Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czas pomału zabrać sie za robotę i wyruszyć w trasę :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: ja już siedze w robocie i patrze co się psuje :P

Miszka pytałeś o warunki na Pilsku, w sobote było marnie bo wszystko się topiło wczoraj było już lepiej.. mnie to było bez różnicy bo opanowywałem podstawy ale narciarze twierdzili że jest OK :)

Opublikowano
:hi: z rana :)
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

witam wszystkich w ten piękny poniedziałek :decayed:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 10:53_________________________________________________hehe możliwe tylko w Polsce i Rosji :gwizdanie:

http://wiadomosci.onet.pl/2131527,11,671_dziur_na_kilometrze_drogi,item.html

Opublikowano
  • Autor
:siema:
Opublikowano

:siema:

:bry: prezesie :decayed:

Opublikowano

Jak tam oko auto :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jak tam oko auto :mysli:

jeszcze nic nie wiem konkretnego

muszę podjąć decyzje czy toczyć się z tą usterką do mojego speca do żor czy tu w okolicy do warsztatu.

nie ukrywam że jak to coś w silniku to lepież żeby do żor jechać, piotr na v6 tdi zna się jak mało kto.

nie wiem czy to rolka czy turbo czy wałki :wallbash:.

piszczy niewiadomo skąd :kox:

rozrząd wygląda :good: wydaje mi się że rolka na alternatorze bo dziwnie się zachowuje - delikatnie drga na boki :gwizdanie:

najważniejsze że mocy nie stracił

jutro do jakiegoś speca /jak się zdecyduje/ i może będe wiedział coś więcej.

napewno do końca tyg bez samochodu :wallbash:[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 11:23_________________________________________________

hehehe MEGA drifter sieną :polew: :polew:

Opublikowano

Jak tam oko auto :mysli:

jeszcze nic nie wiem konkretnego

muszę podjąć decyzje czy toczyć się z tą usterką do mojego speca do żor czy tu w okolicy do warsztatu.

nie ukrywam że jak to coś w silniku to lepież żeby do żor jechać, piotr na v6 tdi zna się jak mało kto.

nie wiem czy to rolka czy turbo czy wałki :wallbash:.

piszczy niewiadomo skąd :kox:

rozrząd wygląda :good: wydaje mi się że rolka na alternatorze bo dziwnie się zachowuje - delikatnie drga na boki :gwizdanie:

najważniejsze że mocy nie stracił

jutro do jakiegoś speca /jak się zdecyduje/ i może będe wiedział coś więcej.

napewno do końca tyg bez samochodu :wallbash:[br]

Jak chcesz to mam dobrego gościa od dieseli w Bytomiu.

Opublikowano

Jak tam oko auto :mysli:

jeszcze nic nie wiem konkretnego

muszę podjąć decyzje czy toczyć się z tą usterką do mojego speca do żor czy tu w okolicy do warsztatu.

nie ukrywam że jak to coś w silniku to lepież żeby do żor jechać, piotr na v6 tdi zna się jak mało kto.

nie wiem czy to rolka czy turbo czy wałki :wallbash:.

piszczy niewiadomo skąd :kox:

rozrząd wygląda :good: wydaje mi się że rolka na alternatorze bo dziwnie się zachowuje - delikatnie drga na boki :gwizdanie:

najważniejsze że mocy nie stracił

jutro do jakiegoś speca /jak się zdecyduje/ i może będe wiedział coś więcej.

napewno do końca tyg bez samochodu :wallbash:[br]

Jak chcesz to mam dobrego gościa od dieseli w Bytomiu.

na razie dzięki. jak nie będzie trzeba wałków wymieniać ani głowic rozkręcać to mam zaufany warsztat

jak to coś poważniejszego to :wallbash: lece z dupowozem do piotra

dzięki kolego

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

kapelusze w gore :hi:

Opublikowano

ale ciszaa :gwizdanie:

Opublikowano

ja spadam pozałatwiać kilka spraw :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.