Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black on black S3/ nowe foty st 1


sokolnh

Rekomendowane odpowiedzi

powoli zaczynam nakręcać się na takie S3 niż na B6...

Pamiętaj tylko, że wszystko zależy od tego, co potrzebujesz, jakie masz wymagania.

I jak już sobie takowe określisz, najlepiej się ich trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i tutaj tkwi problem :polew:

bo następne auto miało być avant B6/7 najlepiej diesel, ale moc conajmniej 150 kucy, ale ja sam niewiem co kupię, bo rodziny nie mam w planach, więc takie S3 by też wystarczyło :decayed:

a jak widziałem ten filmik jak ta S daje czadu na śniegu to... to normalnie odpaliłem allegro i oglądam te autka

no i dodam że kuzyn ma A3, afn, zero problemów z zawiechą, nic się nie sypie i jeździ mi się tym dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie i tutaj tkwi problem :polew:

bo następne auto miało być avant B6/7 najlepiej diesel, ale moc conajmniej 150 kucy, ale ja sam niewiem co kupię, bo rodziny nie mam w planach, więc takie S3 by też wystarczyło :decayed:

a jak widziałem ten filmik jak ta S daje czadu na śniegu to... to normalnie odpaliłem allegro i oglądam te autka

no i dodam że kuzyn ma A3, afn, zero problemów z zawiechą, nic się nie sypie i jeździ mi się tym dobrze

Jako auto dla singla, ew. dwóch osób eSka jest extra.

Bagażnik da radę na mniejsze wypady poza miasto, a na upartego można i kogoś z tyłu zmieścić :)

Co do zawiechy - tu trzeba na szczęście liczyć. Niestety Audi mają dość słabą zawiechę i przy naszym dziurach nie jest wielkszą sztuką zmasakrować np: wahacz :)

A po programie eSka zaczyna naprawde bardzo fajnie jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz Rex, dla mnie każde auto które ma powyżej 130 kucy będzie dobrze jeździło bo teraz mam AŻ 125 minus to co zdechło :polew:

w A3/S3 jest przecież jedno wahaczowe zawieszenie, bo te w A4 to wiadomo jakie jest, chociaż nie narzekam

no to sokolh pisz pisz ile tam planujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w A3/S3 jest przecież jedno wahaczowe zawieszenie, bo te w A4 to wiadomo jakie jest, chociaż nie narzekam

no to sokolh pisz pisz ile tam planujesz

Widzisz....fakt, zapomniałem o tym a3'owym zawiasie :embarrassed:

Sokół, my tu gadu-gadu, a Ty śpisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spie, szukam felg :decayed:

jak zrobie jakies modyfikacje to sie pochwale

narazie to tylko plany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, napisz mniej więcej co masz w głowie.

Możliwe, że dzięki temu i mnie szybciej skłonisz do działania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, napisz mniej więcej co masz w głowie.

Możliwe, że dzięki temu i mnie szybciej skłonisz do działania :decayed:

No wlasnie, bo jezdzic serią, to az wstyd :polew:

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, napisz mniej więcej co masz w głowie.

Możliwe, że dzięki temu i mnie szybciej skłonisz do działania :decayed:

no chciałbym trójke z przodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, napisz mniej więcej co masz w głowie.

Możliwe, że dzięki temu i mnie szybciej skłonisz do działania :decayed:

no chciałbym trójke z przodu :wink4:

Zaczniesz działać (coś innego niż program, koniecznie mów, proszę :decayed: )

Flyer, już w dzień zakupu traktora doszedłem do dokładnie takiego samego wniosku :decayed:

Szkoda, że już 2-3 dni po zrobieniu paru rzeczy i luknięciu na angielski ebay, mam jebutne ciśnienie na dalsze zabawy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rex, a pokaż tego swojego Forysia (jakiś wątek byś sklecił w Moja A4 albo linka gdzieś) - mam zamiar Żonie coś takiego kupić :polew:

Sorry za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rex, a pokaż tego swojego Forysia (jakiś wątek byś sklecił w Moja A4 albo linka gdzieś) - mam zamiar Żonie coś takiego kupić :polew:

I z czego doisz :decayed: ?

A na poważnie - to jest świetne auto dla kobiety, tylko niekoniecznie z tym silnikiem z dwóch powodów. Kobieta musi coś tam umieć jeździć, szczególnie że do bodajże maja 2007 nie było w ogóle opcji z ESP, a to auto naprawde potrafi się śliznąc. Drugim powodem jest bardzo, ale to bardzo duże spalanie. Zresztą kupująć boxera trzeba się liczyć z tym, że będzie palił minimum ten litr-dwa więcej niż "zwykłe" silniki.

Co do fotek - sesji żadnej narazie ni mam (nigdy nie miałem głowy do zdjęć auta ;) ), ale postaram się jakieś pstryknąć. Kto wie, może jakaś dobra dusza przy okazji spota niedzielnego by coś pstryknęła :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma do pracy 5km, więc spalanie na codzień jakoś bym przeżył.

Ona chce coś wyższego (jakiegoś SUVa), więc przy okazji bym kupił coś mocniejszego na 4 łapy kute - chłopczyk miałby nową zabawkę :polew:

Nogę ma ciężką, więc jakiś klocek bym pod pedał włożył, żeby bokami za bardzo nie chodziła :decayed:

Dobra. Koniec OT. Chociaż rozmowa o jakiejś tam A3 nudna się robi :gwizdanie: więc można zmienić temat.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma do pracy 5km, więc spalanie na codzień jakoś bym przeżył.

Ona chce coś wyższego (jakiegoś SUVa), więc przy okazji bym kupił coś mocniejszego na 4 łapy kute - chłopczyk miałby nową zabawkę :polew:

Nogę ma ciężką, więc jakiś klocek bym pod pedał włożył, żeby bokami za bardzo nie chodziła :decayed:

Dobra. Koniec OT. Chociaż rozmowa o jakiejś tam A3 nudna się robi :gwizdanie: więc można zmienić temat.

:polew:

Jak ma 5 km to ze spalaniem w zimie w granicach 30 litrów musisz się liczyć :decayed:

Czy Forek jest SUV'em... :mysli: ciężko powiedzieć. To ani sedan, ani kombi, ani crossover ani SUV. To jest Forek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... prosze pisac na temat.

Wybacz Michał... :embarrassed:

Kamil, wiesz mnie więcej kiedy chips i gdzie :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka ma harakter i jest mega bazą do rezania do tego ładniutka i pozbawiona zbędej przestrzeni spowalniającej każde autko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... prosze pisac na temat.

Wybacz Michał... :embarrassed:

Kamil, wiesz mnie więcej kiedy chips i gdzie :) ?

kiedy porobie wszystko, a gdzie to pewnie dynosoft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...