Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black on black S3/ nowe foty st 1


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem troche za duza do tego auta. max 18`. no ale to tylko moja opina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokoln, wymyśl coś lepszego, bo te felgi to już naprawdę w oczy bolą - tyle tego jest.

Szkoda zepsuć przyzwoity (mimo, że to tylko A3/S3 :tongue4:) samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sluchaj ich :gwizdanie:

bierz 19"

moj kolega smiga na 19" wolfrace a3 1.9tdi

drugi smiga s3 tez na 19" khan i

zaden nie narzeka a napewno ta felga nie wydaje sie za duza

ps. trzeci kolega ma a3 na 18" i ta 18" s-line wydaje sie jakas mala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym rzecz że nie da się jeździć, optycznie to za dużo. Po prostu za mała buda na takie koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania...

Swoja droga - jestem ciekaw jak buda i zawieszenie w A3/S3 radzi sobie z jazda na 19". Moim zdaniem po paru miesiacach jazdy na 19" w B6 to totalny maks. dla jako takiego komfortowego poruszania sie po miescie i trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba faktycznie 18" bedzie chyba optymalnym wyborem

pogadałem wczoraj z naszym forumowym guru od 1.8 T - Pozkiem i doradził mi co pasowałoby zrobić, a mi nie pozostaje nic innego jak zacząc działac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba faktycznie 18" bedzie chyba optymalnym wyborem

pogadałem wczoraj z naszym forumowym guru od 1.8 T - Pozkiem i doradził mi co pasowałoby zrobić, a mi nie pozostaje nic innego jak zacząc działac :wink4:

wiec jakie plany :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haldex ma tez przeciez swoje zalety, np. na starcie mam 4x4 a potem nie mam strat mocy ze wzgledu na napęd

Nooo, juz to kiedys pokazal rex na kresce z S3 :evil:

Kiedys jezdzilem po sniegu z kumplem [on S3 8L] i na bardzo lagodnym luku przy malej predkosci haldex mu zglupial i pieknie poszusowal na kraweznik orajac 2 felgi :evil:

mozna też z tego co czytałem kiedyś na forum mastersa regulowac sobie rozdział napędu np. ze 75% tył 25% przód, 50/50 itp

prosze, znalazłem

http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=943&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=88d4d8f32149ec5d54e9da9686e2584c

...aaaleee to zly przyklad. Rozwiazanie nie do auta do codziennej jazdy :wink4: - no i ciekawe, czy ktokolwiek poza mastersem to robil :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haldex ma tez przeciez swoje zalety, np. na starcie mam 4x4 a potem nie mam strat mocy ze wzgledu na napęd

Nooo, juz to kiedys pokazal rex na kresce z S3 :evil:

Kiedys jezdzilem po sniegu z kumplem [on S3 8L] i na bardzo lagodnym luku przy malej predkosci haldex mu zglupial i pieknie poszusowal na kraweznik orajac 2 felgi :evil:

jak kierowca ci.pka to przeciez innej opcji nie ma

kumpel mi opowiadał sytuacje z a3clubu, że na jakims zlocie ich moderator miał s3 8l i łotali go pięknie, a wsiadł ktoś inny do tego samochodu i bez problemu wszystkich objechał

narazie ucze sie jeszcze auta, ale dzisiaj na dosc ostrym zakrecie ze sporą predkością poleciałem bokiem ale zaraz mnie wyprostowało, takze dosc sprawnie to działa

Fajowe wozidło. :good: A teraz idziesz do a3-club czy zostajesz w :a4fan: ?

zostaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil ładna fura :good: trzymam kciuki za dalsze jej mody, tylko niech nie nudzi ci się zbyt szybko :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj koleś bawił sie ze mną s3 2006 rok

tak szybko objechał mnie że nie czułem jego spalin :kox:

fajna bryczka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil ładna fura :good: trzymam kciuki za dalsze jej mody, tylko niech nie nudzi ci się zbyt szybko :tongue4:

no mam nadzieje, że zostanie ze mna troche dłuzej, choc moja luba mówi zebym sprzedał już ;( , ale jej niedoczekanie :decayed:

polecam ten filmik :wink4:

http://www.youtube.com/watch?v=m4SpmtFADkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haldex ma tez przeciez swoje zalety, np. na starcie mam 4x4 a potem nie mam strat mocy ze wzgledu na napęd

Nooo, juz to kiedys pokazal rex na kresce z S3 :evil:

Kiedys jezdzilem po sniegu z kumplem [on S3 8L] i na bardzo lagodnym luku przy malej predkosci haldex mu zglupial i pieknie poszusowal na kraweznik orajac 2 felgi :evil:

jak kierowca ci.pka to przeciez innej opcji nie ma

kumpel mi opowiadał sytuacje z a3clubu, że na jakims zlocie ich moderator miał s3 8l i łotali go pięknie, a wsiadł ktoś inny do tego samochodu i bez problemu wszystkich objechał

narazie ucze sie jeszcze auta, ale dzisiaj na dosc ostrym zakrecie ze sporą predkością poleciałem bokiem ale zaraz mnie wyprostowało, takze dosc sprawnie to działa

Fajowe wozidło. :good: A teraz idziesz do a3-club czy zostajesz w :a4fan: ?

zostaje :wink4:

Dziękuję za pamięć, dziękuję :decayed:

Na poważnie, z torsenem lub też z Symetrycznym AWD, takim jak w Subaru, Haldex ni ma szans na starcie.

Co do braku późniejszych strat - prawda, ale co ciekawe jeszcze przed moim remapem jechałem z nowym S3 sportback z rolki i o dziwo byłem ciutkę z przodu (rolka od 50 do mniej więcej 160).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie, z torsenem lub też z Symetrycznym AWD, takim jak w Subaru, Haldex ni ma szans na starcie.

czy ja wiem :gwizdanie:

http://www.youtube.com/watch?v=br2mfHpfnJM

no ale dobra, zrobie co mam zrobic i sie sprobujemy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na ile kuców "masz się zrobić" :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli zaczynam nakręcać się na takie S3 niż na B6... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...