Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znalazłem pewien opis hehehe:

Środkiem zajmiemy się później przejdźmy do silnika:

-Filtr BMC sportowy 499zł

-Filtr stożkowy sportowy 390zł

-NX Sport-Compact 4,5 kg 3490zł

-NX N-Ter Cooler system chłodzenia 2800zł

-Świeca zapłonowa 36zł

-Chip silnika +50km 2000zł

-Ecobox zmniejsz złużycie paliwa o 20%, dodaje 10% mocy 730zł

-Układ wydechowy BORLA 3000zł

-Turbosprężarka GT35R 5700zł

-Kontroler doładowania 3229zł

-Korbowód 2900zł

-Komputer AEM EMS 5900zł

-Kompresor 8500zł

-Intercooler Tomson 899zł

-Nowa mocniejsza skrzynia biegów 3000zł

-Nowe sprzęgło 500zł

:polew: :polew: :polew: :polew: może jak trafię 6 w totka hahahaha

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znalazłem pewien opis hehehe:

Środkiem zajmiemy się później przejdźmy do silnika:

-Filtr BMC sportowy 499zł

-Filtr stożkowy sportowy 390zł

-NX Sport-Compact 4,5 kg 3490zł

-NX N-Ter Cooler system chłodzenia 2800zł

-Świeca zapłonowa 36zł

-Chip silnika +50km 2000zł

-Ecobox zmniejsz złużycie paliwa o 20%, dodaje 10% mocy 730zł

-Układ wydechowy BORLA 3000zł

-Turbosprężarka GT35R 5700zł

-Kontroler doładowania 3229zł

-Korbowód 2900zł

-Komputer AEM EMS 5900zł

-Kompresor 8500zł

-Intercooler Tomson 899zł

-Nowa mocniejsza skrzynia biegów 3000zł

-Nowe sprzęgło 500zł

:polew: :polew: :polew: :polew: może jak trafię 6 w totka hahahaha

co to jest za opis ?

Opublikowano

na pw wysłałem ci linka z tą stronką do opisu :>

Opublikowano

na pw wysłałem ci linka z tą stronką do opisu :>

z tym kompresorem to w 10 000 zł się zmieścisz ;p

446 koni :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

ja bym zaczął zbierać ja muszę wydać ponad 3 tys zł i mi 50 koni max przybędzie

Opublikowano

hehe ide jutro do providenta o pożyczke świąteczną ahahah zrobię sobię prezent na święta hehe ciekawy czy po dołożeniu kompresora trzeba dużo części w silniczku wzmocnic hehe masz jakieś opisy co do tego kompresora w audi z ciekawości bym poczytał

Opublikowano

jutro Ci to wrzucę bo teraz już zamknąłem i idę spać dobranoc :hi:

Opublikowano

ok to jutro czeka mnie lektura :tongue4: trzymaj się

Opublikowano

za około 10k PLN z juesej można przytargać P&P turbo kit do V6 audi

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja bym zaczął zbierać ja muszę wydać ponad 3 tys zł i mi 50 koni max przybędzie

ja bym wolal zrobic swap'a

Opublikowano
  • Autor

:bry:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 11:26_________________________________________________

ja bym zaczął zbierać ja muszę wydać ponad 3 tys zł i mi 50 koni max przybędzie

ja bym wolal zrobic swap'a

ma ktoś pożyczyć podwieszacz do silników :evil: ??
Opublikowano
:hi: wszystkim z rana :decayed:
Opublikowano

:hi: pochwalony :decayed:

ja sobie odpuściłem przeglądanie allegro bo sie napalam jak dziecko potem.. ale tak jak powiedziałem od stycznia wszelkie sugestie podniesienia mocy mile widziane :naughty:

Opublikowano

Kanar, na allegro to nic nie ma :gwizdanie:

wejdz na AUDIZINE lub VORTEX, tam dopiero dostaniesz bzika :decayed:

Opublikowano

no właśnie nie wiem czy jest w tym sens żebym tam wchodził bo jeść przestane w ramach zbierania na tajle. A na allegro jest pare turbin z awx więc na początek coś by sie wybrało pewnie :wink4:

Opublikowano
ja bym zaczął zbierać ja muszę wydać ponad 3 tys zł i mi 50 koni max przybędzie

ja bym wolal zrobic swap'a

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2009, 12:35_________________________________________________

:bry:

Popatrzcie jakie spoty towarzyszą spotom A4 w Rzeszowie... :polew: :polew: :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/galeria_spotow_rzeszowskichfotki_i_filmiki-t26946.0.html

chodzi Ci o niebieskich ? :naughty:

Opublikowano

Witam :hi:

Fajny spot mieli niebiescy :kox:

Wszyscy swapy widzę szykują to i ja szukam gratów. Gość z poprzeniego forum ma dmuchawkę z AWX za 500zł Piszę że 2005 rok i tylko 67 tys. przebiegu. Coś mi się nie chce w to wierzyć.. I się zastanawiam czy brać poniżej kilka fotek

1SKSHS.jpg

1SKVc0.jpg

1C69hA.jpg

Opublikowano
  • Autor

rafał, a możesz przed kupnem dotknąć tą dmuchawe ? bo jak tak to wszystko sie dowiesz po dotknięciu :przebiegly:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.