Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który system operacyjny wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pod 7-mką zainstalowałem darmowego ale bardzo dobrego: Avire AntiVir Personal, który działa bez zarzutu bo Kaspersky w wer. 6.0.2.678 nie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz, ale jakiś czas temu nie było podobno firewalla pod 7'kę, więc pozostały pakiety :) Testowałem Eset Smart Security i Kaspersky Internet Security :) W sumie oba fajnie chodziły, ale ostatecznie wybrałem Eset'a..w sumie głównie to chyba z przyzwyczajenia :D Myślę, że już są firewalle kompatybilne z 7'ką, więc polecałbym albo Nod'a 32 plus jakiś dobry firewall, albo Smart Security :) Produktów Eset'a używam parę lat i nigdy się nie zawiodłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zainstalowalem windows7 ktoras tam z kolei bete i jest zadowolony, czyta mi w koncu 8gb ram :> a na laptopie wiernie używam xp prof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto używa dłużej nowej 7-mki?? polecacie ją czy lepiej zostać przy starym XP-ku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie daję rady jej zainstalować :embarrassed:

Ale kuzyn (informatyk) poleca mi ją bardzo :)

Może w końcu mi się uda :P

To zalezy chyba jaki OS miales przed 7-mka. Wiem, ze vista sprawia problemy gdy chcesz Xp zainstalowac, moze z 7-mka jest podobnie.

Ja ogolnie jak do tej pory jestem zadowolony z 7-mki. Testuje wersje 64 bitowa.

Jest kilka problemow z kompatybilnoscia niektorych programow tak jak np: VCDS-AKP-8054 (VAG) ale moze dlatego, ze mam wlasnie ta X64.

Inne programy jak np: PS CS4, Skype, Kasper, Tlen, GG, WinAmp, Office 2007, Tune Up 2009, Firefox, wgraly sie bez problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem problemy z blutoothem po przejściu na 7kę, ale w końcu znalazłem jakiś pakiecik sterowników na necie i wszystko chodzi.Tez mam wersje 64

Ogołnie jestem bardzij zadowolony niż z visty :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP, możesz ściągnąć "7" i poużywac legalnie do przyszłej jesieni, więc masz czas na testy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP, możesz ściągnąć "7" i poużywac legalnie do przyszłej jesieni, więc masz czas na testy

Nie do jesieni bo do sciagniecia jest dostepny do 20.08.2009.

Windows 7 Beta od 01.07.09 co 2 godzny automatycznie zjezdza i startuje.

Windows 7 RC od 1 marca 2010.

1 sierpnia 2009 wygasa licencja Windows 7 Beta.

1 czerwca 2010 wygasa licencja Windows 7 RC.

Czyli przed 1 czerwca 2010 powinno sie zainstalowac inny system w przeciwnym razie moze byc ciezko z odzyskaniem danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecił Vista 32 najlepiej Home Premium lub Home Basic, ja około 2 miesięcy temu zrobiłem formatowanie kompa i zdecydowałem na wgranie Visty 32, Działa SUPER :good:, Wbrew temu co mówili inni... Z mojego doświadczenia zdecydowanie Odmawiam ci systemów 64-bitowych :no:. system muli, a i programów nie ma zbyt dużo które chodziły na 64 (było to ok. rok temu). Ale, Może teraz się to zmieniło. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w końcu uporałem z Windows 7.

Po pierwszych zabawach lepiej mi się widzi niż XP, a o Viście nawet nie wspominam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cie nawet nie wspomi

W czym tkwil problemos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak każdy proponuje to na czym mu niby najwygodniej....

Osobiście polecam stary Xp 32 bit niestety tylko ten :D z obecnych ...

LUb ale nie nowy system.. mianowicie zmodyfikowany Xp 4 Mx rgb... jest dobra wersją nie przysparzająca kłopotó.. testowany nie jednokrotnie na róznych komputerach!!

NAstępca bedzie dla MNIe dopiero w pełni funkcjonalna 7!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie w laptopie mam windowsa 3.11 i wszystko smiga aż miło :) mortal kombat 1 trochę się przycina :polew:

a na poważnie to jak znajdę chwilę czasu to zainstaluje sobie 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...