Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)


rtocki

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek powiedzial ze hamulce leza na garazu i ze mu je da :) nie wiem tylko skad wyczaruje drugi komplet (bo kase predzej) dla zalozyciela tematu rtocki'ego ;)

To tylko dowodzi że jest zwykłym oszustem , bo sprzedał kilku osobą tą samą rzecz.. I nie miał zamiaru w ogóle tego wysyłać do kogoś no bo i jak jeden komplet wysłać do kilku osób od których wyłudził kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz racje ;) Zobaczymy jak sie sprawa rozwiaze :)

Tak BTW ja "kupilem" hamulce chyba jako pierwszy :) bo 8 maja a rtocki bodajze 15-tego.

Ciekawe czy tylko my dwaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nikt nie dostał tych jarzm...

sprawa wyszła jak wyszła miałem ogromne kłopoty rodzinne nie miałem głowy do tego zeby sie zjam owac jakimis jarzmami... strata kogos bliskiego z rodziny wywalila mi wszytsko do góry nogami, wiec z góry PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZNAIE I ZARAZ BEDE WSZSYTKO REGOLOWAL Z KOLEGAMI....

sorry kolego ale śmieszny Jesteś - nie masz czasu sie zajmować jarzmami i zlewasz od miesiaca gościa który wpłacił Ci kase ale masz czas na to żeby wrzucać kolejne ogłoszenia sprzedaży :polew: proszę Cię nie opowiadaj nam tu BAJEK

problemy ma każdy i tym się nie zasłaniaj

koniec mojej dyskusji w tym wątku (sorry za OT ale nie cierpie naciągania ) - gość -> żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. NIE JESTEM ZLODZIEJEM!!

To smigaj szybko na szrot poszukaj jeszcze co najmniej komplety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bylem zainteresowany tym zestawem z racji tego ze pracuje pod warszawa zaproponowalem zebysmy sie spotkali i sprawe zaltwili na miejscu bez udzialu poczty ale gdy koles powiedzial ze interesuje go tylko wplata na konto bo nie ma czau sie ze mna spotkac, odrazu mi to zasmierdzialo i odpuscilem temat .Fakycznie koledzy z wawy powinni mu konkretnie doj*b..c nienawidzie kanciarzy i oszustow bo nie pare razy wyc**j..i :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poltorej miesiaca :kox:

Nono dudi widze ze grono sie powieksza :) Ciekawe czy ktos jeszcze kupil hamulce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmierdzi mi to Syndromem Cugier - Kotki.

Ale z drugiej strony jesli chlopak sie zrehabilituje - nie ma podstaw do niewiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzesiekA4

wszystko bedzie uregulowane i sprawa bedzie zalatwiona

a takie teksty pod tytulem zeby komus doje...c to zachowajcie dla siebie!!!

jak by wam matka umarla to nie wiem czy byloby wam do smiechu barany!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bedzie uregulowane i sprawa bedzie zalatwiona

a takie teksty pod tytulem zeby komus doje...c to zachowajcie dla siebie!!!

jak by wam matka umarla to nie wiem czy byloby wam do smiechu barany!!!

czy ktoś umarł czy nie umarł to nie ma znaczenia dałeś d*p... po całej linii... czas na kręcenie i kombinowanie miałeś, a nie miałeś czasu żeby powiedzieć że masz jakiś problem czy co... uwierz że ludzie by zrozumieli i poczekali, a nie jak teraz wywalasz z taką wymówką to Ci mało kto uwierzy... Dzieci w podstawówce uśmiercają już rodzinę żeby się z czegoś wymigać więc się nie dziw... Ciekawe jak załatwisz sprawę z kolesiem który założył ten temat i zgłosił sprawę na policji... uwierz że jak byś trafił na kogoś innego to już dawno byś był doj...y

KONIEC!

Czekamy na załatwienie sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bedzie uregulowane i sprawa bedzie zalatwiona

a takie teksty pod tytulem zeby komus doje...c to zachowajcie dla siebie!!!

jak by wam matka umarla to nie wiem czy byloby wam do smiechu barany!!!

to trzeba było sie skupić na żałobie a nie zajmować się handlem w tym smutnym okresie.

odemnie dostałbyś w dziub - mam nadzieję, że zwodzeni durnymi textami koledzy bedą bardziej wyrozumiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietro okazał się uczciwy, oddał kase wczoraj chyba wszystkim , czyli po 3 miesiącach. Ważne że kasa już jest na kontach.

Może w tym przypadku też tak będzie, czego Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dosyć tych przepychanek.Jak sprawa bedzie załatwiona prosze wysłac PW do moderatorów to temat sie otworzy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzesiek z bratem sie nie spotkal... Podbno nie mogl znalesc zacisku jednego :naughty: Mial przelac kase : jak na razie brak...

rtocki jak u Ciebie ?

Ja w wolnej chwili zglaszam to i nie popuszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze gówniarz matke uśmierca - powinien być wywalony z forum i koledzy nie popuszczajcie - a najlepiej jedźcie do niego i przedstawcie sprawe jego matce - ciekawe co powie jak się dowie że ja uśmiercił - i na policje - z miłą chęcią gnojowi łeb bym urwał - nienawidzę przekrętów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wolnej chwili zglaszam to i nie popuszcze...

:good:

Ja juz kiedys uczestniczylem w takim zbiorowym pozwie(oszustwo na allegro). Pojawilem sie tylko 1 raz na komendzie zeby zlozyc zeznania i potem tylko dostawalem z sadu info o postepach sprawy. Dostalem tez info o wyroku dla kolesi (pare latek w zawiasach). Naprawde polecam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem ... chcieliście dać mu szanse :polew:

jechać, zklepać po mordzie i będzie kwita :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...