Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze :kox:

to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś ;) i potem sobie ściągniesz nazot :wink4:

ta on ma taki net ze szybciej by mu było to na kartkę przepisać :D

to niech już wyśle to se w wakcje formata czaśnie :polew:

zagadam z kanarem o ten na USB

Kanar pożyczysz mi ten dysk na USB :> :polew: ???

:polew: :polew:

:polew: :polew :polew: :polew: :polew:

i w tym sęk, że gdyby to było to bym nie pytał, no panowie na tyle to jeszcze kumam baze :kox:

to może wrzuć kajś na serwer , na jakąs poczte czy coś ;) i potem sobie ściągniesz nazot :wink4:

ta on ma taki net ze szybciej by mu było to na kartkę przepisać :D

to niech już wyśle to se w wakcje formata czaśnie :polew:

zagadam z kanarem o ten na USB

Kanar pożyczysz mi ten dysk na USB :> :polew: ???

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

: :polew:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zagadam z kanarem o ten na USB

Kanar pożyczysz mi ten dysk na USB :> :polew: ???

Nie ma to jak kulawy bajer :polew: :polew: :polew:

zapytałem po prostu :guma:

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy wszyscy naprawde tak wyglądają " :polew: " bo pewnie wszyscy tak siedzą " :nuda: "

:polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja wygladam tak :banan::decayed: :decayed:

wszystkie Hipolity tak wyglądają :sarcastic:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja wygladam tak :banan::decayed: :decayed:

wszystkie Hipolity tak wyglądają :sarcastic:

:polew::song:

Opublikowano
  • Autor

:foch:

a tak obrażone

:bag:

a tak zawstydzone

:polew: :polew:

Opublikowano

aleee sobieee śnieżeeekkk prruuszzzyyyyyyy :zyzol:

Opublikowano

:foch:

a tak obrażone

:bag:

a tak zawstydzone

:polew: :polew:

buhahahahaha no niemogę buhahahaha :buahaha:

Opublikowano
  • Autor

kim sa ku***a hipolity :rant: :rant: :ranting1: :decayed: :decayed: :decayed:

dobrymi znajomymi dziubdziubów :polew:

aleee sobieee śnieżeeekkk prruuszzzyyyyyyy :zyzol:

no , ja zaraz ide pojeździć :decayed:
Opublikowano

znaczenie imienia - Hipolit - zboczeniec, lubi się obnażać przed dziećmi.

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 14:30_________________________________________________Ty się weź i coś zrób Keżor a nie tylko jeździsz i jeździsz hehe :decayed:

Opublikowano

hasacz to był kolega reksia

Opublikowano

filemona w to nie mieszaj bo cie sprzątnie

Opublikowano

:polew: :polew: ambitne rozmowy widze :>

:hi:

Opublikowano

:hi: Czester,

nom jak zwykle na wysokim poziomie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: Czester,

nom jak zwykle na wysokim poziomie :polew: :polew: :polew:

gentelmani w kazdym calu :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Co paliliście i dlaczego mnie przy tym nie było?? :chytry:

Opublikowano

:hi:

Co paliliście i dlaczego mnie przy tym nie było?? :chytry:

:hi:

żebyś pożyczył mi ten duży dysk co go można pod lapka podpiąć

Opublikowano

gadaj z :krol: jeszcze mi go nie oddał :gwizdanie:

BTW Stanley dałeś Rafałowi ten klucz?? bo przez tą ławke mi to z głowy wyleciało zupełnie :disgust:

Opublikowano

gadaj z :krol: jeszcze mi go nie oddał :gwizdanie:

BTW Stanley dałeś Rafałowi ten klucz?? bo przez tą ławke mi to z głowy wyleciało zupełnie :disgust:

no jasne, że dałem

Ja u siebie świec nie wymieniłem, sprzedałem je kumplowi :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.