Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Liqui Moly - Jet Clean Tronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do czynienia niestet nie ale jestem ciekaw jak cos tsakiego moze pomóc bądź "pomóc" naszym silnikom np AWX...i ile taka przyjemność kosztuje?

Opublikowano

Wersja uproszczona to specjalny preparat, którego puszkę (500 ml) podpina się na przewodzie zasilającym (zamiast z baku, silnik chodzi przez kilkanaście minut na tym), sprawdzone kilka razy, korekcje znacznie się poprawiały silniki równiej i bardziej bezdymnie pracowały.

Opublikowano
  • Autor

Wersja uproszczona to specjalny preparat, którego puszkę (500 ml) podpina się na przewodzie zasilającym (zamiast z baku, silnik chodzi przez kilkanaście minut na tym), sprawdzone kilka razy, korekcje znacznie się poprawiały silniki równiej i bardziej bezdymnie pracowały.

... to do "pompek" i reszty... a wersja uproszczona do EGR-a i kolektora.... ? (bo to w szczególności mnie zainteresowało w tym urządzeniu)...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

wiecie moze czy gdzies w zachodniopomorskim mozna skorzystac "z uslug tego urzadzenia"?

Opublikowano

no ciekawe ciekawe... tym bardziej że podzwoniłem do 2ch i w Trójmieście 180-200zł + koszt filtra paliwa a w Szczytnie 150zł (o filtrze nie wspomniali)

koszty znośne... jeśli to coś daje...

Opublikowano
  • Autor

.. jeśli chodzi o śląskie to FH Górecki - nie ... nie wiem jak w Myszkowie..

Opublikowano

A czy ktoś to testował "na sobie"??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Umówiłem się na 5 sierpnia w wawie na tą operacje zobaczymy,w gazecie motor z poniedziałku było napisane że można jeszcze przeczyścić dolt i turbine ale jeszcze niemają sprzętu,sprubuje narazie pompki przeczyścić, zobaczymy,co o tym myślicie,wiadomo mam małe obawy ale co tam niema co ryzykować,a po tej operacji zaraz pędze do rogala doprowadzić auto do porzątku, a potem może coś więcej :>[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 18:44_________________________________________________Umówiłem się na 5 sierpnia w wawie na tą operacje zobaczymy,w gazecie motor z poniedziałku było napisane że można jeszcze przeczyścić dolt i turbine ale jeszcze niemają sprzętu,sprubuje narazie pompki przeczyścić, zobaczymy,co o tym myślicie,wiadomo mam małe obawy ale co tam niema co ryzykować,a po tej operacji zaraz pędze do rogala doprowadzić auto do porzątku, a potem może coś więcej :naughty:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 19:06_________________________________________________właśnie wróciłem z Warszawy, jestem po czyszczeniu pąpek, jedyne spostrzeżenie narazie może troszke ciszej chodzi a i 150 zeta jestem lżejszy no i pare kilometrów.

Opublikowano

a robiłeś może logi przed zabiegiem (nawet dawno)?

Opublikowano

tak sprawdze teraz i dam znać :mysli:

Opublikowano

robiłem kiedys takie czyszczenie w benzynie, w starej a6 2.6 i poprawa była, w spalaniu i kulturze pracy... koszty nie wielkie więc warto, tylko kiedyś musiał mechanik stworzyć coś na wzór zbiornika, bo musi się stworzyć podciśnienie... ale mój machaniol dał radę wtedy, teraz są widzę specjalistyczne firmy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

... sprawdź... sprawdź... bo mnie też to ciekawi... urządzenie też... a na południu nie ma.. :naughty:

Opublikowano

marcys i jak korekcje? bo jestem zainteresowany takim zabiegiem :P

Opublikowano

... sprawdź... sprawdź... bo mnie też to ciekawi... urządzenie też... a na południu nie ma.. :naughty:

jest w Sanoku, a może za miesiąc ja też wezmę to z centrali na testy

Opublikowano

lipa tak jak było to jest,ale kolega też zrobił w starym mercedesie i była większa poprawa, nasze :audi: są jeszcze za młode, to jest tylko dla starych k.....ów,jedyne co to troche bardziej mięko chodzi.

Opublikowano

jak ktoś będzie robił to płukanie... to niech zaleje sporo paliwa... zrobi logi na tym paliwie... pojedzie na czyszczenie na tym paliwie i po czyszczeniu zrobi logi również na tym samym paliwie... chyba wiadomo dlaczego...

Opublikowano

... sprawdź... sprawdź... bo mnie też to ciekawi... urządzenie też... a na południu nie ma.. :naughty:

jest w Sanoku, a może za miesiąc ja też wezmę to z centrali na testy

Jak będziesz miał to napisz, pasuje mi wyczyścić moje benzynowe wtryski.

Opublikowano

no ja tez sie na to wybiore chyba podobno mniej kopci :) po takim zabiegu ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.