Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wykres zapodaje dla siebie ,a dla takich cwaniaczkow jak ty mine na swiatlach :polew:

Opublikowano

MRoger wykres piękny :notworthy: mam nadzieje ze Witek stworzy cos podobnego u mnie :decayed: A na takich ściemniaczy zawsze chwile znajdę :evil: Szkoda tylko że na głupka wyszedł z całą swoją historia o czasie od 0-100 i odstawieniu o 4 długości v6 165 KM. Zapomniałem o jednym szczególe, może on mierzył przyspieszenie z górki wyjątkowo stromej :naughty:

Opublikowano

4 dlugosci pojechalem A4 2.4 V6 komus to nie pasuje niech nie czyta :kox:

migdalek odgrzewasz temat mojego bylego auto co mi ukradli wez sie ogranij wkoncu i przestan siac herezje!

Opublikowano

4 dlugosci pojechalem A4 2.4 V6 komus to nie pasuje niech nie czyta :kox:

migdalek odgrzewasz temat mojego bylego auto co mi ukradli wez sie ogranij wkoncu i przestan siac herezje!

ale mam ubaw hahaha :polew:

Opublikowano

to nie ma w czestochowie jakiegos auta zeby sprawdzic czy to jest prawda???? jak bedziesz w okolicy piotrkowa to mozemy stanąc na kresce i sie zobaczy :cool1: :cool1:

Opublikowano

no jak to nie ma auta,ile razy mam powtarzac ze kreski robimy na spotach a na spoty przyjezdza 15aut :wallbash: :wallbash: :wallbash: moge stanac z kazdym

nie wiem czy wy umiecie czytac ze zrozumieniem?

stawalem z dzo-dzem ktory ma awx /brd/AL+czips by rogal mozecie patrzec w galerii czestochowskiej jaka roznica :P

Opublikowano

moja brzydula i tak troche śmiga szybciej niż sama seria

wywalony kat i zaślepiony EGR coś tam zawsze daje :gwizdanie:

teraz czekam na wiosne przyszłego roku i zaczynam dłubanko z moim AJM :decayed:

miałem wczesniej 1.8T i brakuje mi tej mocy

Opublikowano
  • Autor

a powiedzcie mi jeszcze jakiego mozna sie spodziewac przyspieszenia po AWX+chips na 170km bo z tego co czytalem mozna smialo osiagnac?

Opublikowano

bedzie jakis przyrost mocy w ajm przy samej wymianie turbiny na awx ?

Nie .. bez programu będzie to samo.

Opublikowano

Nie .. bez programu będzie to samo.

Powinno być to samo, bywa parę KM więcej, szczególnie jak wymianę połączysz w wybiciem kata i czyszczeniem kolektora dolotowego.

Opublikowano

ja sie pochwale

zauważyłem znaczną róznice po przejaechaniu 2500km dość dynamicznie po polsce i zagranicą

auto zaczyna smigać zdecydowanie szybciej jak głupie

na 3 biegu wkręca się grubo ponad 115km/h jak u kolegi

a żadnego chipa nie miał

aż tak go odmuliłem :mysli:

moja żona myśli że znowu kase wydałem na modyfiakcje auta :polew:

spalanie bdb trasa gdańsk-płońsk 5,5litra predkosc 110-130km

jazda po górach,troche miasto,trasa itd. prędkość 110-140km jak mało ruchu to 180km/h spalanie to ok 6,4itra na 55litra zrobiłem 860km

oleju łyknął 1mm na bagnecie

paliwko rewelacyjne bo statoil

chyba silnik sie sypie :naughty:

Opublikowano

7.5 w trasie :shocked:

u mnie spalanie tak jak u Cristoforo, max 6.5 :naughty:

Opublikowano

u mnie spalanie jak widać w opisie :D

ZObaczymy jak będzie po czipie, na jutro jestem ugadany :naughty::decayed:

Opublikowano

coś mało ci pali :D ja tam nie umiem poniżej 7.5 zejść w trasie :(

To coś nie tak :mysli: nawet jak jade 180km/h po autostradzie to spala średnio 6,5 litra... a 7,5 to zimą po mieście mi pali

Opublikowano

coś mało ci pali :D ja tam nie umiem poniżej 7.5 zejść w trasie :(

To coś nie tak :mysli: nawet jak jade 180km/h po autostradzie to spala średnio 6,5 litra... a 7,5 to zimą po mieście mi pali

nie gadaj glupot ,poza tym to nie temat o spalaniu tylko o osiagach
Opublikowano

dzis testowałem swojego AJM to wyciskałem na 3 biegu (seria) 130km/h ale obrotomierz nie doszedł do 3/4 5000obr/min

więc nie jest zle :naughty:

musze podjechać na rolki i zobaczyć ile kucy mam

Opublikowano

dzis testowałem swojego AJM to wyciskałem na 3 biegu (seria) 130km/h ale obrotomierz nie doszedł do 3/4 5000obr/min

więc nie jest zle :naughty:

musze podjechać na rolki i zobaczyć ile kucy mam

przeciez to nie zalezy od mocy tylko od skrzyni :kox:
Opublikowano

czyli skrzynia też jest ok :decayed:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 08:43_________________________________________________NM maja wpływ na przyspieszanie razem z skrzynią

a uzyskanie końcowej prędkości zależy w dużej mierze od KM

Opublikowano

wszystko zalezy od przelozen szkrzyni,bede mial u siebie 200KM i przy 3tys obrt na 5 bede tyle samo jechal co ty majac 115KM

Opublikowano

czy w ajm były różne skrzynie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.