnie to do wyroku może dojść i za 5 lat, poczekam :wink4: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutwa, jak się zaczęło o tym gadać to wyszło kilka spraw o których nawet nie miałem pojęcia...

Tego Grześka nie kojarzę nawet ze spotów, ale Pietro3 - jak najbardziej.. Zamówiłem u niego 2 półsłodkie wina po ok. 50zł szt., dostałem (z jego uśmiechem na ustach, bo załatwił mi więcej) 4szt w tym 3 wytrawne.. Z tym, że wina po 20zł a nie po 50zł. :wallbash::decayed:

Kurna tępić, tępić, tępić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze znajdzie sie jakaś czarna owca...zresztą już nie pierwsza na naszym forum :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grupa warszawska powinna podjechać, najb...ć i nauczyć.

KONIEC

może dziś po spocie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to widze admini nie robia nic w tej sprawie....

A co moga zrobic? Nie jestesmy policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to widze admini nie robia nic w tej sprawie....

A co Admini mają do tego ? Sprawa zgłoszona na Policję przez zainteresowanego, ogłoszenie zablokowane przed usunięciem - czekamy aż się pojawi na forum i coś napisze, a jeżeli nie to ban i sprawa zakończona, a rtocki niestety będzie musiał we własnym zakresie sprawę załatwić na drodze sądowej.

Następnym razem zastanów się zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że nie mam zamiaru nikogo angażować w rozwiązanie tego nieprzyjemnego zdarzenia. Intencją moją było tylko i wyłącznie ostrzeżenie innych forumowiczów, gdyż jak wspomniałem osobnik ów oferował jeszcze jakieś tam rzeczy do sprzedaży, a z jego postów możnaby wnioskować, że szykował się także do jakiś zakupów i szkoda by było aby jeszcze inni na tym popłynęli, być może na jakieś bardziej znaczące kwoty czy towary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u niego 2 półsłodkie wina po ok. 50zł szt., dostałem (z jego uśmiechem na ustach, bo załatwił mi więcej) 4szt w tym 3 wytrawne.. Z tym, że wina po 20zł a nie po 50zł. :wallbash::decayed:

:polew: :polew:

a co do tego to rtocki moim zdaniem troche Twoja wina bo pomimo zaufanego sprzedawcy towar najlepiej odbierac za pobraniem takie jest moje zdanie, bynajmniej nie wyslesz kasy i nie bedziesz sie martwil a za pobraniem i tak jak paczka przychodzi to pierw placisz potem dostajesz :tongue4: no ale czlowiek uczy sie na bledach zycze powodzenia w rozwiazaniu sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...