Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja spadam spać

jutro od 7 do 21 w robocie

reszta tyg na II zmiane mnie wydymali :disgust:

ch*uje :disgust::wallbash:

Ty się nie przyznawaj jak pracujesz bo Pucek będzie do Basi wpadać :polew:

pucek sie Basi boi jak ognia :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale ponoć chce walczyć ze swoimi słabościami i lękami :decayed:

Opublikowano

Ale ponoć chce walczyć ze swoimi słabościami i lękami :decayed:

znów sobie grabisz :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale ponoć chce walczyć ze swoimi słabościami i lękami :decayed:

znów sobie grabisz :polew:

a mial isc spac :gwizdanie:

Opublikowano

spadam spać Katosy :decayed:

na spocie będę musiał z niektórymi porozmawiać osobiście :gwizdanie:

dobranoc :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 23:10_________________________________________________

Ale ponoć chce walczyć ze swoimi słabościami i lękami :decayed:

znów sobie grabisz :polew:

a mial isc spac :gwizdanie:

przecież już idę, musiałem się pożegnać z kolegami :naughty:

Opublikowano

spadam spać Katosy :decayed:

na spocie będę musiał z niektórymi porozmawiać osobiście :gwizdanie:

dobranoc :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 23:10_________________________________________________

Ale ponoć chce walczyć ze swoimi słabościami i lękami :decayed:

znów sobie grabisz :polew:

a mial isc spac :gwizdanie:

przecież już idę, musiałem się pożegnać z kolegami :naughty:

spoko milej nocki

Opublikowano

temat się ciekawy zaczyna :polew: ale muszę zmykać :confused4: narka :hi:

Opublikowano

spadam spać Katosy :decayed:

na spocie będę musiał z niektórymi porozmawiać osobiście :gwizdanie:

dobranoc :hi:[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 23:10_________________________________________________

Ale ponoć chce walczyć ze swoimi słabościami i lękami :decayed:

znów sobie grabisz :polew:

a mial isc spac :gwizdanie:

przecież już idę, musiałem się pożegnać z kolegami :naughty:

spoko milej nocki

wzajemnie :naughty:

Opublikowano

temat się ciekawy zaczyna :polew: ale muszę zmykać :confused4: narka :hi:

no to narka :hi:

Opublikowano
:hi: wszystkim
Opublikowano

:hi:

[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 07:53_________________________________________________wracam dopiero wieczorem więc żebym nie musiał dużo czytać później...no

Opublikowano
:hi: K-ce
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Stanley chyc sie roboty, a nie na forum siedzisz :>

Opublikowano
:hi: hej ho w ten mega zwalony poniedziałkowy poranek :angry:
Opublikowano

a cos narobil?

Opublikowano

nie dość że w pierwszej pracy pół nocy użerałem sie z nawalonym frajerem któremu sie figli zachciało,

to jeszcze w drugiej robocie siedze teraz przy telefonie i dostaje zjebki od klientów że internet działa tak a nie inaczej ;(

żeby było weselej to dowiedziałem się że znów wypłate dostane na raty i już całkiem nie mam motywacji.

Opublikowano

Kanar nie przejmuj się

U mnie w robocie zniknęło ponad 200 zleceń, nie ma ich nigdzie i ch*uj wie co bedzie dalej

Oprócze tego będzie holować ukraiński autokar do nas, bo był jakis wypadek na A4

Ciekawe czy tych ukraińców też ściągną do nas :blink:

hehehe

Ale jaja :blink:

Opublikowano

jak jestem niewyspany to tak reaguje na sytuacje stresowe.. "nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobi??" :tongue4:

dobrze że nie mam rodziny na utrzymaniu bo bym tu szału dostał :angry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.